Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Alex Konahin'den Büyüleyici Detaylarıyla İnsana "İşte Budur" Dedirten 11 İllüstrasyon

Anasayfa > Gündem

Alex KonahinLetonya kökenli bir grafik sanatçısı ve illüstratör. Sanatçı çizimlerini sıklıkla hint mürekkebi kullanarak gerçekleştiriyor.  Çizimleriyle ilgili bir diğer ayrıntı ise, kullandığı desenlerin alt yapılarında helezonik kıvrımlarla bezeli girift çiçeksi ayrıntılar olması. Kohanin'in 2013 yılında yayınladığı 'Küçük Kanatlar' adlı koleksiyonu dünya çapında yankı uyandırmıştı. Kelebek, arı ve yusufçuk gibi küçük kanatlı böceklerin detaylı çizimleriyle oluşan bu koleksiyon sayesinde Kohanin, bugün sanat çevrelerinde dikkatle izlenen bir isim. Ve o da üretmeye devam ediyor. Galerimizde sanatçının geçtiğimiz 2 yıl zarfında yayınladığı etkileyici çalışmalardan, sizler için seçtiklerimizi görebilirsiniz.

Sanatçını diğer çalışmalara bu adresten ulaşabilirsiniz...

Kaynak: http://twistedsifter.com/2013/12/intr...

1. Kelebek

1. Kelebek

2. Kara Sinek

2. Kara Sinek

3. Yusufçuk

3. Yusufçuk

4. Arı

4. Arı

5.

5.

6. Tilki

6. Tilki

7. Kartal

7. Kartal

8. Tarantula

8. Tarantula

9. Karınca

9. Karınca

10. Uterus

10. Uterus

11. Denizatı

11. Denizatı
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
5
2
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
T.

O kadar ayrıntıyı nasıl hayal edebilir ve nasıl bu kadar güzel resmedebilir.Hayran kalıyorum böyle insanlara :) Sinek sinek olalı bu kadar güzel olmamıştır.

noone

Belki sinek çizileli böyle güzel cizilmedi dersen daha doğru olur! sineği gerceğini incelersen insan hayaline durgunluk verecek kadar mükemmel ve güzeldir!

Berkay

Süper resimler hepsi güzel birini diğerinden ayıramıyorum.

huzunkovankusu

tarantula hiç bu kadar ilgimi çekmemişti :)