Bir Kadına Sadece En Yakın Erkek Arkadaşının Söyleyebileceği 14 Şey

 > -

Kadın kadına takılmak, sohbet etmek, alışverişe gitmek, film izlemek, vs. çok keyiflidir. Hele baş başa verip dedikodu yapmak, birbirinin derdini dinlemek, yol göstermek harikadır. Ama öyle şeyler vardır ki bunları sadece en yakın erkek arkadaşınızdan duyabilirsiniz. Sizi üzmemek, kırmamak, sizinle empati yaptığı için kız arkadaşınız bazı şeyleri hafif çarpıtabilir veya görmezden gelebilir. Ancak erkek arkadaşta böyle bir sıkıntı olmaz. Gerçekleri, yalnızca gerçekleri duymak için gideceğiniz tek adres en yakın erkek arkadaşınız olmalıdır.

1. Bir erkeğin niyetinin ne olduğunu, hareketlerinin ne anlama geldiğini size en doğru şekilde aktaracaktır.

2. Haliyle erkeklerle ilgili bir sorun yaşadığınızda en hakiki bilgileri edinebileceğiniz tek kişi yine odur.

3. Kız arkadaşlarınız sizinle birlikte dağıtmaya müsaittir, ikili deliliklerinizi en iyi şekilde yaşarsınız, erkek arkadaşınız ise size “abartıyorsun” diyecek kişidir.

4. Yaşadığınız ilişkilerinizde yapmış olduğunuz hataları bir biri yüzünüze vurmaktan çekinmeyecek kişidir.

5. Ayaklarınız yerden kesildiğinde, gündüz düşlerine çok fazla daldığınızda ayaklarınızın yere basmasını yine en yakın erkek arkadaşınız sağlar.

6. Cinsel yaşam ile ilgili en objektif ve doğru bilgileri ondan alabilirsiniz, her iki tarafı da çok iyi bildiğinden aklınızda soru işareti kalmaz.

7. Size kendinizi iyi hissettirmek için beyaz yalanlara başvurmaz, mesela çektiğiniz özçekimin berbat olduğunu çekinmeden söyler.

8. Kışın çok kilo aldım dediğinizde, "saçmalama!" demez, aldıysanız bunu size söyler.

9. Kız arkadaşlarınız sizinle sürekli empati yapabildiği için alacağınız cevaplar genellikle istediğiniz cevaplar olacaktır, ama asıl bilmeniz gerekeni erkek arkadaşınız söyler.

10. En yakın erkek arkadaş sizi yanlış yönlendirmez, kendisini sizin yerinize koyup size kendi öfkesini, sinirini, kızgınlığını, kıskançlığını empoze etmeye çalışmaz.

11. Giydiğiniz kıyafet size yakışmadığında “bok gibi oldun” deme cesaretini sadece en yakın erkek arkadaşınız gösterecektir.

12. Eğer bir erkek kardeşiniz, abiniz yoksa bu açığı dolduracak olan en yakın erkek arkadaş, size bir kardeşin söyleyebileceği her şeyi söyleyecektir.

13. Kendinizi çok önemli hissetmenizin, dünya benim etrafımda dönüyor havalarınızın önünde bir set gibi durur, sizi içi boş övgülere boğmaz.

14. Kız arkadaşlarınızla rahat rahat konuşamayacağınız her konuda en yakın erkek arkadaşınızın çok faydasını göreceksiniz.

En yakın erkek arkadaşınız size boş ümitler vermez, dünyayı toz pembe göstermez, sizi hep el üstünde tutmaz belki ama, bunun sizin iyiliğiniz için olduğunu her zaman bilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
siirsever

bende en çok "kızların erkek kankası olmaz" diyipte, bir ton kız arkadaşı olan erkekleri anlamıyorum, bi' terslik var bu işte ama.

rumpelstilskin

Meriç Üretim Merkezi.

nepenthe

kendine güveni olmayan erkekler yine basmış "platoniktir, size yan gözle bakıyodur ateşle barut yan yana olmaz, ne demek bi kızla bi erkek yakın arkadaş olcak, ne demek seni yatağa atmak istemiyo kızım saf mısın" yorumlarını. böyle düşünüyosan "nefes alsın yeter" diyen adamdan farkın yoktur (ay pardon adam demişim ehueheuhe), bir kadına hiçbir şekilde arkadaşın olarak bakamıyosundur, pipine de sahip çıkamıyosundur. ama bunu sen beceremiyosun diye herkesi böyle sanmanın alemi yok, değil mi canım, değil mi anneçim?

seyit-mehmet-coban

İlla kıza yürünmesine gerek yok, ciddi anlamda gerçekten çok samimi arkadaşlıklar kurulabiliyor. Bu her iki tarafında yaklaşıma bağlı tabiki. İlla bir erkek veya kız çok yakın arkadaşlar diye birisinin diğerine yürüdüğünü düşünmek saçma.

enda

gerçekten yaşamayanlar bilmiyor belli..kişi kendinden bilirmiş..

Görüş Bildir