Berat Albayrak'ın Trabzon Ziyaretinde 2010-2011 Sezonu Şampiyonluğuyla İlgili Söyledikleri Tepki Çekti

309PAYLAŞIM

Berat Albayrak Trabzon şehrini ve Trabzonspor taraftarlar derneğini ziyaret etti. Burada yaptığı açıklamalar özellikle Fenerbahçeli taraftarlardan tepki gördü. Ayrıntılar içeriğimizde ⬇️

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak Trabzon şehrine ziyarette bulundu.

Kendisine sosyal medyadan ulaşan ve derneklerine çağıran Trabzonlu Gençler Taraftar Grubuna giden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’a burada yeni sezon Trabzonspor forması hediye edildi.

Bakan Albayrak, kendisine hediye edilen üzerinde ismi yazılı formayı görünce, “Bu forma 2010-2011 sezonunun formalarıymış. Yani şampiyon sezonun formalarını mı yapmışlar?” yorumunda bulunması tartışma yarattı.

Açıklamaların videosu ⬇️

Bu sözler FETÖ organizasyonu olan Şike Kumpası davası sırasında direnen Fenerbahçelileri kızdırdı.

Konu ile ilgili Fenerbahçe Spor Kulübü de bir açıklama yayınladı:

Futbol Takımımızın 2010-11 sezonu şampiyonluğu ile ilgili yaratılan suni gündem üzerine bir açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.
 
Bu bağlamda bir kez daha hatırlatmak isteriz ki;
 
İlgili sezonda, futbol takımımızın büyük emekler ve alın teri ile kazandığı en değerli şampiyonluğu, o dönemde ülkemizin hukuk, adalet, polis teşkilatı, medya başta olmak üzere tüm yapısına sızmış Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ), devletimizin tüm imkanlarını da kullanarak Fenerbahçe’mize karşı kurduğu Şike Kumpası’yla kirletilmek istenmiştir.
 
3 Temmuz’un devamında aynı yapının bu kez ülkemizin varlığına da kast etmeye çalışmasıyla ortaya çıkan gerçekler; “en büyük delilimiz alın terimiz” diyen Fenerbahçe’mizin, daha ilk gün korkusuzca kulübünün yanında olarak “Fenerbahçe’yi FETÖ’ye teslim etmeyeceğiz” diyen Büyük Fenerbahçe Taraftarının, “Ne şikesi memleket elden gidiyor" diyen eski Başkanımız Aziz Yıldırım’ın ne derece haklı olduğunu, 3 Temmuz’dan sonra yaşanan her günde ve her olayda gün gibi ortaya koymuştur.
 
Bugün şike kumpasında parmağı olan hakiminden savcısına, emniyet müdüründen memuruna, medya mensubundan sivil personeline kadar her bir şahsın nerede, ne durumda olduğu hukuki kayıtlarla ortadadır.
 
Hain planlarını hayata geçirme sürecinde; karşısında en büyük engel olarak gördüğü Fenerbahçe Spor Kulübü’nü yok etmek ve şampiyonluğumuzu kirletmek isteyen terör örgütüne karşın, 25 milyon taraftarımızla omuz omuza, ilk gün söylediğimiz gibi bugün bir kez daha dile getiriyoruz ki; “2010-11 şampiyonu Fenerbahçe’dir, alın teri ile kazanılmış kupamız müzemizdedir.”
 
Bu durumu reddetmek, buna karşılık bir görüş taşımak, bunu yoruma açmak, Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığına kast eden FETÖ’nün meşrulaştırılmasından başka bir anlam taşımamaktadır.
 
Tarihimize altın harflerle kazılı bu şampiyonluk, geçmişte kazanılan ve gelecekte kazanılacak tüm şampiyonluklarımızdan ayrı bir yere sahip olacak ve nesilden nesile gururla, onurla anlatılacaktır.
 
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
tolga-aydin12

"Fetö kumpası Şike Davası" mı? Allah Allah...Azize Yıldığım'ın kendisi zaten şike idi.

kseth

Trabozunllara pontus dediği için basit bir şekilde gönül almaya çalışıyor. Trabzonlularda futbol sebebiyle oy satarsa orası kendi bilecekleri. Ama Berat'ta helal olsun çok üst seviyelerde boş yapıyor dengi bir patavatsız nadir bulunur

enk-capital

Kaş yapayım derken göz çıkarmak. Canlı örneği.

tolga1905

2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR'DUR.TFF YARDIMIYLA VE ŞİKEYLE SADECE KUPAYI ALABİLEN FB UEFA TARAFINDAN TESCİLLİ ŞİKECİDİR VE ŞAMPİYONLAR LİGİNE ALINMAMIŞTIR.FETÖ FALAN BAHANE NOT: AZİZ YILDIRIM: ŞİKE YAPTIYSAM FENEVBAHÇE İÇİN YAPTIM...

alf

puhahaha yav git işine çomar hamsi :D Nası koyduk ama size bir iki değil hep böyle en son 1984 de şampiyon olmuşsunuz bir de hala şampiyon olmadan şampiyonuz diyonuz ya nasıl ezikliktir bu ya :D Acınız çok büyük anlıyoruz sizi şemsiye açılmıyor yada açılıyor mu o kadar büyüdü mü asdfasdfsdg

tolga1905

şimdi ben sana asıl acıyı yaşatıcam. Ben GALATASARAY lıyım koçum benim.

logicaldoor

Önce Trabzonluların oyunu kaybettiler, sonra Trabzonspor üzerinden oy devşirelim derken Fenerbahçelilerin oyunu kaybettiler. Ne yapsalar ayaklarına dolanıyor :D

Görüş Bildir