Aşk-ı Memnu Halt Etmiş! Twitter Gündemine Düşen Öykü, Enayi ve Erasmus Muharrem'in 330 Tweet'lik Acayip Hikayesi

855PAYLAŞIM

Sen neymişsin be #erasmusmuharrem!

Twitter gündemi bugün enayienayi adlı bir kullanıcının beş günde hazırladığı ve 330 tweet'ten oluşan ibretlik flood'uyla adeta fokur fokur kaynıyor.

twitter.com

Oldukça karmaşık olayların zuhur ettiği bu flood, görmüş olduğunuz şu tweetle başlıyor. 👆

28 yaşındaki enayienayi'nin anlattıklarına göre kendisi yaşadığı ilişki sonrası ağır depresyona girmiş, hatta intihara kalkışmış.

twitter.com

Yaşadıklarının sorumlusu olarak da 6-7 yıldır tanıdığı ve başta abi-kardeş gibi başlayıp sonrasında da duygusal birlikteliğe doğru evrilen bir ilişki yaşadığını söylediği Öykü'yü görüyor. 

Olay örgüsü çok karışık ve flood da çok uzun olduğundan sizin için olayı özet geçmeye çalışacağız. Ama size şöyle söyleyelim, biz Aşk-ı Memnu bölümlerinden beri böyle bir olayın içine düşmemiştik.

Efendiiiiim, her şey esas kızımız Öykü, tweet sahibi esas oğlanımız enayienayi ve hikayenin Behlül'ü olan 'Erasmus Muharrem' üçlüsü etrafında gelişiyor...

Öykü 16-17 yaşlarındayken o dönem 24 yaşında olan enayienayi ile sosyal medya üzerinden bir arkadaşlık kuruyor ve sonrasında iş flört boyutuna evriliyor. 

Öykü’nün yaşı küçük olduğu için o dönem büyüyüp serpilsin diye bekleyen enayienayi, onunla uzaktan uzağa flörtleşiyor ve kendisinin deyimiyle Öykü 'ellerinde büyüyor'.

Tabii bu 6-7 yıllık münasebette toplam 4 kere görüşüyorlar, sexting deseniz bir elin parmağını geçmiyor ve Öykü de küçük olduğundan aralarında cinsel bir münasebet yaşanmıyor.

Ne zaman ki Öykü büyüyüp Erasmus yollarını tutuyor, işte orada devreye Erasmus'ta tanıştığı ve şu an TT listesinde de göreceğiniz Muharrem adlı genç giriyor. 

Öykü’yle 'Erasmus Muharrem' arasındaki ilişki ciddiye bindiğinde enayienayi de bunca sene el elde baş başta beklemenin sonu böyle mi olacaktı diyerek yaşadığı bu hayal kırıklığı ile Twitter’a Manas Destanı’yla boy ölçüşecek uzunluktaki flood’u yazıyor.

Sonlara doğru şöyle bir serzenişi var enayienayi'nin👇

twitter.com
twitter.com

Öykü ise tüm bunların sonunda enayienayi'ye onu hayatında istemediğini söylüyor. Sonrasında da enayienayi cephesinde yaşananları ilk tweet'te görüyoruz zaten.

Valla biz bu işin içinden bir türlü çıkamadık! Malum, olaylar epey bir karışık. Ha siz çıkabilirim derseniz, flood'un tamamını okumak isteyenleri şuraya alalım.

Tabii, biz bunları bu kadar anlattık ama gündeme asıl damga vuran bir başka isim var: Erasmus Muharrem!

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

Siz bu sosyal medyada başlayıp Erasmus'la ülke değiştiren garip ilişki yumağı hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir👇

Hazırlıklı Olun! Günümüz İlişkilerinde Bizi Bekleyen En Yaygın ve Sinsi Tehlike: Love Bombing! - onedio.com
Hazırlıklı Olun! Günümüz İlişkilerinde Bizi Bekleyen En Yaygın ve Sinsi Tehlike: Love Bombing! - onedio.com
En Karanlık Zihinlerin Bile Rahatsız Olacağı Psikolojik İşkence Yöntemi: Gaslighting - onedio.com
En Karanlık Zihinlerin Bile Rahatsız Olacağı Psikolojik İşkence Yöntemi: Gaslighting - onedio.com
Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vedat-gezme1

Çöp kutusu gibi yazı yazmışsınız. Rezaletsiniz kalitelinizin deeeeeee .... #EfeAydal

doctor-what

bu enayi bildiğin ruh hastası, 24 yaşındasın 16 yaşında bir kıza göz koyuyorsun, planın da onu kendin yetiştirip kendi kölen haline getirmek belli bir olgunluğa ulaşınca dilediğini yapmak, üstüne üstük cinsel arzu duyduğu halde bastırmaya çalıştığını çok büyük bir maharet gibi anlatıyor. iğrenç ve mide bulandırıcı bir yaratıktan fazlası değil bu enayienayi. erasmus muharrem ise yoldan geçen rastgele birisi o kadar. tanıştığı kızın toksik bir sapığı olduğunu nereden bilsin ki

ali-yagli1

erkek kadını aldatsa onedio:Kadını mental hasta etmiş yüzsüz eril müsvette kadın erkeği aldatınca:enayi haketmiş hahahha lol

francis-j.-underwood

Efe Aydal!

francis-j.-underwood

Komik mi orospu çocukları?

Görüş Bildir