Bir İç Çamaşırı Modelinin Fotoğrafına Yapılan Akıllara Durgunluk Veren Meme Ucu Yorumu

100PAYLAŞIM

Bunu da yapmazsın yok artık!

Biliyorsunuz ki kadın bedeni özellikle sosyal medyada birçok aşağılamaya maruz kalıyor. Yaratılan güzellik algısının dışında kalan kadınlara "Body Shaming" adı altında bir çeşit baskı uygulanıyor.

Kadınların kendi bedenleriyle ilgili herhangi bir derdi olmasa bile eline telefonu alanlar kilolarını, boylarını, izlerini ve birçok şeyi eleştirme hakkını kendilerinde buluyorlar.

Bu insanlara "güzel" gözükme borcumuz varmış gibi şuursuzca aşağılayabiliyorlar ve bunu yaparken de hiç çekinmiyorlar.

Onlardan biri de bu görmüş olduğunuz iç çamaşırı modelinin memesine taktı ve ilk defa duyduğumuz tuhaf bir eleştiride bulundu.

Kullanıcı, iç çamaşırı sayfasında paylaşılan bu fotoğrafın altına siyah meme ucu olan model seçtikleri için beğenmediğini yazdı.

Bu yorumu gören sayfa da bu şekilde cevap verdi. Tabii büyük bir şok da yaşamışlardır.

Sosyal medya kullanıcıları da espirili bir dille bu tuhaf yorumu değerlendirdi elbette. 😀

@bordoduvar

@ali_7991

@serdar_exe

@yetersozbenim

Bu yorum hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
huseyin-oktay

Meme ucu görünme modası çıkacak gibi görünüyor. Ahlak kalmadı sansür de yapılmamış ne diyelim artık.

zigana

Takıldığı konuya bak. Kadın şunu yaptı ahlak kalmadı, Kadın bunu yaptı ahlak kalmadı. Ama erkek sabah evden çıksın akşama kadar kahvede,dernekte takılsın çok ahlaklı, Dışarı çıkınca gözler fıldır fıldır çok ahlaklı, Evi,tarlayı,öküzü satıp pavyonlarda eğlensin çok ahlaklı, çocuklara evde bir çikolata almaz,dışarıda bira ısmarlar arkadaş ortamına çok ahlaklı, internette karıya kıza saldırır,dışarıda ata,köpeğe,eşeğe atlar çok ahlaklı, Ahlak kalmadıysa kadının meme ucu gözüktü diye değil, siz adam olamadığınız için ahlak kalmadı.

pozitivasyon

Yargı dağıtmışsın. Hemcinslerimin dahi desteklediği bağnaz ahlak kavramını bir erkeğin böyle cesurca eleştirmesinden onur duydum.Ahlakın sadece kadına ait olduğu düşüncesine delirmemek elde değil. Hırsızlığı, hak yemeyi, dedikoduyu, yalanı, hileyi, tacizi ahlaksızlık olarak görmeyip övündüğümüz ama meme ucu ile ahlaksız olduğumuz bir dünya...

asu-tok

hüseyin oktay sen potansiyel bir tecavüzce ve katilsin diğer içeriklerde ki yorumlarına bakıyorum ve bu sonuca ulaşıyorum

toreador

memeleri sevin oksayin. Yrumlar olur boyle arada ama sorun suki body shaming diye danla vs ile ayni habere sokmak yanlis yinede.

sahin-cakir

makul bir soruya cevap vermezler gitmişler meme ucu tatavasına girmişler

fakecan

Siyah Beyaz ne farkeder... bütün meme uçları oleeeyyy...

ernest-belfort-bax

Uyumlu olmadığını belirtmiş ne var bunda anlamadım.Kadın bedeni kadın bedeni diye götünüzü yırtıyorsunuz ama kadınların bedeni ile para kazanmasını hoş görüyorsunuz inanılmaz.

homeroseyes

Birincisi ucu siyah veya kahverengi olmayan kimse yok yani uyumu sağlamak için sağlıksız biriyle mi iş yapsınlar. İkincisi bakması gereken şey bralet kadının meme ucu rengi değil. Üçüncüsü kim bedenini nasıl kullanır "kendine" kalmış. Bizim savunduğumuz şey, bu karar sadece o kişiye ait ve o kişi dışında KİMSE bedenine yorum yapamaz.

ernest-belfort-bax

Meme uçları pembe, kırmızı, kahverengi, kırmızımsı bej, siyahi gibi birçok farklı renkte olabilir ve gayet sağlıklıdır.Bundan sonrasına cevap vermeyeceğim gerek duymuyorum büyük ihtimal onları da beynin ile değil başka organlarınla analiz etmişsin veya uydurmuşsundur.

Görüş Bildir