Görüş Bildir
Haberler
Avcılar'da Sokak Müzisyenlerine Saldırı

Avcılar'da Sokak Müzisyenlerine Saldırı

17.08.2015 - 12:18
İçeriğin Devamı Aşağıda

15 Haziran 2015 tarihinde Avcılar’da Belediye önünde türküler söyleyen sokak müzisyenlerine bir grup tarafından saldırı düzenlendi. Saldıran kişiler arasındaki iki gencin yanlarında pitbull cinsi köpek getirmeleri dikkat çekti.

Söz konusu kişiler; ”Müslüman bir ülkede Yahudi müzikleri çaldırmam!, Burada her gün Yahudi müziği çalamazlar, ben müsade edemem, imanım müsade edemez” şeklinde bağırarak sokak müzisyenlerine saldırdılar.

Avcılar ilçesinde çok sevilen bir müzik grubu olan ‘Grup Mektup’ vatandaşlar tarafından yalnız bırakılmadı. Çevredeki duyarlı vatandaşların müdahale etmesi ile saldırganlar müzisyen gençlerden uzaklaştırıldı. İslamcı saldırganlara vatandaşlardan sert tepkiler geldi. Bir çok insan genç müzisyenlere destek vererek türkülerini söylemeye devam etmelerini istediler.

Kaynak: Avcılar Haber

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
4
3
2
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
ynsemrebagiban

Keşke bu insanlar ölsede dünya daha güzel bi yer olsa.

Valla kimseyi suizan etmek istemem Allah korusun ama şahsi düşüncem şu ki bunlar kasıtlı yapılıyor!Çünkü ben hakiki bir Müslümanın bu kadar tahammülsüz olaca... Devamını Gör

kartacali

1.600.000.000 müslüman demek müslümanlıgı bilmiyor yanlış anlıyor öyle mi?? kesin amerikan oyunuda dersiniz başka savunmanızda yok zaten

Pasif Kullanıcı

Atatürk'ün fikirlerinin %10 nu liderlerimizde olacaktı bu memlekette başımıza bunların hiçbiri gelmezdi !