Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bize Instagram'dan Bahset, Sevgiline Ne Kadar Düşkün Olduğunu Söyleyelim!

293PAYLAŞIM

Çöz ve öğren!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Öncelikle Instagram'ı niçin kullanıyorsun?

Mizah
Spor
Geziler
Makyaj
Hayvanlar
Yemek

4. Bu renk düzenlerinden birini seç.

5. Peki kimleri takip ediyorsun?

Aile/Arkadaşlar
Ünlülüler
Fenomenler
İş insanları
Onedio
Hiçbiri

6. Instagram'da yaptığın paylaşımlar neyle çekiliyor?

Telefon kamerasıyla video çekiyorum.
Telefon kamerasıyla fotoğraf çekiyorum.
Genellikle ekran görüntüsü paylaşıyorum.
Ben paylaşım yapmıyorum.

7. Ne sıklıkla paylaşım yapıyorsun?

Her gün yaparım.
2 günde bir yaparım.
Haftada bir kere yaparım.
Ayda yılda bir...

8. Instagram hikaye özelliğini kullanıyor musun?

Evet, vlog çekiyorum.
Evet, gezdiğim yerleri paylaşıyorum.
Evet, yemek fotoğrafları paylaşıyorum.
Evet, e-ticaret paylaşımları yapıyorum.
Hayır kullanmıyorum, ben izleyiciyim :)

Siz "hiç karışmayan" sevgilisiniz/eşsiniz!

Siz sevgilinize hemen hemen hiç karışmıyorsunuz. Uyumlu bir çift olduğunuzu söyleyebiliriz. O sizi anlıyor siz de onu. Gideceği yeri haber versin, geç kalacaksa bildirsin gerisi onun bileceği iş. İkinizin de özgüveni yüksek, birbirinize güveniyorsunuz. Hal böyle olunca her adımını takip etmek gibi bir kaygınız olmuyor.

Siz Türkiye şartlarında "normal" sevgilisiniz/eşsiniz!

Normalde "baskıcı, sıkıcı" olarak adlandırlabilecek bir ilişki Türkiye şartları göz önüne alındığında gayet normal görünüyor. Gerek yetişme biçimimiz gerek toplum şartları sebebiyle yaptığınız bu tür hareketler çok abartı veya tuhaf kaçmıyor. Ancak yine de dikkatli olun çok ince bir çizgi üzerinde yürüyorsunuz.

Siz "kontrolcü" sevgilisiniz/eşsiniz!!

Siz "kontrolcü" sevgilisiniz: Siz kontrolün sizde olmasını seviyorsunuz. Nasıl ki çoğu insan kokpiti göremediği için uçmaktan korkuyorsa siz de sevgilinizi uzun süre göremezseniz ilişkinizin zarar göreceğinden korkuyorsunuz. Haliyle bu durum hem size hem de ilişkinize zarar veriyor. Biraz daha rahat olmanın, ipleri gevşetmenin kimseye bir zararı olmaz. Bunu bir düşünün.

Siz "kıskanç" sevgilisiniz/eşsiniz!

Siz "insan sevdiğini kıskanmaz mı hiç?" diyerek karşınızdakini iyice abluka altına almaya çalışıyorsunuz. Yaptığı her şeyi, gittiği her yeri, görüştüğü herkesi bilme arzusuyla yanıp kavruluyorsunuz. İstiyorsunuz ki yediğini içtiğini dahi size danışsın. Ama ilişki demek bu demek değil. Sevgilinize daha fazla özgür alan bırakmazsanız sanırım ilişkinizin sonu hiç de umduğunuz gibi olmayacak.

Siz "markajcı" sevgilisiniz/eşsiniz!

Siz "boğuluyorum" diyen bir sevgiliye sahipsiniz değil mi? hiç de şaşırtıcı değil çünkü gerçekten boğuyorsunuz. Her aradığınızda telefonu açsın, her mesajınıza 30 saniye içinde cevap versin, her çağırdığınızda 10 dakikada kapınızda hazır olsun istiyorsunuz. Bunlar olmadığında da ortalığı ateşe veriyorsunuz. Bir ilişkiniz olabilir ama şimdilik olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Siz "adam adama" sevgilisiniz/eşsiniz!

Siz resmen ilişkiyi ''adam adama'' yaşıyorsunuz. Sevgilinizin her şey için sizden izin almasını, sizin izniniz olmadan herhangi bir şey yapmamasını istiyorsunuz. Nefes alışını kontrol edememeniz ne acı değil mi? Kusura bakmayın ama sizinki ilişki değil, siz şahsi şovunuzu sergileme peşindesiniz. 3 aydan uzun süren ilişkiniz oldu mu?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
anonim22

sürekli biliyon onedio

arzu-guner

Siz "hiç karışmayan" sevgilisiniz/eşsiniz! Yine bildin ONEDİO!

gzm-ynklr

Siz "hiç karışmayan" sevgilisiniz/eşsiniz!

yaren-ermis

Siz "hiç karışmayan" sevgilisiniz/eşsiniz! -.--..----.-

seydi

Siz sevgilinize hemen hemen hiç karışmıyorsunuz. Uyumlu bir çift olduğunuzu söyleyebiliriz. O sizi anlıyor siz de onu. Gideceği yeri haber versin, geç kalacaksa bildirsin gerisi onun bileceği iş. İkinizin de özgüveni yüksek, birbirinize güveniyorsunuz. Hal böyle olunca her adımını takip etmek gibi bir kaygınız olmuyor. ...taliplilerimi bekliyorum...

Görüş Bildir