Aynı İnsan Olduklarına İnanamayacaksınız! Kilo Verme Hikayeleriyle Hayran Bırakan 13 Türk Instagram Fenomeni

-

Fazla kilolarından kurtulmak, sağlıklı beslenmeyi bir yaşam biçimi haline getirmek ve kiloyu koruyarak öyle devam etmek gerçekten çok zor. İşte bunu başaran, yoluna devam eden ve herkese ilham kaynağı olmaya çalışan 13 Instagram fenomeni!

1. İki çocuklu sağlıklı bir yaşam: gulsjourney

Kanada'da ailesiyle birlikte yaşayan ve sağlıklı beslenme, spor ve egzersizlerle ilgili paylaşımlar yapan gulsjourney, çocukları ve kendisi için hazırladığı menüleri paylaşıyor.

2. Pozitif mesajları ve olumlu enerjisiyle tam bir fenomen: 40kilonasilgider

102 kilodan 61 kiloya düşerek adeta imkansızı başaran 40kilonasilgider, motivasyon dolu mesajlarıyla herkese örnek olmaya çalışıyor.

3. Bir annenin diyet günlüğü: 65hedef

Herhangi bir destek almadan, yalnızca diyet ve yürüyüşlerle üç ayda 25 kilo veren ve toplamda 52 kilo vererek bir rekora imza atan 65hedef, günlük yediği her şeyi paylaşarak ilham kaynağı oluyor.

4. Onunki bir maraton: 80kilogitlutfen

Diyetisyen kontrolünde 136 kilodan 66 kiloya inen ve sağlıklı yaşamın kapılarını aralayan 80kilogitlutfen,

5. Rafine şekersiz ve glutensiz bir hayat: behappybelight

Düşük karbonhidratlı beslenen ve ketojenik diyet uygulayan behappybelight, intermittent fasting uyguluyor. Hedefi yalnızca kilo vermek değil, aynı zamanda tüm hayatı boyunca sağlıklı beslenerek bunu bir yaşam şekli haline getirmek...

6. Hedefi yalnızca zayıflamak değil: fitdilek

Sağlıklı beslenerek ve spor yaparak 39 kilo veren fitdilek, kas oranını da artırarak bir mucizeye imza attı.

7. Kilo vermek için damak tadından ödün vermedi: gurmediyet

Motive eden mesajları ve sağlıklı alternatifleriyle herkese ilham kaynağı olan gurmediyet, yalnızca doğru beslenmiyor; aynı zamanda bunu bir yaşam şekline dönüştürerek damaklara hitap ediyor.

8. 70'i gitti, kaldı 30: hedef100kilovermek

170 kilo ile macerasına başlayan ve 70 kilo vererek herkesi kendine hayran bırakan hedef100kilovermek, egzersiz programları ve zayıflama tüyoları paylaşıyor.

9. Kilosunu koruma mücadelesinde: kiloaldimgelemem

Verdiği 42 kilonun ardından korumaya geçen ve sağlıklı yaşamı bir motto haline getiren kiloaldimgelemem, sağlıklı alternatifleri ve motivasyon dolu mesajlarıyla ilham kaynağı oluyor.

10. Eğlenceli bir zayıflama hikayesi: mr.mrs.meric

Sağlıklı beslenmenin yanı sıra bol bol dans eden ve zumba yaparak zayıflayan mr.mrs.meric, Instagram takipçilerini de oyuna davet ediyor.

11. Devam eden bir yolculuk: nasil50kiloverdim

Sağlıklı beslenerek ve kilo vererek enerjisini dengeleyen nasil50kiloverdim, inişli çıkışlı zayıflama macerasıyla herkese imkansız diye bir şeyin olmadığını hatırlatıyor.

12. 127 kilodan 67 kiloya: ozzy.diyette

127 kilodan 67 kiloya düşerek azmin sözlükteki karşılığı haline gelen ozzy.diyette, kendi deneyimlerinden yola çıkarak verdiği tüyolarla herkese örnek oluyor.

13. Yalnızca blogger mom değil: zayiflayananne

Tüp mide ameliyatı ile 130 kilodan 80 kiloya düşen ve ikiz kızları ile oğluna iyi bir örnek olan blogger mom zayiflayananne, hikayesini kitlelere aktararak örnek olmaya çalışıyor.

Pek çok kişiye ilham kaynağı olan, kısa sürelerde sağlıklı bir şekilde kilo vererek hedeflerine ulaşan ve korumaya özen gösteren bu güzel insanlara örnek hayat şekilleri için çok teşekkür ediyoruz! 👏

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
samyeli90

İşallah hedef 65 10 kilo verdim bile böyle devam

birinci-tekil-birey

Sağlıklı olmak adına ... Tebrik.

aylakkadinn

beni unutmuşsunuzz hahahahhaha

apollonia-corleone

kiloaldımgelemem deki abla keşfetime düşmüştü nasıl gençleşmiş öyle.

maca_as

Kusura bakmayın ama bizim milletimiz aynen bu şekilde gibi geliyor bana;

Görüş Bildir