Görüş Bildir
Haberler
Bize Aileni Anlat Yaşamanız Gereken Evi Söyleyelim!

etiket Bize Aileni Anlat Yaşamanız Gereken Evi Söyleyelim!

Selluka
10.02.2022 - 17:00

Her ailenin yaşadığı ev birbirinden farklıdır. Bu teste bize aileni anlat sana yaşaman gereken evi söyleyelim!

Hazırsan başlayalım!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. İlk olarak medeni durumunu söyle bakalım!

2. Kalabalık bir aileye mi sahipsin?

3. Evde hep birlikte vakit geçirme oranınız nasıl?

4. Evde geçirdiğin süreyi sorsak sana bir de?

5. Aşağıdakilerden hangisi ailenin canını daha çok sıkar?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Peki gelecek planların arasında çocuk yapmak var mı?

7. Ailecek özellikle sevdiğiniz bir mevsim var mı?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Dağ Evi!

Dağ Evi!

Sürekli çiçeklerle, böceklerle, ağaçlarla iç içe olmak hiç değilse kafanı kaldırdığında yeşil bir manzara görmek istiyorsun karşında. Biraz nostaljik bir insansın. Şöyle şöminenin karşısında gözlüğünü takıp kahveni yudumlarken okuduğun kitaptan aldığın zevki başka bir şeyden almıyorsun. Şehir hayatının o kalabalık, yoğun ve insanı nefessiz bırakan kargaşasından ne kadar uzak olursan, o kadar iyi.

Müstakil Ev!

Müstakil Ev!

Hayatında ödün vermediğin bir şey varsa o da kesinlikle 'rahatlık''. Ailenle dostlarınla birlikte dilediğin gibi vakit geçirirken acaba komşular rahatsız olur mu gibi bir tasan olmasın istiyorsun. Şöyle şehir dışında ama merkeze de çok uzak olmayan manzaralı müstakil bir ev senin isteklerini birebir karşılar. Çocuklarının özgürce çimenlerde koşup yuvarlandığı böyle bir müstakil ev harika olmaz mı? Evet, işte senin evin de bu!

Rezidans

Rezidans

Sen kaliteden ödün vermeyen bir insansın. Hayatının her alanında yükseklerde olmayı tercih ediyorsun. Şöyle güzel bir terası olan bir rezidansta oturup manzaranın keyfini çıkarmak tam senlik. Senin aradığın ev işte tam olarak bu!

Stüdyo Daire!

Stüdyo Daire!

Sen ya bekar bir insansın ya da geçici olarak oturmak için bir ev arıyorsun. Eve zaten bi' yatmaya geliyorsun desek yanlış olmaz. Eğlenmeyi, arkadaşlarınla vakit geçirmeyi daha çok seviyorsun. Böyle evinin yeri de eğlence merkezlerine yakın, şehrin göbeğinde olsun istersin. Özgürlüğünden hiç ödün vermek istemiyorsun. Kimseye yok şu saatte şuradaydım, yok buradaydım gibisinden hesap vermek de istemiyorsun zaten. Kafan rahat olsun, karışanın edenin olmasın istiyorsun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
48
16
14
14
4
3
3
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
İdil

Rezidans! güzel olurdu

Necla Kaplan

Dağ Evi!