Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bina Görmekten Nefesimizin Kesildiği Yıllar İçerisinde Doğal Güzelliğini Hiç Düşünmeden Yok Ettiğimiz Yerler

1.1bPAYLAŞIM

Zaman içerisinde elimizdeki tüm toprağı, doğayı, denizi katlettik. Doğanın dengesini bozacak kadar beton inşa ettik ve binlerce hayvanı yuvasından ettik. Binlerce insanın oksijenini katlettik. Çocuklarımızın, kardeşlerimizin ciğerlerini fabrikalardan çıkan dumanlarla, arabalardan çıkan zehirlerle doldurduk. 

Yaşayacak tek bir yer ile yetinmedik ve hep daha fazlasını istedik. Küçük binalara sığamayacak kadar çoğaldık. Nefesimizi kestik, betona boğulduk.

Rumeli Hisarı

Arnavutköy

Erzurum

mehmet_dilbaz

Karaköy

Bursa

2 bin 700 yıllık antik kentin üzerine yapılan bir alışveriş merkezi.

Maslak

Üsküdar

Emirgan

Beylikdüzü

ODTÜ Ormanı

Kuzey Ormanları

Kadıköy Sahili

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozlem-onen

bursadaki hangi avm ?

erhan-artut

Mudanya Kipa AVM sanırım.

domalt-trump

İstanbul gerçekten dutlukmuş lan!

selma-bulak-ercan

ODTÜ ORMANIYLA DİĞER ORMANDAKİ AĞAÇLARI KESENLERİN VİCDANLARI KURUSUN. GÜN YÜZÜ GÖRMESİNLERR. AMİNNNN...

7kedi7eti7

eski fotolarla yeni fotoların konumlarının alakasının olmaması...

Gizli Kullanıcı

Valla arkadaş kızıyoruzda bizde 99 senesinde Edirneden gelmişiz bence devlet 2000 senesinden sonra İstanbul'a girişi yasaklamalıydı (2000 senesindede gelsek aynı şeyi söylerdim bok var gelmişiz) yada belirli kanun düzenlemeler getirmeliydi ipini koparan geliyo bırak artık doğudan göç olmayı fakir nekadar ülke varsa göç alıyoruz sığmıyoruz burda yapılaşmaya götürüyor doğal olarak nefes alamıyoruz cidden artık

domalt-trump

RTE belediye başkanıyken İstanbul'a vize koyalım dediğinde adamı linç ettiler. "Halk plaja akın etti, vatandaş denize giremiyor" diyenler bir gecede hümanist oldu. RTE'yi sevmem ama İBB başkanıyken yaptıkları/yapamadıkları muazzamdı. Hey gidi hey.

Gizli Kullanıcı

Haklı olabilirsin küçüktüm ben siyasetle bir ilgim yoktu ama öyle dediyse adamı şuan takdir ederim gerçekten keşke yapsaymış bunedir ya birleşmiş milletler gibi oldu İstanbul

Görüş Bildir