Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ankara’da İ. Melih Gökçek Döneminde Yapıldıktan Sonra Çürümeye Terk Edildiği İddia Edilen Binalar, Mekanlar ve Sosyal Tesisler

1.2bPAYLAŞIM

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan incelemelere göre, boş olarak bekletilen sosyal tesislerden çatısı çöktüğü için çürümeye terk edilen olimpik yüzme havuzuna kadar pek çok bina ve mekan kullanılamaz halde...

Büyükşehir belediyelerinin icraatlarını derleyerek halka bilgi veren Büyükşehir Çalışıyor hesabı, Ankara'da yapılan incelemelerin sonucunda yeni yönetimin bir enkaz devraldığını ve eski yönetimden kalan metruk yerlerin usülsüz bir şekilde kaderine terk edildiğini iddia etti.

Kaynak: https://twitter.com/tcbuyuksehir

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
okara

Belli ki bunlar gereksiz yere rüşvet ve yolsuzluk kastıyla yaptırılmış. Melih Gökçek'e haciz çıkarılsın.

garipkardesh

mansur başkanınız değerlendirsin bakalım nasıl değerlendirecek :)

tuba-yildirim6

ÇOK MU HOŞUNA GİTTİ YA BUNCA İSRAF BİR DE MANSUR BAŞKANINIZ BİLMEMNE DEMİŞSİN.. YEMİNLE İNSAFSIZLIK YA

srkn-fndlr

Ne büyük yavvşaklık değil mi? Bu yavvvşaklığa ortak olmak da yavvşaklığın daniskası oluyor.

gokhan-ali-celik

garip misin ezik misin, empati kurmayı bile beceremiyorum sana karşı, deniyorum ama vallahi olmuyor :)) Baban keşke halıya boşalsaymış...

erlik

Halıda gene bir emek var. Buna hiç emek harcamamışlar. Halının hak ettiği bu mu ?

architect

yazık sakat galiba

zzzzzz6666

nasıl bir gerizekalısınız ya, allah kimseyi göz göre göre yanlışı savunacak kadar beyinsiz yaratmasın. ulan salak herif tamam mansur yavaşı desteklemezsin anlarım ölümüne melih gökçek çi ol onu da anlarım ama yanlışa da yanlış de be allahın çomarı.

birbilenesor

Bir şekilde değerlendirir bizim Mansur Başkanımız da,Ekrem Başkanımız da, değerlendirilmeyen veya değerli görülmeyen,sadece birileri para kazansın,birilerinin ceplerine "senin benim ödediğim vergi" girsin diye yapılan mekanları..Zaten bunu anladığınız zaman değştirmeyi de,vazgeçmeyi de öğreneceksiniz.

m.akin

Kalbinizden daha temiz yazısı beni düşündürdü.

arbeloa

sadece 1 belediyede bu kadar zarar varsa gerisini siz düşünün. geçen günlerde İzmit B.Başkanı Fatma Hürriyet de yolsuzlukları paylaşmıştı. 17 yıldır yediler yediler. Gittiklerinde çok büyük bir enkaz bırakacaklar gelecek nesillere.

kalem-kelam

Hallac-ı Mansur bir gün Cuma Hutbesinde "sizin Rabbinizi ayaklarımın altına alırım" diyerek bir akçeyi ayağının altına almıştır. Durum bunlarda da aynısı. İNsanın omurgası gevşedi mi, ar damarı çatladı mı yaptığı her bir şeye kılıf bulacaktır. İnşallah Melih Gökçek ve evlatlarının g.tlerindeki donlara varana kadar alınacağı yargılanma günleri de gelecek.

Görüş Bildir