Görüş Bildir

AKP’den Camide Meşaleli Toplantı

Anasayfa > Gündem

Kahramanmaraş’ın Dulkadiroğlu İlçe Gençlik Teşkilatı, bir camide “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” toplantısı düzenledi. Belediye Başkanı ve AKP ilçe başkanı toplantının yapıldığı camiye gelişlerinde meşalelerle karşılandı. AKP bayrak ve flamasıyla süslenen salonda, müzik dinletisi de yapıldı.

Sözcü'den Ahmet Kaya'nın haberine göre,toplantı Güzelyurt Mahallesi'ndeki Bertizliler Camii'nde gerçekleştirildi. Toplantıya katılan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı AKP'li Necati Okay ile AKP İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, partili gençler tarafından meşalelerle karşılandı.

AKP Bayrakları ve “Mahalle Bizim Gençlik Bizim” flamalarıyla süslenen camideki etkinliğe katılanlar yerde oturdu. Müzik dinletisi de yapılan toplantıya katılanların üşümemesi için elektrikli ısıtıcılardan yararlanıldı.

“İşte teşkilat, işte samimiyet” 

Toplantı, AKP Dulkadiroğlu Gençlik Teşkilatı'nın sosyal medya hesabından takipçilerine duyurularak katılım çağrısı yapıldı.

Gençlik Teşkilat Başkanı Ali Hınaz ise sosyal medya hesabından toplantıya ilişkin görüntüleri “İşte teşkilat, işte samimiyet” sloganıyla paylaştı.

Eski halılar serildiği için cami havası oluşmuş

Eski halılar serildiği için cami havası oluşmuş

AKP Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu ise, toplantı yapılan yerin gerçekte caminin alt katındaki sosyal donatı alanı olduğunu savunarak, “Gençler caminin değişen halılarını aşağıya taşıyıp serdiği için cami havası ortaya çıkmış. Orada herkes toplantı yapıyor. Mahallenin eksik ve sıkıntılarını görüşmek için bir araya geldik. Gençlik buluşması oldu. Daha önce orada başka siyasi toplantılar da yapılmış. Keşke arkada minare olan fotoğraf paylaşılmamış olsaydı bu sıkıntılar ortaya çıkmazdı” diye konuştu.

Sosyal medyada tepki çekti

Bu arada etkinliğe sosyal medyadan tepki yağdı. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı, toplantıya katılanların arasında çocukların da bulunduğunu belirterek, “Onlarla mı sorunlar konuşuldu? Bu düpedüz parti toplantısı. Madem sorunlar konuşulacaktı neden parti bayraklarıyla, ‘Gençlik Bizim Mahalle Bizim' dövizleriyle alan süslendi? Camiyi parti toplantısına tahsis edenler dahil herkes hakkında gereken yapılmalı” şeklinde tepkilerini dile getirdi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
31
21
20
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Bozkurt

Mahallenin eksik ve sıkıntılarını görüşeceklermiş! Örneğin sizin boş toplantınız için yakılan elektrikli ısıtıcıları mahalleli çocuğunu ısıtmak için kendi ev... Devamını Gör

era

Camide ibadet yapılır toplantı değil. Lafa gelince dindarlar işte. Sizi temin ederim bu adamların dinle uzaktan yakından bi alakaları yok.

Yigit Karabey

MAL!!!! tamami MAL!!!