Beğendiğin Seksi Erkeklere Göre Karakterini Analiz Ediyoruz!

İlişki Testleri-

Beğendiğin seksi erkekleri seç, senin karakterini analiz edelim! 

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Senin sert çizgilerin var!

Sen karakter olarak fazlasıyla ciddi bir yapıya sahipsin. İnsanlarla arandaki ilişkilerinde de ciddiliğini daima korursun. Öyle laubali insanlara hiç tahammül edemezsin. Kimsenin senin alanına girmesine izin vermiyorsun. Sana karışmalarından nefret ediyorsun. O yüzden ne sen diğer insanlarla o kadar samimi oluyorsun ne de onların seninle bu kadar samimi olmasına izin veriyorsun. Dışarıdaki duruşun sayesinde insanlar senin çok güçlü bir karaktere sahip olduğunu düşünüyor. He kaldı ki zaten öylesin. Her zaman güçlü ve kararlı bir yapıya sahipsin. Belirsizliklerden hiç hoşlanmazsın. O yüzden ne yaparsan veya ne söylersen söyle her zaman o kararlı yapını koruyorsun ve arkasında duruyorsun.

Sen kararlı bir yapıya sahipsin!

Sen hayatın boyunca kararlarını kendin vermişsin. Bunu yaparken de her zaman kararlarının arkasında durmayı bilmişsin. Kararlı olan bu yapın sayesinde hayatında birçok başarıya ulaşmışsın. Çünkü kararlı olabilmek için etrafındaki her şey hakkında bilgi sahibi olman gerekiyor. Sen de bunu bildiğin için çabalıyorsun. Sonuçta ağzından çıkan her kelimenin senin hayatını etkilediğini biliyorsun. Daima her şeyin mantıklı bir açıklaması olduğuna inanırsın. Hiçbir zaman insanların söylediklerine inanmazsın. O yüzden araştırmacı bir yapın da var diyebiliriz. Sen her şeyi merak eden ve araştırma yapmayı seven bir insansın. Tüm bu özelliklerin de senin kararlı bir insan olduğunu gösteriyor.

Senin ciddi bir yapın var!

Sen gerçekten gereğinden fazla bir ciddiliğe sahipsin. İnsanlar genelde sana bir şey sormaya çekinirler. Belki normalde bu kadar ciddi değilsin ama dışarıdan oldukça ciddi görünen bir yapın var. Resmen insanları korkutuyorsun. Bunun yanında incelemeyi çok seviyorsun. Etrafı sürekli inceler ve insanların nasıl bir karaktere sahip olduğunu analiz edersin. Gerek okul hayatında gerek iş hayatında gerekse normal hayatında her zaman insanları gözlemliyorsun. Sen doğan gereği böyle bir insansın. Ama arada insanların biraz yüzüne gülsen iyi edersin. Malum insanlar sana bir şey sormaya çekiniyorlar. :)

Sen çok rahat bir insansın!

Sen o kadar rahat bir insansın ki etrafındaki herkes bu rahatlığına hayret ediyor. Nasıl oluyor da bu kadar rahat olabiliyorsun bazen sen bile anlamıyorsun. Hiçbir şeye stres yapmayan bir yapın var. Bir şey olsa bile nasıl olsa halledilir moduyla hareket ediyorsun. Rahatlık resmen senin yaşam stilin olmuş. Stres olmaya gelemiyorsun resmen. Sen rahat olduğun zaman çok mutlu ve huzurlu oluyorsun. Baskı altında olduğunu hissettiğin an istesen de hiçbir şey yapamıyorsun. Bunun yanında etrafında hep tanıdığın insanlar oluyor. Tanımadığın kişilerle fazla birlikte olmayı sevmezsin. Kendini diğer insanlardan daha özel hissedersin. Gerçekten de öyle bir insansın. Senin yaptığın işleri diğer insanlar stres altında yaparken sen yata yata halledebiliyorsun. He bu arada insanları sürekli inceleyen bir yanın da yok değil. Öyle sinsi sinsi insanları izlemeyi seversin.:)

Sen eğlenceli bir karaktere sahipsin!

Sen sosyal ortamlarda kendi tabularını yıkmış bir karaktere sahipsin. Eğer bir yerde etkinlik varsa sen direkt oradasın. Resmen insanların neşe kaynağısın. Eğer sen olmazsan gerçekten eğlenemez ve bulundukları ortamda mutlu olamazlar. Sen bu hayatı seviyorsun. Sosyal ortamlarda bulunmak, farklı insanlarla tanışmak seni gerçekten çok iyi hissettiriyor. Daima kendin ile barışık ve etrafa karşı hep olumlu bir tavır sergiliyorsun. Senin bu pozitif oluşuna insanlar bayılıyor. Hele bir gülüşün var ki insanlar seni sevmesin de ne yapsın?  Ortamdaki herhangi birini kendine rakip olarak görmüyorsun. O kadar sempatik ve daima arkadaş canlısı bir insansın ki insanlar seni tanımak için can atıyor.

Sen her şeyi bilen bir karaktere sahipsin!

Sen gerçekten her şeyi bilen bir karaktere sahipsin. Eğer ortamda biri soru sorarsa bunu cevaplayan daima sen olursun. Direkt insanları bilgilendirmeyi, onlara bir şeyler anlatmaya bayılırsın. Zaten konuşmayı çok seven bir insan olduğundan dolayı bunlar sana bilgilendirme gibi değil de sohbet gibi geliyor. Bunun yanında kültürel yönün çok yüksek. Zaten bundan dolayı da birçok konuya hakimsin. Seninle muhabbet eden insan hiç ama hiç sıkılmaz. Konuştukça konuşası gelir. Çünkü o kadar tatlı bir muhabbettin var ki insanın dinledikçe dinleyesi geliyor. Sen hep konuş, biz dinleyelim mesela. Bunun yanında gezmeyi, eğlenmeyi çok seviyorsun. Boş durmaktan hiç hoşlanmayan bir yapın var.

Sen içine dönük bir karaktere sahipsin!

Sen etrafa karşı tam bir kapalı kutu gibisin. Hiç kimseye içindekini belli  etmezsin. Ne düşündüğünü genelde kimse anlayamaz. Hatta anlam veremez.  Duygularını daima içinde saklarsın. Çünkü insanlara belli edip senin hakkında kötü şeyler düşünmelerini istemiyorsun. Daima güçlü ve gizemli olmayı tercih ediyorsun. Böylece istemediğin insanlar sana kolay kolay yaklaşamaz. Çok konuşmazsın ama iyi bir dinleyicisin. Etrafındaki insanlar sana sırrını verirler. Koşulsuz güvenirler ama sen hiçbir zaman sırrını vermekten yana değilsin. İnsanlar seni çok sever ama sen genelde çok sevmezsin. Evet, herkesle çok iyi anlaşırsın fakat içten içe yakınlık kurduğun sadece iki kişidir. Tanımadığın insanlar senin hakkında ne kadar ketum bir insan diyebilir. Öyle olmasan da dışarıdan öyle gözüktüğünü söylemeliyiz.

Sen fedakar bir insansın!

Sen gerçekten tanıyıp tanıyabileceğimiz en fedakar insansın. Kendinden önce hep başkalarını düşünüyorsun. Bu yüzden de her zaman üzülen taraf sen olabiliyorsun. Çok ince ve kırılgan bir yapıya sahipsin. Tanıdığın diğer insanların da senin gibi olmasını bekliyorsun. Öyle olmayınca da hep birilerine içten içe kırılıyorsun. Mesela sevdiğin insanlar için kendinden fazlasıyla fedakarlık gösteriyorsun. O kadar iyi kalpli bir insansın ki resmen iyilik yüzüne vurmuş. İnsanlar da bunun farkında ve seni bu yüzden çok seviyor. Bazıları senin bu huyunu suistimal etmeye çalışsa da etrafında çoğu zaman güzel insanlar oluyor. Kalbindeki iyiliği hiçbir zaman kaybetme. Elbet bir gün çok güzel insanlarla karşılaşacaksın.

Sen garantici bir insansın!

Sen her zaman garantici hareket edersin. Hayatında hiçbir şey rastgele gelişmez. Planlarını daima önceden belirler, ona göre hareket edersin. Çünkü bazı şeylerin senin planlamadığın gibi gelişmesinden hiç hoşlanmazsın. O yüzden her gün için planın bellidir. Daima o planları uygularsın. Eğer farklı bir durum olduysa  da mutlaka onu halledip kendi planlarını uygularsın. Senin de karakterin böyle. Seviyorsun böyle yaşamayı. Garantici bir insan olmayı. Bu yüzden etrafındaki insanların sana olan güveni sonsuzdur. Rahatça sana bir konu hakkında danışabilir, fikirlerine önem verirler.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ozge22og

bir kaçı hariç sexi olarak bu erkekleri koyup seçenek olarak sunak saçma

ela-ilgin-koyuncu

Sen eğlenceli bir karaktere sahipsin! Sen sosyal ortamlarda kendi tabularını yıkmış bir karaktere sahipsin. Eğer bir yerde etkinlik varsa sen direkt oradasın. Resmen insanların neşe kaynağısın. Eğer sen olmazsan gerçekten eğlenemez ve bulundukları ortamda mutlu olamazlar. Sen bu hayatı seviyorsun. Sosyal ortamlarda bulunmak, farklı insanlarla tanışmak seni gerçekten çok iyi hissettiriyor. Daima kendin ile barışık ve etrafa karşı hep olumlu bir tavır sergiliyorsun. Senin bu pozitif oluşuna insanlar bayılıyor. Hele bir gülüşün var ki insanlar seni sevmesin de ne yapsın? Ortamdaki herhangi birini kendine rakip olarak görmüyorsun. O kadar sempatik ve daima arkadaş canlısı bir insansın ki insanlar seni tanımak için can atıyor.

gamze....

yarabbül alamin...

enk-capital

Erkekler çok çirkin değil mi ya? Güya bunlar en nadide numuneler. Böyle şiş şiş olunca seksi mi olunuyor?

zeso

Sen hayatın boyunca kararlarını kendin vermişsin. Bunu yaparken de her zaman kararlarının arkasında durmayı bilmişsin. Kararlı olan bu yapın sayesinde hayatında birçok başarıya ulaşmışsın. Çünkü kararlı olabilmek için etrafındaki her şey hakkında bilgi sahibi olman gerekiyor. Sen de bunu bildiğin için çabalıyorsun. Sonuçta ağzından çıkan her kelimenin senin hayatını etkilediğini biliyorsun. Daima her şeyin mantıklı bir açıklaması olduğuna inanırsın. Hiçbir zaman insanların söylediklerine inanmazsın. O yüzden araştırmacı bir yapın da var diyebiliriz. Sen her şeyi merak eden ve araştırma yapmayı seven bir insansın. Tüm bu özelliklerin de senin kararlı bir insan olduğunu gösteriyor.

Görüş Bildir