Görüş Bildir

etiket Benzin ve Motorine Peş Peşe Büyük Zam

Anasayfa > Gündem

Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzinin litre satış fiyatına 26 kuruş, motorine ise 12 ve 23 kuruş olmak üzere iki ayrı zam yapıldı. Motorine yapılacak 23 kuruşluk zammın pompa satış fiyatlarına yansıyacağı belirtildi.

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın (EPGİS), sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı duyuruya göre, bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere motorine ve benzine zam yapıldı. 

EPGİS tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi:

* 08/10/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Benzinde 26, Motorinde 12 KRŞ/LT Fiyat artışı gerçekleşmiş olup, artış mevcut uygulama olan EŞEL MOBİL Sistemi gereği ÖTV'den karşılandığından pompa fiyatlarına yansımayacaktır.

* 08/10/2021 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere; Motorinde 23 KRŞ/LT pompa satış fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
115
37
23
10
8
5
5
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Plant4

Akp li dayılar sokağa çıkıp bağırmaya başlar bir kaç aya dönüm nerede donum yok diye

Dark osman

Önümüzdeki 1 ay içinde 1 liraya yakın daha gelecek..tankları dolu tutun..

Mr Logical

Nasıl olacak ki o. Dün fulledim gazı (sonuna kadar bitmişti) 200 lira tuttu. Bugün 200 km yol yaptım, yarına yetmesi mümkün değil. Yarın da en az 250 km yolu... Devamını Gör

dipten gelen dalga

içki satışı yasaklandığında ne olacak bi gün önceden alırız diyenle, gece yarısından önce depoyu doldurmaya çalışanlar aynı insanlar değildir umarım:D