Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Battlefield Oynarken Başınıza Gelebilecek 8 Durum

Gamer
13PAYLAŞIM

Her yeni oyunu ile birlikte onlarca ödülü toplayan Battlefield serisini herhalde bilmeyen bir oyuncu yoktur değil mi? Codename Eagle ile kendisini bizlere tanıtan Battlefield serisi, kendisini bizlere 2002 yılında piyasaya sürülen Battlefield 1942 ile tanıttı. 1999 senesinden 2014 senesine kadar bizlerin önüne sayısız oyun sunan Battlefield geliştirici ekibi, oyunlarını büyük bir ustalıkla yaptı fakat, bu oyunların içlerinde neler dönüyor? Oyuncular neler yapıyor, hiç merak ettiniz mi?

Kaynak: http://leadergamer.com.tr/lgm-ozel-battl...

Bıçak ile adam öldürmeyi tatmak

Battlefield serilerinin eski oyunlarında olmasa da, serinin yeni oyunlarında oldukça güzel bıçak ile düşman öldürme animasyonları bulunuyor. Bu animasyonlar da biz oyuncuları bıçak ile adam öldürmeye itiyor.

Jetleri saniye farklı ile kaçırmak

Özellikle hava savaşlarına müsait olan büyük haritalarda jetleri birine kaptırırsanız, işiniz uzun! Saatlerce bir jet için bekleyen insanlar tanıyoruz.

Koskoca haritalarda araçsız kalmak

Jetler demişken, diğer araçları da kaçırırsanız ne yapacaksınız? Battlefield’ın haritalarının büyüklüğünü bilmeyen herhalde yoktur!

Keskin nişancı rolünü üstlenip, oyun boyunca kimseyi vuramamak

Harita büyük, beklediğiniz alan yanlış, daha ne olsun? Dua edin de bir tank sizi görmesin.

Silahlara bakayım derken oyunun başlaması

Hele bir de kararsız bir yapınız varsa, yandınız. Battlefield’ın size verdiği yarım dakikalık süre, 1 saniye gibi gelir.

ATV ile jetleri, helikopterleri düşürebilen insanları görmek

“Neden ben de yapamıyorum!” sözü ile başlayıp, hüsran ile biten dakikalar yaşayabilmenize sebep olan bir durum.

Şarjör değiştirirken ölmek

Daha çok ağır makineli tüfek kullananların başına gelen bir durum, tabancanızı hızlı bir şekilde çekmeyi öğrenmeye başlasanız iyi edersiniz!

Takımındaki oyuncuların, oyundan ayrılması ve yerine yenilerinin gelmemesi

Sanırım sizin de çıkma vaktiniz gelmiş, değil mi?

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir