Balıkesir AKP Gençlik Kolları Başkanı Mert Nazmi Vizili'nin AKP'yi Eleştirdiği Küfürlü Tweetleri Ortaya Çıktı

1.9bPAYLAŞIM

Görevden alırlar mı sizce?

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan bir gün önce AKP Balıkesir İl Gençlik Kolları Başkanlığı'na Mert Nazmi Vizili'nin atandığını duyurmuştu.

Bu duyurunun ardından da CHP Balıkesir İl Gençlik Kolları Twitter'da Vizili'nin eski tweetlerini ortaya çıkararak başarılar diledi.

Vizili’nin geçmiş tweetlerinde AKP’yi sert bir şekilde eleştirdiği ve küfür içeren tweetler attığı ortaya çıktı.

Bu paylaşımların ortaya çıkmasıyla birlikte de Vizili Twitter hesabını kapattı.

Kendisi sosyal medyanın da gündemindeydi.

Madem böyle bir amacın var silsene be kardeşim eski tweetlerini. Temizle her şeyi! Vallahi güldürdün bizi...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
adamolunlan

Ne güzel söylemiş. Kendilerini çok iyi tanıyorlar. "Çivi çiviyi söker" diye. Bu da demek oluyor ki; Sülo süloyu söker, boynuz da kulağı geçer.

mustafa.korkmaz

Biat olsun da isterse fıldır fıldır dönek olsun. Akepe mottosu bu.. Nasıl olsa ellerinde kandırıldık Türkiyem kozu var. Kendi politikanızda boğulacaksınız. Durmak yok devam devam

fenasi

Paylaşacağınız habere sokayım. Ama yok sizde haklısınız bizim ülkemizde herhangi partiyi desteklemek takım tutmak gibi fanatiklik olduğu için, eskiden desteklediği veya hala destekleyen, ancak olumsuz tarafını eleştirenler gözünüzde dalga konusu oluyor. Bi çıkarın artık at gözlüklerinizi takım tutar gibi parti desteklenmez ülke için yararlıysa desteklenir zararlıysa gönderilir yani normal ülkelerde bu iş böyle yürür.

salty

O zaman at gözlüklerini çıkar ve artık iktidarı savunmayı bırak. Nası fikir iyi dimi

jr.aykut

sizin cenah da at gözlüklerini ağzından çıkarıp götüne taksa ya artık. Yerken batırdınız sağı-solu, ülkeyi, memleketin anasını siktiniz. En alt kademeden, en üst kademeye kadar. Bari sıçarken adam akıllı sıçın.Yine ortalığın amına koymayın, sağı-solu, memletin içine sıçmadan fuckter olup gidin artık. Lütfen, rica ediyorum şahsım adına :)

bysonturk

hey yavrum hey

Gizli Kullanıcı

Kimse bana din iman kitap allah sevgisi demesin bundan sonra.. resmen cikar para sevdasi icin sekil degistiryolar corona bile bu kadar hizli mutasyona ugrayip degismiyor.

jr.aykut

Jüpiter'in bir günü yaklaşık 9,9 saat sürmektedir. Eskiden dünya sizin kadar süratli dönemiyür diye temsil'i misal verir idik, şimdiki dönüş süratine Güneş sistemindeki gezegenler de kifayetsiz kaliyür.

Görüş Bildir