Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Aşk İnsanı mısın Yalnızlık İnsanı mı?

-
Abone ol

Bu soruya senin bir yanıtın olabilir ama bakalım bizim yanıtlarımızla uyacak mı? Acaba sen aşk insanı mısın yoksa yalnızlık insanı mı?

Hazırsan testi çöz ve sonucu öğren.

1. Cinsiyetini öğrenelim öncelikle.

2. Yaşını da tabii...

3. Yaz mevsimi devam ederken senin en sevdiğin aktivite ne peki bu zamanlarda?

4. Kendini bir kelimeyle tanımlaman gerekse hangisini seçersin?

Sakin
Eğlenceli
Komik
Prensipli

5. Seni tatile yollamaya karar verdik. Gideceğin yer sakin bir yer mi olacak yoksa eğlenceli bir yer mi?

6. Keyfinin kaçtığı zamanları düşün. Bu anlarda ne yapıyorsun genelde?

Arkadaşlarımı arar, onlarla sohbet ederim
Bir şeyler izlerim kafam dağılsın diye
Müzik dinleyerek yürüyüş yaparım
Mutfağa girip bir şeyler yaparım

7. Aşağıdaki filmlerden hangisi güzel bir film gecesinde iyi gider?

Babam ve Oğlum
Yüzüklerin Efendisi
Baba
Düğün Dernek

8. Ve son olarak, hayatında asla karşılaşmak istemediğin en büyük korkun ne?

Sevdiklerimi kaybetmek
İşsiz kalmak
Mutsuz olmak
Hayallerimi gerçekleştirememek

Aşk insanısın!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen aşk insanısın! Seninle ilişki yaşamak karşı taraf için rüya gibi bir deneyim olur. Ama onlar bunun kıymetini bilmiyor bazen. Böyle olunca sen de aşka küsmüş olabilirsin biraz. Ama bu durum senin suçun değil. Hayat şartları seni belli bir noktaya getirmiş olabilir. İçinde ne kadar sevecen ve sevgi dolu bir insan olduğunu sen de biliyorsun zaten. İnsanlara karşı da temiz duygularla yaklaşırsın zaten sen. Aşk olsa da olmasa da durum bu. Ama tabii her zaman öyle olmuyor, bazen dikkat etmen gerekiyor. Fakat bu özünde nasıl aşka aşık bir insan olduğun gerçeğini değiştirmiyor. :)

Yalnızlık insanı!

Testimize verdiğin yanıtlara göre sen yalnızlık insanısın! Sen öyle gürültüye patırtıya gelebilen biri değilsin. Kafanı dinlemek istiyorsun bazen. Her zaman olmasa da kendine ait özel alanın olmasını istediğin anlar var. Sevgili de bu kurallarını esnetebilir biraz tabii. Ama doğru insanla karşılaştığında hayatındaki değişimin nasıl olumlu olduğunu göreceksin. Zaten aşka komple karşı biri değilsin. Bir ilişki yaşamayı da düşünüyorsun arada. Sadece biraz cesaret gerekiyor, bir de doğru insanla karşılaşmak. Ama üzülme her şey istediğin gibi çözülecek. :)

Bazen aşk bazense yalnızlık insanısın!

Testimize verdiğin yanıtlara göre bazen aşk bazense yalnızlık insanısın. Sen öyle keskin uçların insanı değilsin. Sevgilinin dizlerinde yatıp uyumak da sana cazip gelir, oturup sakince bir film izlemek de... Sen hayattan keyif aldığın tüm anları yaşamak istiyorsun zaten. Senin için en önemli mesele aslında bu. Sevgi ve saygıya dayalı bir ilişki yaşadığın an, aslında içine sinen şeyi de yaşayacaksın sen. Bazen çılgınlıklar yapar, bazense durulursun. Senin yapın böyle, ama bu durum kesinlikle seni gelgitli yapmıyor. Sadece anı kovalıyorsun o kadar. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zeynep-kilic39

ben ve aşk insanı pheee 🤣iyiymiş

king_of_sparta

Bazen aşk bazense yalnızlık insanısın! Testimize verdiğin yanıtlara göre bazen aşk bazense yalnızlık insanısın. Sen öyle keskin uçların insanı değilsin. Sevgilinin dizlerinde yatıp uyumak da sana cazip gelir, oturup sakince bir film izlemek de... Sen hayattan keyif aldığın tüm anları yaşamak istiyorsun zaten. Senin için en önemli mesele aslında bu. Sevgi ve saygıya dayalı bir ilişki yaşadığın an, aslında içine sinen şeyi de yaşayacaksın sen. Bazen çılgınlıklar yapar, bazense durulursun. Senin yapın böyle, ama bu durum kesinlikle seni gelgitli yapmıyor. Sadece anı kovalıyorsun o kadar. :)

yasemin-emre2

Bazen aşk bazense yalnızlık insanısın! Kesinlikle bu benim

abbas-quliyev1

hem aşk hemde yanlızlık insanısın :)

ozge-robyn

Aşk insanısın!

ilkim-altinten

Bende... Testimize verdiğin yanıtlara göre sen aşk insanısın! Seninle ilişki yaşamak karşı taraf için rüya gibi bir deneyim olur. Ama onlar bunun kıymetini bilmiyor bazen. Böyle olunca sen de aşka küsmüş olabilirsin biraz. Ama bu durum senin suçun değil. Hayat şartları seni belli bir noktaya getirmiş olabilir. İçinde ne kadar sevecen ve sevgi dolu bir insan olduğunu sen de biliyorsun zaten. İnsanlara karşı da temiz duygularla yaklaşırsın zaten sen. Aşk olsa da olmasa da durum bu. Ama tabii her zaman öyle olmuyor, bazen dikkat etmen gerekiyor. Fakat bu özünde nasıl aşka aşık bir insan olduğun gerçeğini değiştirmiyor. :)

Görüş Bildir