Görüş Bildir
Haberler
Bir Çiftçi '160 TL İçin Bana Tecavüz Ettiler' Demişti: Şüpheli Şahıstan Tuhaf Savunma

Bir Çiftçi '160 TL İçin Bana Tecavüz Ettiler' Demişti: Şüpheli Şahıstan Tuhaf Savunma

Ulaş
25.05.2019 - 21:07

Antalya'da bir çiftçi, 160 TL'lik borç için iki kişinin tecavüzüne uğradığını belirtmişti. Mahkeme tarafından serbest bırakılan şüphelilerden 30 yaşındaki F.S. iftiraya uğradığını öne sürerek, '1020 TL alacağım var. C.H., borçtan kurtulmak için şişenin üzerine oturmuş olabilir' dedi. 

Geçtiğimiz gün bir çiftçi tecavüz iddiasıyla iki kişiden şikayetçi olmuştu. Şüpheliler mahkeme tarafından serbest bırakılmıştı.

Tecavüzle suçlanan F.S., C.H.'nin 24 Nisan'da iş yerine halı yıkatmak için geldiğini söyledi.

Tecavüzle suçlanan F.S., C.H.'nin 24 Nisan'da iş yerine halı yıkatmak için geldiğini söyledi.

DHA'nın aktardığı bilgiye göre, C.H.'nin 12 halı getirdiğini ve aynı gün yıkadıklarını belirten F.S., '160 TL değil 170 TL'ye hizmet verdik. Emekli olduğunu, maaşının daha yatmadığını, bir iki gün içinde ödeme yapacağını söyledi. 26 ya da 27 Nisan'da iş yerime gelerek, çocuğunun yediği bir şeyden zehirlendiğini, hastaneye yatırdığını anlatarak borç istedi. Ben de 500 TL verdim. Durumuna üzüldüğüm için 17 Mayıs'ta yine 350 TL verdim. Toplamda 1020 TL alacağım var' dedi.

Geçen hafta parasını istediğini, C.H.'nin ise arsasını satıp borcunu toplu ödeyeceğini söylediğini anlatan F.S., şunları kaydetti:

Geçen hafta parasını istediğini, C.H.'nin ise arsasını satıp borcunu toplu ödeyeceğini söylediğini anlatan F.S., şunları kaydetti:

'Verdiği tarihte kendisini aradığımda telefonlarıma çıkmadı. Üstelik beni engelledi. Paramı almaya gideceğim zaman, mahalle halkı 'yalnız başıma gitmemem gerektiği, iftiracı olduğu yönünde uyardı. Ben de 21 Mayıs Salı günü saat 19.00 sıralarında eşim ve iki çocuğumla birlikte C.H.'nin evine gittim. Bana çeşitli bahaneler uydurarak, arabasına binip hızla uzaklaştı. Ben ertesi gün suç duyurusunda bulunacakken, bu adam benden önce hakkımda asılsız iftiralarda bulundu. Diğer adı geçen A.A. isimli kişiyi de tanımam. Onunla da karakolda tanıştık. Öğrendiğim kadarıyla A.A.'nın da C.H. ile 10 yıldır süren bir davası varmış.'

Antalya Adli Tıp Kurumu, C.H.'nin muayenesinde ise fiili livatanın gerçekleştiğine dair kesin bulgu elde etmişti.

Antalya Adli Tıp Kurumu,  C.H.'nin muayenesinde ise fiili livatanın gerçekleştiğine dair kesin bulgu elde etmişti.

Yargı sürecinin sürdüğünü kaydeden F.S., 'Bu süreç bittikten sonra C.H. hakkında gerekli maddi manevi hukuki girişimlerde bulunacağım. Büyük ihtimalle kendi kendine yaptığı bir olaydır. Şişenin üzerine oturmuş olabilir. Çünkü, olayın yaşandığını iddia ettiği tarih ve saatlerde benim iş yerinde olduğum güvenlik kameralarınca tespit edildi' dedi.

C.H. ise 27 Mayıs Pazartesi günü avukatıyla Cumhuriyet Savcılığına, iki şüphelinin serbest bırakılması kararına itiraz edeceğini söyledi.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Onur Savaş

insan neye inanacağını şaşırıyor tecavüz korkunç bir şey ama o parayı vermemek için bile iftira atabilir gerçekten de tecavüze uğramış olabilir olay çok karı... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

bi insan 1020 tl için şişeye oturur mu yav?

Mert Oz

kıyamam, ne kadar da naifsin :/ olum damacanaya, rulmana halleniyorlar la...

gaydırı guppak

Şayet olayın olduğu saatte işletmesinde olduğu ispatlıysa cidden yuh nasıl bir psikopat böyle bişey yapıp iftira atar. Birde tecavüze uğratan kişi illaki dir... Devamını Gör

Pasif Kullanıcı

"C.H. borçtan kurtulmak için kendini hortumla dövmüş olabilir" derler bu sefer de