Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Bilinçaltın Hangi Yırtıcı Hayvan Gibi Çalışıyor?

Anasayfa > Test > Psikoloji Testleri

Hepimizin içinde keşfedilmeyi bekleyen ve biraz da tehlikeli bir yan vardır. Bakalım senin bu tarafın hangi yırtıcı hayvana benziyor?

1. Kişiliğini de göz önüne alarak iyice düşün ve cevap ver. Bunlardan hangisi olmak isterdin?

Ucu bucağı olmayan bir deniz.
Ucu bucağı olmayan bir deniz.
Büyük ve sağlam kökleri olan bir ağaç.
Büyük ve sağlam kökleri olan bir ağaç.
Sert bir rüzgar.
Sert bir rüzgar.
Görkemli ve büyük bir dağ.
Görkemli ve büyük bir dağ.
Geniş bir orman.
Geniş bir orman.
Yemyeşil çimenler.
Yemyeşil çimenler.

2. Bu film repliklerinden en çok beğendiğin ya da sana hitap eden hangisi?

2. Bu film repliklerinden en çok beğendiğin ya da sana hitap eden hangisi?
Bu senin yaşamın ve her geçen dakika sona eriyor.
İmkansızı başarmak istiyorsan, elini kirletmekten kaçınmayacaksın!
Yorum yapmak, olayı sadece kenardan izleyenlerin lüksüdür!
İyi işler yapmak için çalış, zenginlik için değil.
Hangi yolları seçtiğine dikkat et. Senden daha güçlüler yollarını kaybettiler.
Her zaman umut vardır.

3. Bir safariye gidecek olsan hangi renk tonlarında giyinirdin?

4. Hoşlandığın kişiyle ilk buluşmada bu içkilerden hangisini içmeyi tercih edersin?

Votka
Votka
Şarap
Şarap
Viski
Viski
Bira
Bira
Kokteyl
Kokteyl
İçki içmeyi tercih etmem.
İçki içmeyi tercih etmem.

5. Peki ya biriyle ilk tanışmanda genel olarak neye dikkat edersin?

5. Peki ya biriyle ilk tanışmanda genel olarak neye dikkat edersin?
El ve tırnaklarına
Yüz hatlarına ve gözlerine
Ses tonu ve konuşmasına
Kılık kıyafetine, tarzına
Ayakkabılarına
Dış görünüş benim için önemli değil.

6. Sence iş yaşamında yükselmek için bunlardan hangisi gerekli?

6. Sence iş yaşamında yükselmek için bunlardan hangisi gerekli?

7. Tek bir bulutun bile olmadığı masmavi bir gökyüzü düşün. Dakikalarca ona baktın ve kafanı çevirip bir manzara gördün. Aşağıdaki manzaralardan hangisi sana daha çok huzur verirdi?

8. Az kaldı... Sinirlenince genelde nasıl tepki verirsin?

8. Az kaldı... Sinirlenince genelde nasıl tepki verirsin?
Bağırırım.
Sinirlendiğim kişiyi görmezden gelirim.
Etrafı yıkıp, dökerim.
Ortamı terk ederim.
Emin değilim.
Sinirlendiğim kişiyle başbaşa kalınca yüzleşirim.

9. Son soruya geldik! Kocaman bir labirente girdin. Çıkış kapısına geldiğinde duyguların sence hangisi olur?

9. Son soruya geldik! Kocaman bir labirente girdin. Çıkış kapısına geldiğinde duyguların sence hangisi olur?
Çok kolaydı hemen bitirdim. İyi denk geldi.
Biraz zamanımı aldı ama şimdi düşününce çok da zor değildi.
Çok fena kayboldum! Bir an çıkışı hiç bulamayacakmışım gibi geldi.
İçeride birisi bana yardım etti yoksa yolumu bulamazdım.

Panter!

Panter!

Sınır tanımayan ve uçlarda yaşamayı seven bir insansın. Kafana koyduğunu yapmak için elinden geleni yapacak hırs ve gücü tüm hücrelerinde hissediyorsun. Öyle ki isteklerine ulaşacağın yolda her şeyi yıkıp geçebilirsin. Aynı zamanda çok güçlü ve çekici bir auran var. Bir ortama girdiğinde. duruşunla, hareketlerinle anında dikkatleri üzerine çekiyorsun. İnsanlarla iletişim kurma konusundaysa doğuştan gelen bir yeteneğe sahipsin. Özetle sen; dokunanı yakabilirsin!

Kaplan!

Kaplan!

Cesur ve tuttuğunu koparan birisin! İnsanların sana saygı duyması bu hayatta en çok önem verdiğin şey ki zaten güçlü duruşunla bunu kolayca elde ediyorsun. Dışarıdan soğuk, korkutucu ve biraz karmaşık biri gibi görünsen de aslında sevdiklerine ve çevrendekilere karşı oldukça sevgi dolu ve şefkatli birisin. Tek sorun; bir insanın senin bu tarafını gösterebilecek güveni sende yaratması! Çünkü sen öyle kendini herkese kolayca açabilen biri değilsin. Sanki hayatının bazı kesitlerinde çevren tarafından baskı ve strese maruz kalmış, bu yüzden de kaygılı dönemler geçirmişsin. Bu yüzden pek çaktırmasan da duyduğun ve gördüğün şeylerden çabuk etkileniyorsun ve bu yüzden ara ara tehlikeli ve değişken bir ruh haline bürünüyorsun. Ancak sen zamanla bu halini dik ve güçlü duruşunla örtmeyi öğrenmişsin!

Köpek Balığı!

Köpek Balığı!

Sen gerçekten hiç de hafife alınmaması gereken birisin! Sendeki zeka ve hırs sanıyoruz kimsede kolay kolay bulunmaz. Herkesle iyi geçiniyor, kimseyle arana ciddi bir mesafe koymuyor gibisin ama aslında senin için yakınım diyebileceğin insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. İnsanların senin hakkında boş yorumlar yapmalarına sesini çıkarmıyor bunun yerine onları haksız çıkaracak bir eylemde bulunuyorsun ve bundan da inanılmaz bir keyif alıyorsun. Hedeflerine ise sessiz ve emin adımlarla ilerliyorsun öyle ki sen onu elde edene kadar kimse o şeyi istediğinin farkına bile varamıyor!

Kurt!

Kurt!

Sen gözü kara ve çevresine karşı biraz mesafeli birisin. Soğuk ve ürkütücü bir yanın var ama aslında bu senin kendini koruma yöntemin. Çünkü bir insana en büyük zararın yine bir insandan geleceğinin farkındasın. Hayatının her döneminde bir şeyler için kaygılanıp, endişeye kapılmış gibisin. Belki de biraz da bu yüzden kendini insanlardan geri çekmeye çalışıp, soğuk görünüyorsundur. Ancak bu tavırlar seni zamanla ayakları yere sağlam basan ve kendini oldukça iyi ifade edebilen biri haline getirmiş. Soğuk görünebilirsin ama aslında içinde büyümeyen, sevgi dolu bir çocuk var sanki! Aynı zamanda da oldukça yaratıcısın bu da seni süprizlerle dolu biri yapıyor!

Kartal!

Kartal!

Senin en büyük özelliğin bir bakışta olayları anlamak ve görünmeyeni görerek çözümler üretebilmek. Oldukça zeki birisin. Sanki dünyaya gelirken yüksek zeka ve kavrama yetenekleriyle ödüllendirilmiş gibisin. İnsanların bir hareketinden esas amacını anlayabiliyor, bir sözüyle kişiliği hakkında çıkarımlarda bulunabiliyorsun. Bu da seni ne yazık ki insanlardan uzaklaştırıp, yalnızlığı seven biri haline getirmiş. Çünkü insanların ikiyüzlülüğüne katlanmak yerine yapayalnız kalırım daha iyi diyorsun. Sevdiklerin ise senin için çok kıymetli onları üzen ya da zarar verecek birine hayatın pahasına bir kartal gibi saldırıyorsun. Özetle sen, yalnızlığı tercih eden ama yakın gördüğün birkaç kişiye karşı fazla korumacı ve zekasıyla hayranlık uyandıran birisin!

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2267
742
348
108
69
53
51
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Nurcan Güneri

Kurt! Sen gözü kara ve çevresine karşı biraz mesafeli birisin. Soğuk ve ürkütücü bir yanın var ama aslında bu senin kendini koruma yöntemin. Çünkü bir insana... Devamını Gör

Gizem Yenikler

Kaplan! Cesur ve tuttuğunu koparan birisin! İnsanların sana saygı duyması bu hayatta en çok önem verdiğin şey ki zaten güçlü duruşunla bunu kolayca elde edi... Devamını Gör

Royal Eliyev

kurt . Sen gözü kara ve çevresine karşı biraz mesafeli birisin. Soğuk ve ürkütücü bir yanın var ama aslında bu senin kendini koruma yöntemin. Çünkü bir i... Devamını Gör