Artık Çok Geç! Brad Pitt'in 'Düşmez Kalkmaz Bir Allah' Dedirten İbretlik Röportajı

5.7bPAYLAŞIM

Magazin, asla sadece "magazin" değildir. Magazin hayata dair gerçek hikayelerdir; magazin haberlerinde görmek isteyenlere nice ders vardır!

İşte boşanma mevzularından beri ortalıkta görünmeyen Brad Pitt'in kalbini açarak verdiği fazlasıyla kişisel röportaj ve son durumu...

"Brangelina" efsanesinin çöküşünü, örnek çiftin nasıl da skandallarla gündeme gelerek boşandığını hepimiz az çok biliyoruz artık.

Onlar çok güzeldi, onlar örnek bir hayat sürüyordu, onlar çok cömert ve yardımseverdi... 

Bu çifti hayranlıkla izlerken, sezgileri güçlü olanlar elbette ki bu "mükemmel" tablonun arkasında bazı kusurların olacağını tahmin ediyorlardı. Boşanmayla beraber görünmeye başlayan bu kusurlar, Brad Pitt'in geçtiğimiz günlerde verdiği röportajıyla tamamen gün yüzüne çıktı.

Evliliğin son yıllarına doğru Angelina Jolie'nin sağlık sorunlarıyla beraber çok fazla kilo kaybetmesi zaten bir şeylerin çatırdadığını hissettiriyordu.

Zira Brad Pitt, eşinin ne kadar zor bir süreçten geçtiğini açık yüreklilikle paylaşmıştı. Aynı şekilde ona nasıl destek olduğunu da "ona şifa oldum, onu iyileştirdim" gibi cümlelerle tarif etmiş; hepimize "ne aşk ama! Vay be!" dedirtmişti.

Meğer durum öyle değilmiş!

Boşanma haberi duyulduğundan beri Jolie herhangi bir şekilde saklanma ihtiyacı hissetmezken, Brad adeta kayıplara karışmıştı.

Bu süreçte de Jolie ile ilgili pek çok aşk dedikodusu çıkmış, kadıncağız yine günah keçisi ilan edilmişti.

En son The Lost City of Z etkinliğinde görülen Brad Pitt, uzun süreden sonra ilk kez görüntüleniyordu. Fazlaca zayıflamıştı.

Ünlü oyuncu bundan önce Oscar Törenine dahi katılmamıştı! Katılmama sebebini de "heykeltıraş olmaya karar verdim, son projem üzerinde çalışmak istiyorum" diyerek açıklaması, sevenlerinin "iyice kafayı kırdı galiba" diye endişelenmesine sebep olmuştu.

Bugün ise asıl haberler yetişti: Brad Pitt GQ Style dergisine, Ryan McGimley'in çektiği müthiş fotoğraflarla çok kişisel bir röportaj verdi.

Önce fotoğrafları yorumlamamız gerekirse; daha geçen seneye kadar yaşına rağmen çok güçlü ve seksi görünen Brad Pitt adeta çökmüş!

Gençliğimizin biricik arzu nesnesi eriyip gitmeye, ciddi anlamda "yaşlanmaya" başlamış resmen!

Meczup gibi çöllerde yere yatarak poz veren Brad Pitt: "Hayatımdaki tüm olumsuz gelişmelerden ben sorumluyum!"

Boşanmanın sarhoşken çocuklara şiddet göstermekten kaynaklandığı söyleniyordu. Pitt ise bu meseleleri destekleyecek açıklamalar yaptı. Alkol problemi olduğunu açık açık kabul ediyor. Bu da bir gelişme!

"Zamanında müdahale edemedim. Lise yıllarımdan bu yana peşimi bırakmayan, benim de bırakamadığım büyük bir alkol sorunum var."

"O günden bu yana alkolsüz ve esrarsız tek bir sabaha uyandığımı hatırlamıyorum, ta ki evlenip bir yuva kurana kadar."

Kalbinin acısı gözlerine yansımış, objektife bakarken resmen ağlıyor: "Özellikle geçen yıl kendimi kaybettim. Angelina ile çok zor bir süreçten geçtik ama artık kurtuldum."

Kalbinin acısı gözlerine yansımış, objektife bakarken resmen ağlıyor: "Özellikle geçen yıl kendimi kaybettim. Angelina ile çok zor bir süreçten geçtik ama artık kurtuldum."
Kalbinin acısı gözlerine yansımış, objektife bakarken resmen ağlıyor: "Özellikle geçen yıl kendimi kaybettim. Angelina ile çok zor bir süreçten geçtik ama artık kurtuldum."

"Tedavi görüyorum. Soda, su ve taze sıkılmış meyve suyundan başka bir şey içmiyorum!"

Kilo vermesinin sebebini de sıkı bir detoks döneminde olmasına bağlıyor. Hüzünlü fakat umutlu... 

İşte o "mükemmel" çift fotoğraflarının arkasında böyle bir acı gerçekler varmış.

Yalnız kalmaya dayanamayarak bir arkadaşının evine yerleşen ve bu yaştan sonra "bekar ev arkadaşı" hayatı yaşayan Brad Pitt, "Ayrılık bana ölüyormuşum gibi hissettirdi!" diyor.

"Birini seviyorsan serbest bırak. Bunun ne demek olduğunu hissederek de biliyorum artık. Bu, birini sahiplenmeden sevmek..." diyor. Ayrılık acısıyla iyice Facebook şairine bağlamış adamcağız :)

"Bir gün avukat bana bu tür davalarda kazanan tarafın olmadığını, sadece daha az kaybedenin olduğunu söylemişti. "

"Adalet anlayışım değişti. Çocukların da bu süreçten olabildiğince az etkilenmesini istiyorum. Ama bu pek mümkün görünmüyor. İkimiz de göz önünde olan iki insan olduğumuz için herkes herşeyi biliyor ve çocuklar da haliyle etkileniyor.”

Resmen hayatı tepetaklak olan Brad Pitt, ruhani anlamda da detoksa girmiş. Kendini fazlaca müziğe vermiş.

Dünyanın en güzel kadınıyla evlenip harika bir hayat yaşamasının kıymetini bilmediğinden fazlasıyla pişman; lakin bunu değiştirip daha güçlü bir şekilde çıkacak gibi...

Uzun süre "orta yaş krizi" tabirini reddetmiş ve bu konuda düşünmemiş, bir sorunu olduğunu kabul etmemiş. Bu yüzden daha da sert bir süreçten geçtiğini düşünüyor.

Mesleğinin bu konudaki etkisini de inkar etmiyor. Zira "ne kadar vahşi, ne kadar sert ve uçlarda yaşarsan o kadar başarılı oluyorsun. Sadece 'sağlıklı' olmak bu meslek için yetmiyor." diyor.

Brad Pitt, adeta gözümüzün önünde çöktü, evet...

"Sonuçta o da bir insan" dedirterek, hiçbir şeyin mükemmel olamayacağını, her şeyin biteceğini ve yaraların her zaman iyileşileceğini hatırlatarak...

Kimileri ise "ilahi adalet" hatırlatmasında bulunmaktan kendini alamıyor :)

Her canlı bir gün ayrılık acısını tadacaktır!

Her ne kadar önce Jennifer Aniston, ardından da Angelina Jolie tarafında olsak da; çocukluğumuzun biricik yakışıklı prensini her zaman seviyor ve iyi dileklerimizi sunuyoruz.

Şifalar diliyoruz. Bu da geçer ya!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zuzie

Canım benim ;(,,

akgunbirsen

acıdan yerlerde kıvranıyor adam resmen. adet sancısı çeker gibi pozlar. ahahaha

psyhedelichead

Yaşlandım görmüyor musunuz? Çöktüm ben :/ Adam artık bırakııığn beni der gibi bakıyor ya!

dee

fotoğraflara boktan diyeninden düzgün photoshop yapılsaydı diyenine bilir bilmez yorum yapanlar yok mu ( her konuda olduğu gibi )deliriyorum :)) Fotoğraflar grotesk , yani makyaj ve photoshop kullanılmadan öz halini gösteriyor . Neyse içeriğe gelince , Brad alkolik ve çocukları sarhoşken dövdüğü gibi yabancı basında dadıyı düdüklediği de yazılmıştı ne kadar doğru bilemem ,güzellik öyle tabağa konup yenmiyor işte iyi düzgün insan olmadıktan sonra neyleyim brad i neyleyim pitt i .

sagan

Çökeceksem böyle çökeyim len. Adam Jennifer'ı bırakıyor Angelina dertlere bak kahretsin çok ızdırap (!) verici bir durum... :)))

Görüş Bildir