Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu 40 Erkek Tipinin Kaç Tanesinden Nefret Ediyorsun?

-

Senin için öneri sunduğumuz 40 erkek tipinden nefret ettiklerini seç bakalım. Çıkan sonuca göre erkeklerden çekip çekmediğini söyleyeceğiz. 

Hazırsan başlayalım.

Seç bakalım..

Kıskançlıklarına göz yumulunca kendini köy ağası sanan erkek
Ondan önce bir ilişkinizin olmamasını isteyen erkek
Annesiyle sizi yarışa sokan erkek
Ben bilirimci erkek
Sizin ilginizi fark edip duygularınızla oynayan erkek
Maço erkek
Şıpsevdi erkek
Uzun ilişkisi yeni biten erkek
Cimri erkek
Seks düşkünü erkek
Issız adam sendromu yaşayan erkek
Dengesiz erkek
Sefa pezevengi erkek
Halka açık kapalı alanda sigara içen erkek
Anasının kuzusu erkek
Bohem erkek
Futbol hastası erkek
Nargile seven, kısa paça pantalon giyen erkek
Instagram'a kaslı foto atan erkek
Çapkınım hovardayım diyen tek eşliliğe gelemeyen erkek
Sevgilisini aldatan erkek
Sevgilisi olunca her ortamda duyurmaya çalışan erkek
Sevgilisi olunca arkadaşlarını unutan erkek
Eski sevgilisi hakkında çok konuşan erkek
Korkak erkek
Flörtten ötesine gitmeyen erkek
Kaslı fotosunu instagrama atan erkek
Laubali erkek
İkizler burcu erkeği
İlk buluşmada tavuk döner yediren erkek
İlk buluşmada hesabı ödemeyen erkek
Ortamlarda kendini göstermeye çalışan erkek
Evli olduğu halde başkalarına yürüyen erkek
İlk buluşmada siyaset konuşan erkek
İşinden gücünden bahsetmeyi seven erkek
Dedikodu yapan erkek
Buluşmadan önce mekan tercihini sana bırakan erkek
Burç muhabbeti yapan erkek
Onedio Test çözenlere bok atan erkek
Genel olarak ERKEKLER

Eğer seçmek istediğin tüm şıkları seçtiysen,Sonucu görmek için yandaki butona tıkla!

Sonucu Göster

Seni hiçbir erkek üzemez!

Nefret ettiğin erkek tiplerine bakarak söylüyoruz ki, seni hiçbir erkek üzemez! Sen bu hayatın kuralını çözmüşsün, kimsenin seni kolay kolay üzmeyeceğinin farkındasın. Belki de önceden çok acı çektin, bir yerden sonra da artık yeter dedin. Bize göre de en iyisini yaptın. Aşktan korkan biri değilsin, sana göre aşık olmak harika bir şey. Ancak, doğru insanı bulduysan! Adımlarını sağlam atmayı seviyorsun, seçicisin. Tüm ilişkilerinde her zaman bunu yaptın. Kararlarını hep mantığın ve kalbini harmanlayarak aldın, iyi ki öyle yapıyorsun. Durum böyle olunca, üzülmen imkansız gibi bir şey... :)

Pamuk kalbini kırıyorlar!

Nefret ettiğin erkek tiplerine bakarak söylüyoruz ki, bu erkekler senin pamuk kalbini kırıyor. Ne kadar güzel düşünceleri olan, zarif bir kadınsın sen. Aşık olduğunda tam olanlardan, aşkını doludizgin yaşayanlardansın. Ama bu erkekler seni anlamıyor. Yanlış erkeklerle tanışmışsın sen. Hayatına aldıkların seni hep üzmüş, canını acıtmış. Sıfırdan başlayacak gücü kendinde bulamayacak duruma gelmişsin hatta. Ama sakın aşka küsme! Doğru insanla karşılacağını biliyoruz, hem de çok yakında olacak bu. Senin de anlaşılacağın günler yakın. :)

Erkekler seni çok üzüyor!

Nefret ettiğin erkek tiplerine bakarak söylüyoruz ki, erkekler seni çok üzmüş. Çok canını yakmış. Kimi sevdiysen üzülmüşsün, kime güvendiysen sırtından vurulmuşsun. Paramparça olmuşsun, derdini kime anlatacağını şaşırmışsın. Senin gibi harika bir insanı nasıl bu kadar çok üzmüşler, gerçekten hiç anlamadık. Oysa sen, en güzel aşk yaşamayı hak edenlerdensin. Herhalde yanlış zamanda, yanlış yerde olmuşsun hep. Hayatının aşkı bir şekilde yanından çekip gitmiş. Bugünden itibaren üzülmeyi bırakıyorsun ve kendine yeni aşklar arıyorsun, anlaştık mı? :)

Erkeklerden illallah etmişsin!

Nefret ettiğin erkek tiplerine bakarak söylüyoruz ki, sen artık bıkmışsın bu erkeklerden! O kadar erkekle tanışmışsın ki, artık kimin ne olduğunu bir bakışta anlar duruma gelmişsin. Zamanında seni çok sıkmış, çok bunaltmış bu erkekler ama artık onları takmayı çoktan bırakmışsın. Hayatını doyasıya yaşamak istiyorsun sadece sen. Güzel bir ilişkin olsa, tabii ki fena olmaz. Ama artık olmasa da olur diyorsun. Yine yanlış insanlarla uğraşacak sabrın yok çünkü. Durum böyle olduğu için sana hak veriyoruz bir yandan. Yine de kendini aşka kapamanı istemeyiz. :)

Sen bir erkek düşmanısın!

Nefret ettiğin erkek tiplerine bakarak söylüyoruz ki, sen erkeklerden nefret ediyor gibi bir şeysin. :) Ama bu senin suçun değil! Bir insanın karşısına hep mi yanlış insan çıkar, hep mi kavga gürültüyle bir ilişki yaşanır? Seninkiler tam da böyle olmuş. Anlayışsız insanlarla uğraşıp durmuşsun. Artık bu durumdan öyle sıkılmışsın ki, hepsi benden uzak olsun demeye başlamışsın. Sen kendine yeten bir kadınsın zaten, neyin en doğru olduğuna karar verecek birisin. Verdiğin bu kararlar da senin için olabilecek en sağlıklı kararlar... İşini bilirsin sen, yaşadığın bu hayatta sana bolca kahkaha diliyoruz. Ancak sana tavsiyemiz, aşka inanmaktan da vazgeçme. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
culog

Nefret ettiğinizi söylediğiniz her hareketi erkekte seviyorsunuz.Kendinizi kandırmayın.Eğer öyle olmasaydı kimse evlenmezdi, mutlu mesut yaşardınız.(Karaktersiz erkek tipi konu dışı.Onu erkek halimle ben de sevmiyorum.)

hilal-bayraktar1

biraz da haksızlık olmuş özellikle kötü özellikleri bir araya getirilmiş eh bizde işaretledik 🤷🏽‍♀️

hatice_32

erkeklere hiçbir şey borçlu değiliz onlar bize borçlu sonuçta kadın kendi kemik iliğiyle üreyebilirken erkek kesinlikle kadına muhtaç😉😄

mrndarianaofficial

Hepsinden.

ozge-robyn

Erkeklerden illallah etmişsin!

Görüş Bildir