Ağzıyla Kuş Tutsa Kimseye Yaranamayan Besyocuları Goygoyuna Katarak Güldürenler

-
Abone ol

BESYO yani uzun adıyla Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulu okuyanlar için genelde kolay bir iş yaptıkları gibi gib kanı var toplumumuzda. Biz de buradan yola çıkarak içeriği oluşturduk. Canımız besyocuların alınmaması umuduyla. İyi eğlenceler. 😁

1. Kendilerini hep zinde hissederler...

2. Benzememiş desek yalan olur. 😀

3. Spor aşığıdır. 😍

4. 😂 😂 😂

5. Her dersin kendine has bir zorluğu vardır...

6. Sınava yeteri kadar hazırlanmış işte. 🤣

7. Yapma bunu. 🤣

8. Valla güzel iş. 😅

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nurcuxd

manitam personel trainer ama ben buna çok güldüm

bukeet_kocaoglu

küçümsediğiniz bölümü ben yaz kış demeden antrenman yaparak kazadım ve bununlada gurur duyuyorum!! Aldığımız eğitim gördüğümüz dersler kesinlikle yetersiz ve boş değil. gördüğümüz tek teorik ders anatomide değil. Vize final haftalarında ben ve arkadaşlarım 2 saatlik uykuyla okula gidiyorsak çiftetelli oynayıp takla atıp sınıf geçemiyoruz demektir. Ayrıca ülkemizde hareketsiz yaşamla beraber artan obezite, kalp damar hastalıkları, omurga, kemik hastalıkları ve daha bir çok sağlık sorunun temeli ülkemizde spora ve sporcuya verilen değerin göstergesidir!! Orda burda bölümümü küçümseyen arkadaşlar ağustos sıcağında şubat soğuğunda kilometrelerce koştularmı yada koşabilirlermi acaba?? Ne şartlarda okul kazandığımızı sadece bu bölümü okuyanlar ve hazırlananlar bilirler !!

hasan-can-orhan

kardes niye bu kadar ciddiye aldin yaa? yarin sozelcilere, oburgun muhendislere takilirlar. uzme kendini boyle seyler icin ;)

erlik

Mühendise sıkar. Malum kurucu mühendis. O yüzden sürekli besyo, sözele giydiriyorlar ;)

zafer43471598

tamam tamam inandik :)

bukeet_kocaoglu

üzüldüm...

bukeet_kocaoglu

sen beynini koştur o zaman güzel kardeşim

telvin-namli

Fazla alınganlık yapmışsın :D Bünyeye zarar bak bu kadarı :-)

alestatorni

Arkadaş nasıl bi bölüm okuduysam , şu içerikte bile ucundan bölümlerime giydirmişsiniz.Edi laf söylemeyeceğim.Söylersem mizaha falan bakmam ciddi gömerim.

muhalif-kursad-zafer

BESYO'cularla ilgili olumlu-olumsuz bir şey düşünmemiştim şu güne dek, ama şu "seni tavlarken kırk takla attım ya." esprisinden sonra gözüme "şişirdim abdominalleri!" diyen reklâm figürü gibi görünmeye başladılar..

beyzaironside

sakarya da okuyan bilir, bunlar sabahları fakültenin arkasındaki ağaçlık alanda çeşitli akrobasik hareketlerde bulunurlardı ve istanbul-sakarya servisini ter kokularıyla kutsarlardı

Görüş Bildir