Aşıklar Buraya: Senin Aşkının Dilinin Ne Olduğunu Söylüyoruz!

-

Senin için aşkta olmazsa olmaz olan şey ne? İlişkide seni ne mutlu eder? Hepsinin cevabı bu testte!

1. Başlıyoruz! İlişkinin ilk başlarında seni en mutlu eden şey ne?

Küçük notlar ve çiçekler
Hiçbir neden yokken aranmak, birlikte yürüyüş yapmak
Tabii ki küçük öpücükler ve sarılmalar!
Onun söyleyeceği tüm kelimeleri hayatım boyunca hatırlayacak olmam
Hayatımı kolaylaştırmaya ne kadar istekli oluşu

2. Diyelim ki sevdiğin kişiye onu mutlu etmek için bir şeyler yapmak istiyorsun, ne yapardın?

Ona sevebileceğini düşündüğüm bir hediye alırdım
Onun nasıl olduğunu sorar ve dikkatle dinlerdim
Yatakta kahvaltı keyfi için kolları sıvardım
Onun benim için ne kadar önemli olduğunu hatırlatır ve onu sevdiğimi söylerdim
Onu öper ve ona sarılırdım

3. "Sevgilim .... kırılırdım." Boşluğu doldur bakalım!

Beni üzecek bir şaka yapsa ya da bana hiç iltifat etmese
Bana cinsel anlamda yakınlık göstermese
Beni nadiren arasa ve benimle çok az zaman geçirse
Bana yemek yapmasa ve ev işlerinde yardım etmese
Bana hiç çiçek almasa ve hediye almaya önem vermese

4. Bu boşluğu da doldurmanı istiyoruz: "Benim için ideal sevgili..."

Bana sürekli sarılan, ilgi gösteren kişidir.
Cömert davranan ve bana ne hediye almasını bilebilen kişidir.
Beni anlayan ve benimle her şeyi konuşabilen kişidir.
Problemlerimi çözmeye çalışan kişidir.
Ne zaman beni destekleyeceğini bilen kişidir.

5. Hangi gençlik anılarını hatırlamak sana mutluluk veriyor?

Annemin bana sarılışı tabii ki!
Arkadaşlarımla geçirdiğim harika zamanları özlüyorum.
Ailemin beni her şeyden koruması ve bana verdikleri sevgi paha biçilemez.
Ailemin bana kendimi önemli hissettirecek şeyler söylemesi güzeldi.
Uzun zamandır istediğim bir şeyi bana hediye almışlardı, çok mutlu olmuştum!

6. Aşka olan tutumunu hangi cümle daha iyi anlatıyor?

Aşkı anlatabilmek için yeryüzünde var olan dillerden başka bir dil ister.
İnsan sevmeye başladı mı yaşamaya da başlar.
Sevgi ruhun güzelliğidir.
Aşk cennetin dilinden bize kalan tek andır.
Aşkın ilk soluğu mantığın son soluğudur.

7. Sana göre en iyi hediye bunlardan hangisi?

Duygulandıran aşk mektubu ya da bir video
Birlikte kısa bir seyahat
Somut ve değerli bir hediye
Güzel bir akşam yemeği ve ardından romantik dakikalar
Günün sonunda dünyayı umursamadan rahatlamak için yapılacak her şey!

8. "Sevgilim ... olduğunda mutlu oluyorum."

Bizim için bütün önemli günleri hatırladığında
Akşam yemeği için bana yardım ettiğinde
Beni neşelendirmeye çalıştığında
Beni kollarının arasına aldığında
Hiçbir neden yokken sesimi duymak için aradığında

9. Son olarak bir bağ oluşturmak istediğin ve ihtiyacın olan kişi...

Beni kollarının arasına alabilecek biri olmalı
Saatlerce konuşabileceğim biri olmalı
Yardımcı olacak biri olmalı
Beni çekici gören biri olmalı
Anlayışlı ve özverili biri olmalı

10. Fiziksel dokunuş!

Senin aşkının dili fiziksel dokunuşlar! Sevdiğin kişiyle arandaki sıcak dakikaları, ona dokunmayı, sarılmayı ve onu öpmeyi çok seviyorsun ve buna oldukça önem veriyorsun. Duygularını böyle ifade ettiğini düşünüyorsun. Karşındaki insandan da bunu bekliyorsun. Eğer beklediğin ilgiyi göstermezse de şüphe duymaya başlıyorsun. Bir dokunuşunla karşındaki insanı nasıl mutlu etmen gerektiğini de çok iyi biliyorsun. Eğer sen de kendin gibi birini gerçekten bulduğunu düşünüyorsan; ellerini sıkı sıkı tut ve bırakma!

Hediyeler!

Senin aşkının dili hediyeler! Sevdiğin kişi tarafından hediye alınması seni çok mutlu ediyor. Fiyatı ve değeri senin için önemli değil. Bu şekilde seni düşündüğünü ve özel olduğunu hissediyorsun. Cömertlik olmazsa olmazlarından diyebiliriz! Ama bizce biraz da başka şeylere önem versen fena olmaz; mesala özel günlere. En azından bu hediyelerin senin için ayrı bir değeri olur. Aşkı maddiyata göre değil de biraz da ilgiye ve sevgiye göre değerlendirmen her ikiniz açısından daha olumlu sonuç doğurur bizce!

Destek!

Senin aşkının dili destek! Sana göre sevdiğin kişinin sana ne kadar yardımcı olduğu, ne kadar desteklediği çok önemli. Örneğin onun için yemek yapmak seni mutlu ediyor. Aynı şekilde ondan da bu tarz şeyler bekliyorsun. Uyuşukluk ve tembellik yapması senin hiç hoşuna gitmiyor. Ev temizliğinde bile yardımı dokunsun istiyorsun. Sözcüklerden çok senin için yaptığı eylemler önemli. Bu şekilde seni düşündüğünü ve sevdiğini hissediyorsun. Ancak her dakika senin yanında olamayabilir, eve yorgun gelebilir; bu tarz şeyleri kafana çok da takma bizce!

Kaliteli zaman!

Senin aşkının dili kaliteli zaman geçirebilmek! Zaman senin için çok değerli. Her saniyeyi dolu dolu yaşamak isteyen bir kişiliğin var. Sen de bu değerli zamanını bir başkası için adamış, hayatının bir bölümünü ona ayırmışsan, ortak yaşamınızda her şeyi paylaşabilmek istiyorsun. Güzel anılar biriktirmek senin için gerçekten önemli. Birlikte yaptığınız her şeyden mutlu olmak, bir hayatı paylaşmak, saatlerce sohbet etmek seni mutlu ediyor. Hatta bazen her dakika her saniye senin yanında olsun istiyorsun. Eğer senin gibi düşünen birini bulduysan, ne mutlu sana!

Sözcükler!

Senin aşkının dili sözcükler! Adeta romanlardaki gibi. Sevdiğin kişinin ağzından çıkan her kelimeyi dikkatle dinliyor ve ona önem veriyorsun. Samimiyet olmazsa olmazın! Yapacağı eylemlerden çok sözcükler, iltifatlar, takdir edilmek, seni dikkatlice dinlemesi çok önemli. İnsanları, kendilerini iyi hissettirmek için kelimeler kullanmakta çok yeteneklisin. Konuşularak her sorunun çözülebileceğine inanıyorsun. Bıraksalar sabaha kadar konuşursun hatta! Ama boş değil, dolu dolu. Sevdiğin kişi de seninle sohbet etmeyi seven biriyse, oldu bu iş!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
murat-ozkan15

Senin aşkının dili kaliteli zaman geçirebilmek! Zaman senin için çok değerli. Her saniyeyi dolu dolu yaşamak isteyen bir kişiliğin var. Sen de bu değerli zamanını bir başkası için adamış, hayatının bir bölümünü ona ayırmışsan, ortak yaşamınızda her şeyi paylaşabilmek istiyorsun. Güzel anılar biriktirmek senin için gerçekten önemli. Birlikte yaptığınız her şeyden mutlu olmak, bir hayatı paylaşmak, saatlerce sohbet etmek seni mutlu ediyor. Hatta bazen her dakika her saniye senin yanında olsun istiyorsun. Eğer senin gibi düşünen birini bulduysan, ne mutlu sana! Sonuç bulamadım :(

tmct9

Senin aşkının dili kaliteli zaman geçirebilmek! Zaman senin için çok değerli. Her saniyeyi dolu dolu yaşamak isteyen bir kişiliğin var. Sen de bu değerli zamanını bir başkası için adamış, hayatının bir bölümünü ona ayırmışsan, ortak yaşamınızda her şeyi paylaşabilmek istiyorsun. Güzel anılar biriktirmek senin için gerçekten önemli. Birlikte yaptığınız her şeyden mutlu olmak, bir hayatı paylaşmak, saatlerce sohbet etmek seni mutlu ediyor. Hatta bazen her dakika her saniye senin yanında olsun istiyorsun. Eğer senin gibi düşünen birini bulduysan, ne mutlu sana!

redingoth

fiziksel dokunuş

kokos

Fiziksel dokunuş! Senin aşkının dili fiziksel dokunuşlar! Sevdiğin kişiyle arandaki sıcak dakikaları, ona dokunmayı, sarılmayı ve onu öpmeyi çok seviyorsun ve buna oldukça önem veriyorsun. Duygularını böyle ifade ettiğini düşünüyorsun. Karşındaki insandan da bunu bekliyorsun. Eğer beklediğin ilgiyi göstermezse de şüphe duymaya başlıyorsun. Bir dokunuşunla karşındaki insanı nasıl mutlu etmen gerektiğini de çok iyi biliyorsun. Eğer sen de kendin gibi birini gerçekten bulduğunu düşünüyorsan; ellerini sıkı sıkı tut ve bırakma!

sunflower

Kaliteli zaman! Senin aşkının dili kaliteli zaman geçirebilmek! Zaman senin için çok değerli. Her saniyeyi dolu dolu yaşamak isteyen bir kişiliğin var. Sen de bu değerli zamanını bir başkası için adamış, hayatının bir bölümünü ona ayırmışsan, ortak yaşamınızda her şeyi paylaşabilmek istiyorsun. Güzel anılar biriktirmek senin için gerçekten önemli. Birlikte yaptığınız her şeyden mutlu olmak, bir hayatı paylaşmak, saatlerce sohbet etmek seni mutlu ediyor. Hatta bazen her dakika her saniye senin yanında olsun istiyorsun. Eğer senin gibi düşünen birini bulduysan, ne mutlu sana!

Görüş Bildir