Amerika'nın En İyi Aile Dramı! 'This Is Us' Uyarlaması 'Hayat Gibi'nin Kadrosu Belli Oldu

87PAYLAŞIM

Şu ara sektörde uyarlama diziler iyiden iyiye popüler hale geldi. Genelde bilinmedik Kore dizileri seçilirken, son olarak Amerika'nın dünyaca ünlü aile dramı dizisi 'This Is Us'ın da yakında, 'Hayat Gibi' adıyla yayınlanacağını öğrendik. Kadrosu, konusu, her şeyi belli olan dizi hakkında birkaç bilgiyi sizinle paylaşalım.

2016'da başlayan This Is Us dizisi, yayınlandığı ilk günden itibaren bütün diziler arasından sıyrılan muhteşem bir aile draması oldu.

Hatta Amerika'nın bir numarası diyenler bile var.

3 çocuk sahibi bir anne babanın çocuklarını nasıl büyüttüklerine dair süreci de, bugün 30'lu yaşlarındaki çocuklarının ne durumda olduklarını da görüyoruz.

Bir yandan da birçok kişinin "Keşke böyle bir ailem olsaydı..." diyeceği ebeveynlerin farkında olmadan yarattığı travmalarla kendi hayatımızı bile sorguluyoruz.

Ödülleri silip süpüren diziye göz atmak isteyenleri şöyle alalım 👇

İzleyen Herkeste Terapi Etkisi Yaratan 'This is Us' Dizisini Neden İzlemeliyiz? - onedio.com
İzleyen Herkeste Terapi Etkisi Yaratan 'This is Us' Dizisini Neden İzlemeliyiz? - onedio.com

Birkaç hafta önce de bu dizinin Türkiye'de uyarlanacağı konuşulmaya başlandı. Biliyorsunuz sevdiğimiz diğer yabancı diziler gibi bunu da garip karşıladık.

Daha önce de Shameless gibi uçlarda gidip gelen bir dizi uyarlanınca aklımızı kaybetmiştik. Şimdi televizyonun en çok izlenen dizilerinden biri.

Özünden sıyrıldı, bambaşka bir dizi oldu tabii.

Haberlerini alınca en çok merak ettiğimiz şey kadrosu olmuştu. Sonunda kimin kimi canlandıracağı belli oldu.

Yakışıklı oyuncu Kevin'ı Birkan Sokullu (Berk), kilo problemi olan ikiz kardeşi Kate'i ise Elçin Afacan (Beste) canlandıracak.

Beş yıldır büyük bir markanın reklam yüzü olan Berk’in (Birkan Sokullu) asıl hayali oyuncu olmaktır. Sonunda iyi bir filmde oynama şansı yakalar ancak yapımcısından izin alamaz. Şimdi önünde önemli bir yol ayrımı vardır. Ya her şey eskisi gibi devam edecek, ya da Berk özgürlüğü seçip bedelini ödeyecektir.

Yakışıklı oyuncu Alper Saldıran da Beste'nin sevgilisi rolünde olacak. Orijinalinde dünya tatlısı Toby olarak görmüştük.

Çocukluğundan beri başı kilolarıyla dertte olan Beste (Elçin Afacan), otuz beşinci doğum gününde yeni bir karar alır. Bugüne kadar hayatı umduğu gibi gitmemiştir ve artık dizginleri ele almanın vakti gelmiştir. Ne pahasına olursa olsun zayıflayacaktır. Hiçbir şey onu yolundan alıkoyamaz. Aşk dışında…

Üvey kardeşleri Randall'ı Olgun Toker, eşi Beth'i de İrem Sak performansıyla izleyeceğiz.

Karısı ve çocuklarıyla huzur içinde yaşayan Mahur’un (Olgun Toker) bir sırrı vardır. Bir süredir biyolojik babasını bulmaya çalışmaktadır. İyi haberi doğum gününde alır. Ancak babasıyla tanıştığında öğreneceği gerçek onu büyük bir hayal kırıklığına uğratacaktır.

Randall, kardeşlerden siyahi olmasıyla ayrılıyordu. Türk versiyonunda da Roman olacak deniyor. Yıllar sonra bulduğu öz babası da en son Şahsiyet'te izlediğimiz Ali Seçkiner Alıcı olacak.

Peki anne babaları, muhteşem çift Jack ile Rebecca Pearson?

Onları da Celil Nalçakan ve Songül Öden ile göreceğiz. Bizce şimdiden olmuş!

Cem (Celil Nalçakan) çok sevdiği karısı Reyhan’la (Songül Öden) doğum gününü kutlamaya hazırlanırken, Reyhan’ın aniden doğum sancısı tutar. Riskli bir doğum olmasına rağmen, son ana kadar her şeyin yolunda gideceğine ve üçüzleri kucaklarına alacaklarına inanırlar. Ancak hayatın onlar için bambaşka bir planı vardır.

Dizinin Türk uyarlamasında ismin, 'Hayat Gibi' olmasına karar verilmiş. Yakında Fox TV'de izleyeceğiz.

Yapımcılığını MEDYAPIM, yönetmenliğini Merve Girgin, senaristliğini ise Deniz Madanoğlu üstlenmiş.

Tek bir bölüm izleyeni bile çocuk sahibi olmaya; aile, şefkat, dostluk, aşk, vefa gibi kavramları düşünmeye iten bu dizi umarız başarılı bir şekilde uyarlanır.

Hadi bakalım, hayırlısı!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

bizim hikaye tuttu buda tutar hayali..

asli-gizem-firat1

Kadro tek kelime ile berbat. Yine bi uyarlamanın içine etmişler.

red-velvet

Kadro s.kim gibi!

sedefmb

Hiç kimse bir Milo Ventimiglia olmuyor işte...

kubilay-canoz

bu ülke çakma yapımlardan ne zaman kırtulacak 😒😒😒😪

Görüş Bildir