Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BJK TV Programı Yayından Kaldırdı

3PAYLAŞIM

BJK TV'den yayınlanan ''Sabah Keyfi '' isimli program bu görüntüler sonunda yayından kaldırıldı.

BJK TV'de yayınlanan bir program, Sosyal medyada büyük yankı uyandırmış, Beşiktaş taraftarı tarafından da büyük tepki görmüştü. Bunun üzerine bir açıklama yapan Beşiktaş İletişim Danışmanı Rıdvan Akar, taraftardan özür diledi ve programın yayından kaldırıldığını açıkladı. Yapılan açıklama şöyle;

Beşiktaş Kamuoyuna,

Beşiktaş TV'nin Sabah programı olan Sabah Keyfi Programı'nda Şehir Tiyatroları'ndan Beşiktaşlı kimliği ile bilinen üç profesyonel sanatçıyı ağırladık. Beşiktaşlılık üzerine gerçekleştirilen söyleşinin ardından üç sanatçı bir "performans" sergiledi. Ortaya -bütün iyi niyete rağmen- Beşiktaş taraftarını rencide eden, taraftarın kabul edemeyeceği, açıkçası acemi bir "şey" çıktı. Sonraki aşamada bu program Youtube'a yüklendi. Yapılan hata sonrası program Youtube'dan kaldırıldı. Alınan kararla Sabah Keyfi programının yayından kaldırılmasına karar verildi. Programın içerik ve denetiminde daha duyarlı olmamız gerekirdi. Bu aşamada bütün Beşiktaş camiasından özür diliyoruz.

Saygılarımla
Rıdvan Akar
Beşiktaş JK İletişim Danışmanı

Bu Haber ile İlgili Linkler

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir