Bu 5 Soruluk Test İle İçgüdülerinin Ne Kadar Güçlü Olduğunu Söyleyeceğiz!

3.3bPAYLAŞIM

İçgüdülerine, sezgilerine ne kadar güvenebilirsin? Seni daima doğru yola yönlendirirler mi? Yoksa seninle oyunlar oynayarak kafanı mı karıştırırlar? İşte bu soruların cevabı bu beş soruluk testte!

1. Hadi başlayalım: Gördüğün bu bomba her an patlayabilir, bombanın patlamasını engellemek için hangi kabloyu kesmen lazım?

Mavi
Kırmızı

2. Şimdi hayal et: Ormanın derinliklerinde kayboldun, yanında yardım bulabileceğin hiçbir şey yok. İlerlemeye devam ederken karşına bir yol ayrımı çıktı, hangi tarafa gideceksin?

Sol
Sağ

3. Diyelim ki sana iki tane zarf uzattık ve birinin içinde 1 milyon TL'lik bir çek olduğunu söyledik, istediğini alabilirsin ve bulursan para senin. Hangisini alırsın?

Kırmızı
Mavi

4. Klasik soru: Bu haplardan birisi zehirli ama birini seçip içmek zorundasın. Zehirliyi içersen 40 saniye içinde kalp krizinden öleceksin. Hangisini içersin?

Mavi
Kırmızı

5. Son olarak, içinde üzeri numaralandırılmış iki kapıdan başka hiçbir şey olmayan bir odadasın. Bu kapılardan birisinin arkasında sen kapıyı açar açmaz seni alnından vuracak bir silah, diğerinin arkasında ise özgürlüğüne giden yol var. Hangisini seçeceksin?

İç güdülerine pek fazla güvenme bizce...

Bu testi tamamen içgüdülerini dinleyerek çözdün, sonuçta mantık yürütebileceğin veya düşüneceğin bir durum yoktu. Tüm sorular rastgele gibiydi ve hissederek doğru yolu bulmalıydın, ama bulamadın! Bizce sen içgüdülerini çok fazla dinleme, belli ki seni doğru yola yöneltmekte biraz sıkıntı yaşıyorlar... Sen daha çok akıl insanısın, kararlar verirken aklını ve mantığını dinlemen senin daha yararına olur güzel dostumuz.

Sen kahin misin?

Gerçekten aklımız almıyor? Yoksa sen kahin misin? İç güdülerin seni nasıl yönlendirdi, neler hissettin ve nasıl doğru sonuçlara ulaştın ciddi anlamda şaşkınız. Çoğu kişi içgüdülerinin güçlü olduğunu düşünür, ama yanılır. Fakat durum senin için böyle değil. Seninkiler adeta sana fısıldıyor! İçinden içinden hissediyorsun nereye gitmen, ne yapman veya neyi seçmen gerektiğini! Kıskanmadık desek yalan olur, böyle bir yetenek az kişide bulunur çünkü!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nadide-ceren-kahraman

Sen kahin misin?

legendarrow-yildirim

fulledim

nurcan-sedef-akcakaya

Sen kahin misin? Sen kahin misin? Gerçekten aklımız almıyor? Yoksa sen kahin misin? İç güdülerin seni nasıl yönlendirdi, neler hissettin ve nasıl doğru sonuçlara ulaştın ciddi anlamda şaşkınız. Çoğu kişi içgüdülerinin güçlü olduğunu düşünür, ama yanılır. Fakat durum senin için böyle değil. Seninkiler adeta sana fısıldıyor! İçinden içinden hissediyorsun nereye gitmen, ne yapman veya neyi seçmen gerektiğini! Kıskanmadık desek yalan olur, böyle bir yetenek az kişide bulunur çünkü!

legendarrow-yildirim

aynn

tyfn-dmrc

çok saçma.

Gizli Kullanıcı

Hepimiz kahinmişiz

Görüş Bildir