Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Adnan 'Hoca' Operasyonunda Her Gün Yeni Bir Şey Çıkıyor: 'Tek Seferde 400 Bin TL'lik Alışveriş Yapılıyordu'

590PAYLAŞIM

Hürriyet Gazetesi'nden İpek Özbey'in haberine göre, Adnan 'Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar'ın operasyonuna yönelik elde edilen bilgilere göre yeni yeni durumlar da ortaya çıkıyor.

'Kedicik' olarak tanınan kızların bipolar bozukluklarına yönelik her gün düzenli olarak sakinleştirici etkisi de olan lityum hapları verilmiş.

'Ya çok kadın getireceksin ya da para harcayacaksın. Yoksa yükselemezsin.'

Emniyet kaynaklarının verdiği bilgiye göre, erkeklerin örgütte yükselmesinin en kritik noktalarından biri de Adnan Oktar'a getirdiğiniz paralar ve kadınlarla eş değer durumda.

Tüm erkeklerin bir bölgesi var ve buna göre çalışıyorlar. Her şey sistematik ve planlı işliyor.

Polis kaynağının verdiği bilgilere göre iş bölümleri oldukça detaylı düşünülmüş. İş bölümünü anlatan polis kaynağı şunları diyor: “Örneğin biri Kanyon’a, biri İstinye Park’a, biri Cihangir’e, biri Bebek’e gidiyor. Kafede oturmaya başlıyor, burada kızlarla tanışıyorlar. Hepsi kendini ilk olarak ‘Zenginim ve aile düzenine çok önem veriyorum. Evlilik dışı birlikteliği zaten istemiyorum, amacım evlenmek.’ diye tanıtıyor. İlişki böyle başlıyor, kızı birlikte olmaya ikna ediyor. Beraberlikleri sırasında biri elinde telefonla, sanki içeride bir şeyini unutmuş gibi girip çekmeye başlıyor."

‘Biz evleneceğiz ama ne kadar çok birliktelik yaşarsan cinsel yönden o kadar iyi bir seviyeye gelirsin ve kocanı o kadar mutlu edersin’ diyerek kızları kandırıyorlar sonrasında da şantaj yapıyorlar.

Kızların birçoğu önce ev arkadaşıyla, sonrasında bir diğeriyle derken büyük bir sarmala giriyor ve işin içinden çıkamayacak hale geliyorlar. Bu durumdan kurtulmak isteyen kızlara da ellerindeki görüntülerle şantaj yapıyorlar ve ‘Sen kendinden vazgeçebilirsin ama anneni, babanı, kardeşini, akrabalarını sokağa çıkamayacak hale getiririz’ diyerek tehdit ediyorlar.

Örgütün yaklaşık 200 milyon doları var. 'Kedicikler' diye bilinen kadınlar çanta dolusu paralarla 300-400 bin TL'lik alışverişler yapıyor.

İstinye Park gibi bilinen yerlere gidip ellerindeki para dolu çantalarla alışveriş yapan kediciklerin yanı sıra Adnan Oktar'ın da alışverişe verdiği önemden bahsediliyor.

Emniyet kaynaklarına göre, "Adnan Oktar'ın vücut ölçüleri alınıyor, o ölçüler yurt dışına gidiyor, dikilip tekrar geliyor. Çizgili ceketlerindeki sarı çizgiler altın iplikle dikiliyor. Adnan Oktar’ın favorilerinden biri, ‘Benim tişörtüm yok’ diyor mesela. Erkeklerden biri gidiyor, en lüks mağazadan aynı tişörtten 30 tane alıp geliyor.”

Gruba dahil olmanın üç koşulu var. Ya çok zengin olacaksın, ya çok yakışıklı ya da çok iyi eğitim almış olacaksın.

Eğer bu üçüne de sahip olamayan varsa devreye turnike sistemi giriyor. Bu sistem aynı zamanda da Adnan 'Hoca' örgütünün cezalandırma yöntemi olarak kullanılıyor. 

"Örneğin, Adnan Hoca kediciklerin o baygın bakışlarını beğenmiyorsa, ‘Bu bana istediğim gibi bakmadı’ diyerek ‘Gereğini yapın’ talimatı veriyor. Kızı turnikeye alıyorlar; ikinci bir emre kadar orada kalıyor. 

Kedicikler eve girer girmez yeşil reçeteli lityum ilaçları veriliyor ve bunlar düzenli olarak kullanılıyor. Dayak ve aşağılama da bir cezalandırma yöntemi. Şantaj için sadece kedicikler değil eskort kızlar ve yabancı kadınlar da kullanılıyor. Önemli olan o kaydın çekilmesi.”

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asosyalsosyolog

lityum yeşil reçeteyle değil normal reçete ile satılır

Gizli Kullanıcı

türkiyenin merkez bankasında bile 80 milyon dolar mevcutken(bi yerde okumuştum bilginin kesinliğinden emin değilim) bunlarda 200 milyon dolar olması şaşırtıcı. iyi devletin buna el koyması güzel olcak.

brkbstrk1

80 milyon dolar değil 85 milyar dolar bilgilendireyim dedim yoksa herhangi bi parti liderinin kasasında bile 80 milyon dolar bulunabilir :)

atticus-fetch

Çoook şaşırtıcı...

psyhedelichead

Bunları hayranlıkla ağzı açık izleyenler vardı hala izliyorlar mıdır merak etmiyor değilim hani :))

munzurakmazsaa

Biz bunları hiç görmeden tahmin ediyoruz, emniyet yıllarca neden beklemiş? Aklı başında bir kadın fiziki, kültürel VS. hiçbir çekiciliği olmayan bu adamın peşinden neden gitsin?

ilhamperisinintozu

ben de aynısını düşünmüştüm lakin yapacakları baskını hukuki bir dayanağa dayandırmak zorundalardı, beklenmesinin sebebi de buydu. kaldı ki öncesinde yakın takibe alınmışlar.

Gizli Kullanıcı

bunun peşinden gitmiyorlarmış okumadınmı?örgüte kadın getiren kaç kişi var,oturuyo yemini bekliyo,bi şekilde ikna edilip kullanılıp şantaj yapılıyo,sonra..

Görüş Bildir