Ahu Tuğba'nın Gerdek Gecesinde Yaşadığı Kaza ile İlgili Bilinmeyen Tuhaf Detaylar

353PAYLAŞIM

Ahu Tuğba'nın o an nasıl çıldırdığını gözümün önüne getirince ben korktum!

Ahu Tuğba şüphesiz Türk Sinemasında devrim yaratan kadınlardan bir tanesi. Onun o vamp hali hemen hemen hiçbir oyuncuda yok. Oynadığı cesur rollerle kariyerinin zirvesine çıktığı 80'lerin ikinci yarısına gidiyoruz şimdi.

Ahu Tuğba özel hayatı boyunca kimi kaynaklara göre 6 kimi kaynaklara göre ise 10 kez evlilik yapmış. Her birinin bambaşka ilginç hikayeleri var ama biz şimdi Osman Soyer ile yaptığı evlilikten, daha doğrusu o günün gecesinden bahsedeceğiz.

Eski eşi Süha Kutlu'dan ayrıldıktan sonra efkar dağıtmak için bir gece kulübüne giden Ahu Tuğba, burada iş insanı Osman Soyer ile tanışıyor ve çiftimiz birlikte olmaya başlıyorlar. 5 ay gibi kısa bir süre sonra da evlenmeye karar veriyorlar.

Nikahtan sonra eşe dosta Etiler Şamdan'da yemek verip eğlenmek için bir organizasyon düzenliyor çiftimiz. Geleni gideni, ıvırı zıvırı derken Ahu Tuğba'nın başına ağrılar giriyor ve bir ağrı kesici içiyor. Bu arada alkol almaya da devam ediyor tabii.

Neyse Ahu Tuğba yatakta eşini bekliyor ama gelen giden yok. Bekledikçe sinirleri bozuluyor ve damada "Hadi artık yeter" diyor. Damat Bey de "Yorgunum, önümüzde daha çok gün var" diyor ve uyumayı teklif ediyor. Sen misin bunu diyen tabii...

Ahu Tuğba iyice delleniyor, evin içinde kıyametler kopuyor. Hizmetliler, yardımcılar gerdek odasına doğru yol alıyor. Tam bu esnada Ahu Tuğba sarhoş olduğu için yatak odasının kapısına doğru düşüyor, kapının camı olduğu gibi Ahu Tuğba'nın kafasında patlıyor.

Tabii gerdek gecesi hiç hesap edilmeyen bir şekilde acilde son buluyor. Tuğba'nın eşi Osman Soyer ise bu olay için "Üzerimizde göz var, bize nazar değdi. Biz zaten 5 ay önce ön evlilik yapmıştık. Bizim evliliğimiz ilelebet sürecek" şeklinde bir açıklamada bulunuyor. Mayıs ayında evlenen çift, Ekim ayında boşanıyor.

Ahu Tuğba'nın bir önceki eşini yesin diye eve aslan aldığını daha önce duymadıysanız onu da sona saklayalım madem.

"Televizyon izlerken, ‘Aslan adamı yedi’ diye bir haber gördüm. O sıralar ikinci eşimden boşanmanın yollarını arıyordum. Kocamı yesin diye bir aslan aldım. Ama aslan kocamı yiyemeden öldü maalesef."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kahraman-sezer

Biz çocukken sinema deyince eskort rolünde akla gelen ilk isimdi ama bence yine de müjde ar ile kapışır. Banu alkanı saymıyorum o havuzcu başıydı

m_silver

adnan hocacılar işte tuhaf sex hayatları

panik-anne

-ahucuğum bu kedi biraz büyük değil mi? +yok canım indirimden aldım,yıkadıkça çeker dediler . . -ahu kooooş evde aslan var +hee var heee hemen ortalığı ayağa kaldır zaten (ahu tuğba hee der mi ki?) . . -anne ben bu kocayı boşamak istiyorum +ne boşican aslanlara attır parasına konarsın . . -şimdi haberler...aslan adamı yedi +ahu ahuuu nerdesin,haberleri izlerken kaybodu kadın ya nerde bu.

fleabag

dünden beri çok merak edyorfum, iyi ki karşıma çıktı rahatlayabilirim artık

elifturta

Aslan mı hahaha

Görüş Bildir