Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Alex Konahin'den Büyüleyici Detaylarıyla İnsana "İşte Budur" Dedirten 11 İllüstrasyon

 > -

Alex KonahinLetonya kökenli bir grafik sanatçısı ve illüstratör. Sanatçı çizimlerini sıklıkla hint mürekkebi kullanarak gerçekleştiriyor.  Çizimleriyle ilgili bir diğer ayrıntı ise, kullandığı desenlerin alt yapılarında helezonik kıvrımlarla bezeli girift çiçeksi ayrıntılar olması. Kohanin'in 2013 yılında yayınladığı "Küçük Kanatlar" adlı koleksiyonu dünya çapında yankı uyandırmıştı. Kelebek, arı ve yusufçuk gibi küçük kanatlı böceklerin detaylı çizimleriyle oluşan bu koleksiyon sayesinde Kohanin, bugün sanat çevrelerinde dikkatle izlenen bir isim. Ve o da üretmeye devam ediyor. Galerimizde sanatçının geçtiğimiz 2 yıl zarfında yayınladığı etkileyici çalışmalardan, sizler için seçtiklerimizi görebilirsiniz.

Sanatçını diğer çalışmalara bu adresten ulaşabilirsiniz...

Kaynak: http://twistedsifter.com/2013/12/intrica...

1. Kelebek

2. Kara Sinek

3. Yusufçuk

4. Arı

5. 

6. Tilki

7. Kartal

8. Tarantula

9. Karınca

10. Uterus

11. Denizatı

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ummuhan.k.unsal

Uterus ve ortasındaki dünya figürü çok anlamlı olmuş.

tgcesii

O kadar ayrıntıyı nasıl hayal edebilir ve nasıl bu kadar güzel resmedebilir.Hayran kalıyorum böyle insanlara :) Sinek sinek olalı bu kadar güzel olmamıştır.

-no-one

Belki sinek çizileli böyle güzel cizilmedi dersen daha doğru olur! sineği gerceğini incelersen insan hayaline durgunluk verecek kadar mükemmel ve güzeldir!

tgcesii

Tabiki de çizilen bir resim canlısından güzel olamaz.İnsanların anlayacağını varsayarak cümleyi kurarken dikkat etmemiştim.Yine de sağolun :)

huzunkovankusu

tarantula hiç bu kadar ilgimi çekmemişti :)

strongunion

Süper resimler hepsi güzel birini diğerinden ayıramıyorum.

Görüş Bildir