Bize Bir Kokteyl Hazırla ve Seni Sana 4 Harfli Bir Kelimeyle Anlatalım!

Yediklerimiz, içtiklerimiz bilinçaltımız hakkında önüne geçilmez şekilde ipuçları verir. Bakalım senin hazırladığın kokteyl senin hakkında neler diyor!

Hadi teste!

1. Öncelikle kokteylin alkollü mü olsun yoksa alkolsüz mü?

Alkollü
Alkolsüz

2. Kokteylini hangi bardakta içeceksin?

3. Başlangıç olarak bir alkollü içecek seç?

Vodka
Tekila
Cin
Şarap

4. Şimdi de bir aroma artırıcı seç kokteylin için!

Kereviz Sapı
Vişne
Lime
Limon
Nane yaprağı
Tuz :)

5. Bir alkollü içecek daha seç istersen böyle çok sade oldu :)

Viski
Şampanya
Rom
Bira

6. Böyle de çok alkollü oldu, bir şeyler kat da biraz tat gelsin ve sonucu görelim :)

Soda
Soğuk Çay
Portakal Suyu
Ananas Suyu

2. Kokteylini hangi bardakta içeceksin?

3. Kokteylin için taptaze bir sıkma meyve suyu seç şimdi!

Ananas Suyu
Portakal Suyu
Vişne Suyu
Elma Suyu

4. Şimdi bir de aroma artırıcı seçelim!

Lime
Kereviz Sapı
Nane Yaprağı
Tuz :)
Vişne
Limon

5. Son olarak meyve suyunu neyle karıştıracağını da öğrenelim ve sonucu görelim :)

Soda
Soğuk Çay
Limonlu Gazoz
Dondurulmuş Üzüm Kreması

Seni Tanımlayan Kelime: Deli!

Hazırladığın kokteyle göre sen delisin. Bunun başka mantıklı bir açıklaması olamaz. Sen biraz farklısın; bu yüzden senden normal hareketler beklenemez. Ve şu an çok ince bir çizgideyiz biliyor musun? Acaba hepimizi trolleyip deliliğe mi vuruyorsun yoksa gerçekten deli misin? Gerçekten bilmiyoruz :( Peki bu deli işi kokteyllerini yapmak, denemek ister misin?! Türkiye'nin ilk kokteyl festivali 21-22 Ekim'de İstanbul'da olacak. Deli kokteyl tadıp, 2 gün boyunca güzel müzik dinleyip deli gibi eğleneceğiz. Sen de gelmek istersen buraya tıklayabilirsin.

Seni Tanımlayan Kelime: Aşık!

Hazırladığın kokteyle göre sen aşıksın. Yani şu an aşık olmasan bile ruh halin, karakterin falan buna çok uygun. Aşk için yaşadığını söyleyebiliriz; onulmaz bir romantiksin yani. Bu zamanda senin gibisine bayağı az rastlanıyor diyelim de iyice umutlarını kıralım :disappointed: Şaka yapıyoruz şaka :) Çok yakın bir tarihte aşık olacağın kişiyi bulabilirsin, mesela İstanbul Cocktail Fest’te. Sen o romantik kokteyllerini yaparken sislerin içinden belirebilir. İlla aşkı bulacağın diye bir kaide de yok aslında. 2 gün boyunca güzel müzikler dinleyip, güzel kokteyller yapıp tada da bilirsin. Yani konsepte de aşık olabilirsin, sana fark etmez :) Sen de gelmek istersen buraya tıklayabilirsin.

Seni Tanımlayan Kelime: Klas!

Klas, yerine Elit ya da Asil de diyebilirdik; ama hazırladığın kokteyle göre senin klas bir insan olduğun su götürmez bir gerçek. İncik cıncık, insanın aklına bile gelmeyecek zevklerin vardır senin. Bu zevklerin sebebiyle pire için yorgan yakarsın. Hedonistsin kısaca; hedonizmin estetikle harmanlanmış ama, öyle her şeyi de beğenmezsin hani. Bu hedonizmine ve ince zevklerine hitap edecek bir festival biliyoruz: İstanbul Kokteyl Fest! Burada tıpkı senin gibi klas kokteyller tadabilirler, hazırlayabilirsin. 2 gün boyunca güzel müzik dinlemense cabası. Türkiye’nin ilk kokteyle festivali 21-22 Ekim’de İstanbul’da. Sen de gelmek istersen buraya tıklayabilirsin.

Seni Tanımlayan Kelime: Cool!

Şu dünyada senin kadar kasmayanı, senin kadar rahatı var mı, merak ediyoruz doğrusu. Evet, hazırladığın kokteyle göre sen cool’sun. Dingin bir ruhun var. Gündelik hayatın hayhuyu, acelesi; saçma sapan hırslar, egolar bulunamadı sende. Umrunda değil hiçbir şey, şu an çok özendik sana :) Bu “chill” durumuna çok uygun bir festival biliyoruz: İstanbul Kokteyl Fest! 2 gün boyunca güzel müzik dinleyip iyice rahatlayabilir ve tıpkı senin gibi cool kokteyller hazırlayıp tadabilirsin. Türkiye’nin ilk kokteyle festivali 21-22 Ekim’de İstanbul’da. Sen de gelmek istersen buraya tıklayabilirsin.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nehir-braderin

cool çıktık iyi iyi

irem-su-yaman

COOL ÇIKTI !

melisa40

DELİ ÇIKTI ASIL SENSİN DELİ

gam6

klas :D

1minuteoflove

Aşık

Görüş Bildir