Görüş Bildir
Haberler
'Bölücülüğün Yol Haritası Gururla Sunuldu, AKP PKK'ya Beyaz Bayrak Çekti'

'Bölücülüğün Yol Haritası Gururla Sunuldu, AKP PKK'ya Beyaz Bayrak Çekti'

Caner
01.03.2015 - 12:59
İçeriğin Devamı Aşağıda

'Bakanlar PKK’nın maskarası haline gelmeyi izzeti nefislerine nasıl sindirebilmişlerdir'

Dolmabahçe Sarayı’nda yapılan hükümet HDP ortak basın açıklamasını sert bir dille eleştiren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli , “Bölücülüğün yok haritası gururla sunulmuştur. Türk milleti bu olanları sıradan kabul edemez, normal görmeyecektir. AKP’ye oy veren kardeşlerim, bir umuttur diye oy verdiğiniz parti PKK’ya beyaz bayrak çekti, görmeyecek misiniz. Arkasında durduğunuz parti Türkiye’yi teröristlere tapulamak üzeredir anlamayacak mısınız?” dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, Kızılcahamam'daki il başkanları toplantısında gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

İşte Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

'Bölücülüğün yok haritası gururla sunulmuştur. Türk milleti bu olanları sıradan kabul edemez, normal görmeyecektir. AKP’ye oy veren kardeşlerim, bir umuttur diye oy verdiğiniz parti PKK’ya beyaz bayrak çekti, görmeyecek misiniz. Arkasında durduğunuz parti Türkiye’yi teröristlere tapulamak üzeredir anlamayacak mısınız?

Gerileye gerileye İmralı’nın kollarına düşen vatansızlar PKK yandaşlığında üst bir faza geçmişlerdir. PKK iktidara ortak olmuş hükümeti ele geçirmişlerdir. Bunların mütareke yıllarındaki işgal komiserlerinden ne farkları vardır. Dünkü açıklamada yer alan bakanlar PKK’nın maskarası haline gelmeyi izzeti nefislerine nasıl sindirebilmişlerdir.

T24

Kaynak: http://t24.com.tr/haber/bahceli-boluc...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
bootstrap will

O zaman adam gibi muhalefet olun da karşılarında durun. Ülke AKP den çok AKP nin karşısında hiçbir varlık gösteremeyen muhalefet yüzünden bu halde. Bizi tems... Devamını Gör

Fahri Kalkancı

http://zaytung.com/sondakikadetay.asp?newsid=274203

murat

Sen de seyrettin.