Afrodizyak Etkisi Yarattı! Erkekleri Etkilemek İçin Vajina Sıvısından Parfüm Üreten Kadın

-

Ortaçağ Avrupa'sında kullanıldığı iddia edilen bir yöntem, geçtiğimiz günlerde bir kadın tarafından günümüz dünyasında kullanıldı. Daily Mail'den sizler için derlediğimiz içeriğimizde vajina sıvısının erkekleri etkilemede nasıl işe yaradığını anlattık.  👇👇

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/health/articl...

Feromon olarak bilinen karşı cinsi uyaran salgının kokusunun çekicilik konusunda büyük rol oynadığına inanılıyor.

Geçtiğimiz günlerde bir kadın vajina salgısının afrodizyak parfüm olarak kullanıldığında erkekleri çekip çekmeyeceğini denemek istedi.

Bunun nasıl yapılacağına dair biraz araştırma yapan Allison Ramirez kendi kişisel kokusunu yaratmak amacıyla parfüm üreticilerinden biriyle iletişime geçti. Firmanın sosyal medya yöneticisi ürünü test etti ve işe yaradığını gördü.

Allison sedir ağacı, gül ve civet kokusunu vajinal salgı kokusuyla birleştirerek kendi kokusunu yarattı.

Parfümü kullanarak birkaç buluşmaya gitti ve buluşmalarının hepsinde parfümün etkisini ciddi bir şekilde gördü.

İlk olarak eski bir arkadaşıyla buluştu ve buluşma fotoğraf kabininde küçük bir öpüşmeyle sonuçlandı.

Arkadaşının 'Dayanamıyorum. Kokun yüzünden.' dediğini söyledi.

Sonraki gün parfümü yeniden kullanarak McDonald's'a gittiğini, oradaki kasiyerin her zamankinden daha iyi davrandığını belirtti.

Bir gün sonrasında ise sıradan bir arkadaşıyla dışarı çıktığını ve arkadaşının ertesi gün yeniden buluşmak için mesaj attığını anlattı.

Allison parfümün işe yaradığını denedi ve onayladı. Parfüm üreticilerinin bundan ilham alarak harekete geçip geçmeyeceği ise merak konusu... 🤔🤔

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
busukus

Yapmayın böyle şeyler.

kalbi-kirik-hayalperest

Gerçek ve yıllardır var olan bir şey bu; araştırmaya gerek yok, bir parfüm sizi etkiler her zaman. Koku ve duygudan ötürüdür, mesela 1990'da bir kişi; bir yerde düşmüştür ve düştüğü yerde bir koku vardır (diyelim parfüm kokusu) o parfüm kokusunu unutmuştur, ama duyguları o anda beyninde kalmıştır. Yıllardan sonra 20-30, herneyse 40,50 sene sonra bir yerde o kokuyu aldığında tekrar beynen o ana geri dönebilmiş olacak 1 saniyede, çünkü duygu. Kokunun duygusu farklıdır, siz unutabilirsiniz ama koku unutulmaz, çünkü duygularınızın ritmidir bu. Bazı kokular vardır sizin onu asla unutmayacağınızı sandığınız ama unutursunuz, çünkü tekrar denk geldiğinde o unutmayacağım dediğiniz ana geri dönersiniz. Çok iyi bir şey bence parfüm, herkesin kullanmasını, sevdiği şeyi yapmasını öneririm. Bu yukarıdaki habere gelecek olursam; gerçekten çok yetenekli.

vertenyan

Polemiğe girmem çakar geçerim.

mehmet-lok

Nefes alıyor olman yetiyor ablacım ne kokusu ya uğraşma o kadar :D

klinikpsikolog

hmm tehlikelii, tecavüze uğrayabilirsin üstüne bilerek uyarmak istedi kendi istedi diyerek suçlu olabilirsin.

Görüş Bildir