Aslan Burcu Erkeklerinin Ne Kadar Anasının Gözü Olduğunu Kanıtlayan 13 Özelliği

-

Burçların erkeklerini yorumlamaya devam ediyoruz. Sırada insana hayatının en büyük sınavlarını verdirten Aslan burcu erkeğimiz var. Bakalım siz de onu "bi arkadaşınıza" çok benzetecek misiniz?

1. En belirgin özelliklerini en baştan söyleyelim. Malumunuz kendileri kral olduğu için, saksı yerine konulmayı hiç sevmezler ve en çok kendilerinin fark edilmesine bayılırlar.

Sürekli bir "Buralar hep benim" dayılanması görürseniz şaşırmayın; Aslan burcu erkeğidir o.

2. Bunların hayattaki en büyük servetleri şişkin egoları ve gururlarıdır. Onlara zarar gelmemesi için kendilerini dikenle telle çevirebilecek kalibreye sahiptirler.

Aman aman yemedik egonu, al tamam senin olsun...

3. Mesela zamanında kendilerine bir kelek mi yapıldı? Asla ama asla unutmazlar! En olmadık yerde geçmişin intikamını mutlaka alırlar.

İşin garibi bunun için hiç çaba sarf etmezler; fırsat hep onların ayağına gelir.

4. Bunlaaaar, paranın kendilerine tanımış oldukları yetkinin hastasıdırlar. Bir de bi şeyin en iyisi, en kalitelisi olmayacaksa hiç olmamasını tercih edecek prensipleri vardır.

Anam sen yokluk görmemişsin herhalde...

5. Çok afedersiniz, sefa pezevenkliğinin hakkını da yine bu burcun erkekleri verir. Keyif konusunda kesinlikle üstlerine adam tanınmaz.

Yarınlar yokmuşçasına keyif yapmayı gidin onlara sorun.

6. Acayip kıskançtırlar bir de. Sevgilisini, karısını, arkadaşlarını acayip kıskanırlar. Ama böyle var ya, ciğerleri falan sökülür kıskanmaktan.

İçine doğru alev almak diyebiliriz bu duruma.

7. Bu adamı delirtmek istiyorsanız "HAKSIZSIN" deyip kenara çekilebilirsiniz. Haksız olduklarını zinhar kabul etmezler; anca kendi kafalarına yatacak da ondan sonra...

O da 2 sene sonra falan. Hey yavrum hey!

8. Okul zamanlarınızda kesinlikle kopya vermeyen o cins çocuğu hatırlayın bi bakalım. Hatırladınız mı? Hah işte o çocuk %99 aslan burcu bebesidir.

Onların hırsını hiç kimsede göremezsiniz, mümkün değil!

9. Bunlardaki espri kabiliyeti ve güldürükçülük, gerçekten bahşedilmiş bir yetenektir. Bunun da farkında oldukları için açamayacakları kapı yoktur.

Dünyanın satış pazarlama müdürü olsaydı kesinlikle Aslan burcu olurdu.

10. Dört duvar arasına kapatınca içlerinden ejderha kadar ateş çıkartabilen tutkuları vardır. Bazen dışarda bu tutkularının kontrolünü kaybedecek gibi olurlar, adamın başını belaya sokarlar.

Hanımlar, bu konu çok mühim bakın. Adamı bazen delirtebilirler.

11. Benzetmek gibi olmasın (tövbeler olsun) ikizler burcu kadar birden fazla yüzleri vardır. Bi bakarsın gülüp eğleniyor, bir bakarsın "Kalk eve gidelim" diyor.

Hah buyur!

12. Sanmayın ki salya sümük ağladıkları olmuyor; olmaz mı! Başkalarının yanında terminatör gibi dururlar ama kimsenin kendilerini görmeyeceği yerlerde de üzüm üzüm üzülürler.

Çünkü o lider yapılarının, böyle bir duygusallık altında ezilmemesini isterler.

13. Aslan burcu erkeğinin imansızı, Koç burcu kadınıdır. Feci çekişmeli bir ikili olurlar ve Koç burcu kadını onu bi güzel yola getirir.

Denemesi bedava, buyrun...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mahmut-gokdere

koç burcu kadınımı bize dize getirecek . hıhhh hele bırakın gelsinler bakalım.

Gizli Kullanıcı

erkek halimin burcu 😹😹 evet koç burcuyum 😊 allah ikizler ve başak erkeğinden korusun.

yasemin-dogan8

Şu son maddedeki dizi/filmin ismi nedir?

vladimir

la merhamet desen bizde cömertlik desen bizde.. nerede bi kötü özellik var cımbızla çekip çıkarın zaten kanatsız melekler..

ozlem-citil1

yine bir burç konusu ve yine ikizler burcunu gömmek aman ikizler burcunu gömmeden yapamıyorsunuz hiç

Görüş Bildir