Berkcan Güven'in 14 Yaşındaki Emir Berke Zincidi ile Çekip Tepkilerden Sonra Sildiği Videosu Olay Oldu

709PAYLAŞIM

Videoda konuşulan konulara siz ne diyorsunuz peki? Normal mi?

Emir Berke Zincidi'yi "Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisinin Küçük Osman'ı olarak tanıdık. Şimdilerde o minik, ağlayan bir çocuk değil elbette. 14 yaşında bir delikanlı.

Emir Berke, Berkcan Güven'in son videosuna konuk olunca ortalık karıştı. Videoda Ali Biçim, Mesut Can Tomay da vardı.

14 yaşındaki Emir Berke Zincidi'nin yanında küfürlü ve argo konuşulması, kısa sürede izleyenlerden büyük tepki aldı. Berkcan Güven, kanalında yayınladığı bu videoyu tepkilerin ardından sildi. Video şu:

Ali Biçim, Mesut Can Tomay ve Berkcan Güven'in yaptıkları mizansenler ve sordukları sorular, 14 yaşındaki Emir Berke için uygunsuz görüldü.

Berkcan Güven ise gelen eleştirilere Twitter hesabından gelen şöyle cevap verdi

twitter.com

Sosyal medya kısa sürede bu videoyla ilgili tepkilerini böyle gösterdi.

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Berkcan Güven'in en son yaptığı açıklamayı da şöyle bırakalım

Berkcan Güven'in bu videosu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? İnsanlar eleştiriyi abartıyor mu yoksa eleştirenler gayet haklı mı?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
giybet-cetesi

Yani ne here vardı?😆

mihriban-gul

sorun bu arkadaşta değil. bel altı şakaları, küfür vs. ile mizah yapan insanları alkışladınız, yükselttiniz ve sonuç... Bu arada çocuk çocuk diyorsunuz da geçen senelerde linç edilirken/ederken çocuk olduğunu unuttunuz sanırım.. neyse.

metemete

Çocukları, kendinden küçükleri hiç düşünmüyor. Yazın bir ara bir çocuğa videosundakilerle birlikte toplu psikolojik baskı yapmışlardı diye hatırlıyorum. Yarışmamsı bir şeydi.

coldhearted

Savunmaya bak "Bana gelene kadar neler izlediniz yıllarca" bu içi boş savunman izlettirilen ahlaksızlığı senin de yapabileceğin anlamına mı geliyor şımarık velet? "Öncekiler yapmadı mı" zihniyetinin tohumlarısınız ak Zaten ayar oluyorum senin gibi kendini bir sik sanan bebelerin şu toplumda değer görmesine bir de çıkıp haklıymış gibi savunmaya geçmiş. Gevşeğin özrü kabahatinden büyük.

z.kaanbdk

Bir şeyin daha kötü bir halinin olması mevcut durumun kötülüğünü örtmez! Sürekli bahaneler ile çarpıtmaktan başka bir bok yapmıyorsunuz. Yok biz çocukkende küfür ediyorduk blaa blaa banane sen çocukken ne yapıyorsan yapıyordun... Ali Biçim,Mesutcan Tomay,Berkcan Güven sosyal medya artığı tipler bir tane ninesi ve kardeşini trolleyerek ünlü olmuş yalamanın teki diğer kırımdan kalma Just Pide ile tanınmış diğeri taklit yapmak isteyip yapamayarak ünlü olmuş Acun medya fırlatması ne üretebilir bu kadar salak ?!

Görüş Bildir