Görüş Bildir

Amacı Farkındalık Yaratmak: Sokak Köpeklerini Sinirlendirip Kendini Isırtıyor

Anasayfa > Gündem

Maltepe'de Gökmen Barikan isimli bir vatandaş, insanların sokak hayvanlarıyla olan hatalı iletişimine dikkat çekmek için önce hayvanları sinirlendiriyor sonrada kendini ısırtıyor.

İstanbul Maltepe’de yaşayan bisiklet eğitmeni Gökmen Barikan isimli bir vatandaş, insanların sokak hayvanlarına karşı olan korku ve yanlış iletişim şekilleri hakkında farkındalık oluşturmak için ilginç bir yönteme başvurduğunu söyledi.

Barikan, sokakta gördüğü hayvanlara yaklaşarak önce onları sinirlendiriyor sonrasında ise kendini ısırtıyor. Hayvanlarında bir dili bir iletişim şekli olduğunu savunan Barikan, sokak hayvanlarıyla yaşadığı o anları ise sosyal medya hesabından paylaşıyor.

'Kendimi köpeklere zevkle ısırtıyorum'

'Kendimi köpeklere zevkle ısırtıyorum'

Konuyla ilgili konuşan Gökmen Barikan,“Açıkça söyleyeyim, kendimi köpeklere zevkle ısırtıyorum. Çünkü benim bir amacım var. İnsanlara hayvan sevgisini aşılamak istiyorum' dedi.

Barikan, mama ve su ile dolaştığını ifade ederek, 'Çantamda mama, su, tımar aleti taşıyorum. Sosyal medyadan hayvanlarla yaşadığım o anların videosunu paylaşıyorum' diye konuştu.

'Hayvanlara yeteri kadar saygı duymuyoruz'

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
25
19
7
4
3
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
abrakadavra

Türkiyede sıradan bir gün.. Kuduz olunca da görürsün