Aşırı Yapay Görünüme Sahip Olabilmek İçin Ameliyatlara Yaklaşık 20 bin Dolar Harcayan Estetik Bağımlısı Kadın

328PAYLAŞIM

Kimisi doğal bir görünüm isterken kimisi yapay görünüm için kesenin ağzını açmaktan çekinmiyor, bu kadın ise olabildiğince yapay görünmek için elinden geleni ardına koymuyor!

Kaynak: https://www.ladbible.com/community/weird...

21 yaşındaki Serena Smith'in ilginç bir bağımlılığı var.

Aşırı yapay görünebilmek için estetik ameliyatlara 20 bin dolara yakın para harcadığını söylemekten hiç çekinmiyor. 

Toronto'da yaşayan Serena'nın erkek arkadaşı ise artık estetik yaptırmasını istemiyor çünkü erkeklerin onun için deli olmasına artık dayanamadığını söylüyor.

Serena'nın estetik merakı ilk olarak ünlülerin yaptırdığı çeşitli estetiklere özenerek başlıyor, daha sonra düşünüyor ve ben neden yaptırmayayım ki diyor.

Aradan geçen birçok yıl boyunca çeşitli estetikler yaptıran Serena'nın meme cup ölçüsü A'dan DD'ye kadar çıkıyor, yüzüne ise hala botoks yaptırmaya devam ediyor. 

29 yaşındaki vücut geliştirici sevgilisi Tyler ise dolgu yaptırmaktan vazgeçmesi için resmen yalvarmaya başlıyor Serena'ya. Serena ise onun kas geliştirmesiyle kendisinin estetik yaptırması arasında fark olmadığını söylüyor.

Serena, genç yaşlardan itibaren plastik cerrahiyle ilgili belgeseller ve televizyon şovları izlemeye başlıyor. O kadınları gördükçe ise onlar gibi olma isteğinin arttığını söylüyor.

Ameliyatlardan önce kendi gibi hissetmediğini, sıradan ve yavan bir insan olduğunu söylüyor. 

"Tabii ki doğal bir güzelliğim vardı ancak bu benim için çok basit kalıyordu." diyor.

Estetik yaptırmaya, saçlarını değiştirmeye ve makyaj yapmaya başladıkça ise gördüğü ilgi ve bakışlar hoşuna gitmeye başlıyor.

"Ne zaman dışarı çıksam, erkekler eşlerini ve çocuklarını bırakıp bana bakmaya başlıyor, sanırım benim gibi biriyle birlikte olmak istediklerinden kaynaklanıyor."

"Ne zaman evden çıksam, makyajsız olsam bile ki bu çok nadir bir durum, erkekler yine de bana yaklaşmaya ve benimle konuşmaya çalışıyorlar. Herkes bana telefon numarasını vermeye çalışıyor bu çok komik."

Erkek arkadaşının endişelerini bir kenarda tutan Serena estetik yaptırmaya devam etmeyi planlıyor. Ayrıca bir de şarkıcılık kariyeri var, ona da ivme kazandırmayı düşünüyor.

"Erkek arkadaşım bana dolgu yaptırmayı bırakmamı söylüyor, özellikle dudaklarım. Çünkü çokta güzelim ama durmak istemiyorum. Dediğim gibi sahip olmak istediğim şey abartı bir görünüm. 

"Ayrıca eminim daha büyük memelere sahip olmamı umursamayacaktır ki bu tekrarlamayı düşündüğüm ameliyatlardan biri. Ayrıca  küçük bir Barbie burnuna sahip olmak için burun estetiği yaptırmak istiyorum, kaşlarımı kaldırtmak, elmacık kemiklerimi belirginleştirmek ayrıca daha kıvrımlı bir görünüm için popo ameliyatı da olmak istiyorum."

"Büyük planlarım var. Bunlar benim için daha başlangıç." diyor Serena.

Serena'nın estetik bağımlılığı hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
merveceylan18

Çekicilik sıfır

smile2die

Abla tertemiz delirmiş darısı bunun gibi olmak isteyenlere. :)

demet-baser-demirci

mal.

cent

Bacım 21 yaşında olduğunu söylüyor ama göstermiyor.

reflex

Hayatını sürekli başka kadın'ları kıskanarak geçirmiş ve şimdi,evli bekar,herkesin ona bakmasından zevk alan ilgiye aç bi insan örneği.üzücü!estetiğe karşı değilim,ama boş beyin'e ve plastikleşmeye karşıyım.şimdi,bütün çabası bakmayan bi kaç kişinin de ilgisini çekmek ve kıskandığı kadın'ları alt etmek.ama kendini hiç etmiş,farkında değil.doğal bi insan olamamış,ama gerçek bi plastiğe dönüşmek üzere.

Görüş Bildir