Biz Kalbimizi Çalacak Sanıyorduk, Meğer Şirketin Peşindeymiş! Yasak Elma'nın Kuyu Kazma Rekoru Kırılan Yeni Bölümünde Neler Oldu?

39PAYLAŞIM

Ender Şahika'ya, Şahika Halit'e, Halit Yıldız'a sonra hepsi Şahika'ya... Herkesin gol üstüne golü var bu bölümde, eyvahlar olsun!

Yasak Elma, bu hafta da entrika yumağında yine hepimizi hayretlerden hayretlere sokan bir bölümle ekrana geldi.

Malum, koronavirüs sebebiyle çekimler ertelendiği için bir süre bu entrikalardan uzak kalmak mecburiyetindeyiz ama herkes iyi olsun, sağlıklı olsun da biz gerekirse eski entrikalarla tekrar tekrar avunuruz hiç problem değil!

Yeni bölüme geçmeden evvel bir önceki hafta yaşanan olayları hatırlamak isteyenleriniz için içeriğimizi şöyle bırakalım.👇

Kerim Bey Yürümüyor, Depar Atıyor! Yasak Elma'nın Havada Aşk Rüzgarları Esen Yeni Bölümünde Neler Oldu? - onedio.com
Kerim Bey Yürümüyor, Depar Atıyor! Yasak Elma'nın Havada Aşk Rüzgarları Esen Yeni Bölümünde Neler Oldu? - onedio.com

Valla bu hafta hangi entrikadan başlasak bilemiyoruz, maşallah bundan bol bir şey yoktu son bölümde. Ay en sevdiğimiz!

Bir önceki bölümde Ender de Nadir gibi tahtalı köyü boylayacak diye içimize minik çaplı bir korku salınmıştı. Tabii biz Ender'in ciğerini bildiğimiz için bu korkular bize vız gelip tırıs da gitmişti. Ne kadar haklı olduğumuz ise bu bölümde ortaya çıktı. Sevgili Ender usta bir manevrayla Şahika'nın tuzağından sıyrılıp üstüne bir de sus payı olarak şirket hisselerine kondu. 

Eh be Şahika, sen daha Ender'i tanıyamadın mı? O ponçik Nadir gibi Endo'yu da şıp diye ortadan kaldırabileceğini düşünmek bir kere başından hata. Yine yeni yeniden herkese hatırlatmak isteriz ki O'na hiçbir şey olmaz!

Yalnız Ender'in attığı gollerin hesabını biz tutamaz olduk bu bölüm. Şahika'yı köşeye sıkıştırıp aldığı hisseler yetmedi, onun Kerim'e ilgi duyduğunu anladığı an Yıldız'la da topu ağlara gönderdi.

Akşam yemeğine davet edilen Kerim'in karşısına Yıldız'cığımızı oturtunca Kerim de boş durmadı, Yıldız'a yürüye yürüye bir hal oldu. Zaten Halit'in de eski gücüne kavuşmaya beş kalmışken Endo'nun muhteşem Şaa-hi-qua vurgusuyla kendisini belalardan bela beğenmeye doğru uğurluyoruz. Çekeceğin var bunların elinden Şahika, demedi deme...

Hazır laf açılmışken siyah saçlı prens cephesine geçelim. Biz, Kerim hepimizin kalbini çalmaya geldi sanıyorduk, kendisi ve çetesi meğer holdingi çalmaya gelmiş haberimiz yok!

Yahu Prens Kerim, bu dizinin entrika kotasını yılan akademisi dolduruyor yeteri kadar; yani bi dur allasen, zaten ortalık karışık! Ama ava gelip de avlanacak gibisin, çünkü Yıldız'ın aşkıyla yanıp kavrulmana ramak kalmış. 

Neyse sen Halit'in cebini delerken Yıldız'cığımızı üzme de gerisi mühim değil. Halit'i istediğin kadar yolabilirsin, bizden sana açık çek! Daha çektirdiği kadar çekmedi malum kendisi, üç beş bölüm daha fakir fakir takılırsa bu bizim gitse gitse hoşumuza gider.

Halit bu hafta ne yaptı derseniz; o da kendince birtakım entrikalar, dolaplar peşindeydi. Önce Sıtkı'nın evini su bastı bahanesiyle gelip Yıldız'ın evine yerleşti, sonra çocuklarına minik jestler yapıp onları mutlu etmeye çalıştı.

Lila'ya göklerden zembille zam indi, Erim burs kazandığını zannedip babası için sattığı gitarın aynısına kavuştu, Zehra da tedavi görmesi için ikna edildi. Hatta Lila için işten kovulan Yiğit bile tekrar işe alındı. Halit'ten pek hazzetmesek de çocuklarına düşkün bir baba olduğu su götürmez. Kullandığı yöntemleri tasvip etmemekle birlikte onları mutlu etmek için gizli gizli uğraşmasını takdir ettik doğrusu.

Bunların dışında bir de Ender Halit ortaklığı gördük bu bölüm...

Plan kurmada bir dünya markası olan Ender, Halit'in eski gücüne kavuştuğunu bildiği için Halit'in yanındaki yerini alıp Şahika'yı sepetlemenin peşindeydi biliyorsunuz. 

İşte o emellerine ufak ufak ulaşmış gibi bu bölüm ama bu dizide hiçbir şey için kesin olmuştur diyemiyoruz. Halit Ender'e oyun oynuyor da olabilir. Tabii Ender işin içinde bir oyun varsa mutlaka çözüp ona göre kendi planını kurar, o yüzden içimiz rahat.

Gelelim son sahneye...

Şahika büyük bir hevesle Halit'in yalısını ve hisselerini satın almak için yollara düştü. Yalıya geldiğinde ise onu büyük bir sürpriz bekliyordu; Yıldız ve Halit! Yalı alacağım derken darbe üstüne darbe alan Şahika'ya yılın şokunu yaşattılar resmen. 

Kerim'in ise Halit'in durumundan haberdar olduğunu ve onun güvenini kazanıp şirketi ele geçirme planları yaptığını öğrendik. Bizim kalp hırsızı ve çakır gözlü yancısı gerçek hırsız çıktı iyi mi? 

Bakalım bu gözler daha ne entrikalar görecek...

Bu arada ufacık bir not düşelim; dizide hemen herkesin mümkün mertebe birbirine uzak oynaması, tokalaştıktan sonra ve gün içinde sürekli el dezenfektanı kullanmaları, çoğu sahnede pencerelerin açık olması ve 'korona var canım, öpüşmeyelim' mesajı vermeleri gerçekten çok hoştu. Farkındalık yaratmak adına verdikleri bu çabayı ayakta alkışlıyor ve tüm ekibe teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yasak Elma, bu hafta da sosyal medyanın gündemindeydi. Ay nasıl olmasın, siyah saçlı prens bizi sırtımızdan vurmaya gelmiş!

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Koronavirüs sebebiyle Yasak Elma'nın yeni bölümlerini bir süre göremeyeceğiz, malum. Tabii bu eski bölümleri döndürüp döndürüp izlememize engel değil, unutmayın. Yeni bölüm yorumlarında tekrar görüşmek üzere... 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
serenissima

Ben de yeni ceo yu hiç beğenmemiştim. Bi sürü yakışıklı karizmatik oyuncu varken bu gıcığı berden bulmuşlar demiştim. Demek ki bu yüzdenmiş. Kötü ve gıcık

beyann

Evet bir de bazıları yakışıklı diyor bana hiç yakışıklı gelmedi cahil ukala gıcık bir tip

ebru-tasci

endere bayılıyorum aahhh yıldız yıldızz, şa hi qua :))))

beyann

Evet ya en tatlısı ender 😂 yıldız ve şahikayıda da seviyorum hepsinin yeri farklı ama ender daha sempatik geliyor nedense 😂 ba bye falan diyor ya bir de

ebru-tasci

ba bay canım , böyle kendi ayaklarının üstünde duran zeki yetenekli bi imaj var enderde o dizide benimde en sewdiğim karakter

enes121

Nasıl bir diziyse her bölümü ağzım açık izliyorum. Yabancı dizi kalitesinde. Hatta belki de üstünde.

gezgin_dodo

normalde diziler sonlara dogru bozar bu dizi sonlara dogru guzellesti ilk basta bu ne bicim dizi ne kadar cok entrika var kim izliyo bunu diyodum kerim gelince beni de sardi

hipergrafi

İlk başta Zeynep ve Alihan adında iki mıymıntının aşkını anlatıyordu da ondan. Dizinin eğlence kaynağı olan ne kadar tip varsa hepsine kıldı ikiside. Caner, Yıldız, Emir her birini ayrı ayrı kınayıp ayıplayıp dururlardı. Diğer karakterierin çok eğlendiği komik sahnelerde bu iki Gestapo bi kenarda o her zamanki sıkıcılıklarıyla en fazla birbirlerine balıp göz devirerek gülümserlerdi. Eğlendikleri için değil ama "Allah akıl fikir versin bunlara" gülümsemesi.

beyzaledger

Bu Kerim'i sevmedim. Leyla'dan tam kurtuldum oh dedim. Bu geldi. Çoğunluk sevmiş ama ben sevemedim aşırı yapmacık duruyor. Geçen sefer de yazdım yine yazıcam Zehra Caner yap senarist dizideki en iyi çift onlardı

beyann

Evet çok gıcık oldum sıcılıkta kattı biraz diziye Leyla gereksiz yerine yeni bir gereksiz aldılar bu yüzdende Onuda k9tü yaptılar ki kurtarsın diye ama inanılmaz ukala duruyor

Görüş Bildir