Görüş Bildir
Haberler
Android Marshmallow Güncellemesi Alacak İlk Telefon Belli Oldu

Android Marshmallow Güncellemesi Alacak İlk Telefon Belli Oldu

Onedio Medya
15.10.2015 - 10:04

Android 6.0’ın resmi olarak duyurulmasının ardından gözler akıllı telefon üreticilerine çevrilmiş durumda. Bir süredir hangi telefonun güncelleme alacağıyla ilgili bilgiler gelse de firmalardan konu hakkında resmi bir tarih verilmiyordu. Nihayet LG sessizliğini bozdu ve LG G4‘ün Android Marshmallow güncellemesini alacağı tarihi duyurdu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sahip olduğu arayüz  diğer telefonlara göre daha sade olan LG, TouchWiz gibi komplike bir sistem kullanmadığı için güncellemeleri daha hızlı bir şekilde verebiliyor. Bu da Android 6.0’a Nexus haricindesahip olacak ilk telefonun LG G4 olmasına imkan sağlıyor. LG’nin CEO’su Chris Yie, şirketin Google ile yakın ilişkiler içinde olmasının Android 6.0 güncellemesini hızlı bir şekilde dağıtmalarına olanak sağladığını belirtiyor. 

LG’nin açıkladığına göre güncelleme ilk olarak Polonya için, önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacak. Daha sonrasında ise diğer Avrupa ülkelerine, Asya’ya ve Amerika’ya gelecek. Önümüzdeki aylarda güncellemenin G3, G Stylo, G Pad 10.1 ve G Flex2’ye de gelmesi bekleniyor ancak bu güncellemeler için henüz net tarih bilinmiyor.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
13
5
5
4
4
1
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Rukawa Kaede

Nexus 5 kullanan biri olarak 2 haftadır kullanıyorum. Bunlarda böyle reklam yapıyorlar. İşin garibi bu telefonda LG ürünü.

Anonim anonim

İlk gelecek telefon değil de ilk duyuran diyelim google her zaman önce kendi telefonlarına güncelleme getirirler. Ayrıca kendi telefonları saf android kullan... Devamını Gör