Adli Tıp Raporu Tamamlandı! Ozan Güven'den Şiddet Gördüğü İddia Edilen Deniz Bulutsuz'un Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

924PAYLAŞIM

Gördüklerime inanamıyorum! Kanım dondu resmen!

Günlerdir konuşulan ve her geçen gün yeni gelişmeler yaşanan Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz olayında sular asla durulmuyor.

Bildiğiniz üzere Deniz Bulutsuz şiddet gördüğü iddiasıyla Ozan Güven'den şikayetçi olmuştu. Ve hatta şu sıralar hapis istemiyle yargılanıyor ünlü oyuncu.

Size Deniz Bulutsuz'un ve Ozan Güven'in ifadesinden,

Sevgilisi Ozan Güven'den Şiddet Gördüğünü İddia Eden Deniz Bulutsuz'un Olayla İlgili İfadesi Ortaya Çıktı! - onedio.com
Sevgilisi Ozan Güven'den Şiddet Gördüğünü İddia Eden Deniz Bulutsuz'un Olayla İlgili İfadesi Ortaya Çıktı! - onedio.com

Ve olaya şahit olduğu ileri sürülen Ozan Güven'in şoförünün ifadesinden bahsetmiştik.

Adı Şiddet Olaylarına Karışan Ozan Güven'in Şoförünün Deniz Bulutsuz Olayıyla İlgili İfadesi Ortaya Çıktı! - onedio.com
Adı Şiddet Olaylarına Karışan Ozan Güven'in Şoförünün Deniz Bulutsuz Olayıyla İlgili İfadesi Ortaya Çıktı! - onedio.com

Tüm bunların üstüne bir de görüntüler tek tek sosyal medyada yayılmaya başladı. Hem Deniz Bulutsuz'un,

Hem de Ozan Güven'in darp raporu aldığı görüntüleri gerçekten içler acısı.

Özellikle Deniz Bulutsuz, gerçekten korkunç halde!

Bugün, bu görüntülerine yenileri eklendi işte...

Deniz Bulutsuz’un Ozan Güven’in evinde 12 Haziran’da yaşadığı olayın ardından 6-7 saat sonra çekilmiş görüntülerine Sözcü gazetesi ulaşmış.

Arkadaşı tarafından çekilen bu görüntüler, dehşeti de gözler önüne seriyor...

Hem de fena halde!

Bu yaşanılanlara ve bu gelişmelere gerçekten inanamıyoruz... Bu nasıl bir vahşet?! Bu nasıl bir sinir hali?!

Umarız bu işten öyle kolayca sıyrılamaz kimse, sıyrılmamalı da!

Bu arada... Ozan Güven ve Deniz Bulutsuz'un Adli Tıp Kurumu raporu tamamlanmış. Güven'deki yaralanmanın basit bir tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde, Bulutsuz’da görülen bulguların ise hafif nitelikte olmadığı görüşüne yer verilmiş.

Ayrıca bu darp görüntülerini de doğrular nitelikte bir rapor çıkmış ortaya.

"Raporda 28 yaşındaki Deniz Bulutsuz’un yapılan muayenesinde abajurla yaralanması sonucu çene ucunda 1×0,3 santim iyileşmekte olan yara, kafasının duvara yan şekilde çarpması sonucu sol göz içinde ve çevresinde morarma, sol kol dış alt kısmında 4×5 santim, sağ kol iç kısımda 6 santim morarma bulunduğu, kolların çeşitli yerlerinde morluklar ve cam kesiği, kalça ve uyluk bölgesinde çok sayıda morluk, merdivenden yuvarlanmaya bağlı sol diz kısmında morluklar ve baş parmak altında cam olabileceği ifade edilen yara, Bulutsuz’un beyanıyla gözde hafif puslu görünüm tespiti yer aldığı belirtildi."

"Raporda Deniz Bulutsuz’un içinde cam olabileceğini belirttiği baş parmak altında yara nedeniyle ortopedi muayenesinin yapıldığı, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesinde bilgisayarlı beyin tomografisinin çekildiği de belirtildi." 

Kaynak

Bakalım daha neler göreceğiz? Daha ne gibi kan dondurucu olaylara şahit olacağız?

Gelişmelerin takipçisiyiz...

Umuyoruz ki bir an önce sonuçlanır ve cezasız kalmaz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arzu-dibirova

Bildiğim bir gerçek var, bu ülkede ne aklar kalmış, ne de karakter. Bu fotolara bakınca, 2 sevgili kıyasıya kavga etmiş, birbirine kafa göz dalmış, sonra da ilişkinin biteceğini anlayınca ver elini mahkeme. Ozan Güven şu hatuna yol vermemiş olaydı, gözünün ikisi de aynı duruma gelse dava mava açmazdı. Paranın, lüksün, şaşaanın bittiğini anlayınca adamı bitirmeye karar vermiş hatun. 25 yıldır yabancı bir ülkede tek başıma yaşıyorum, kendi alın terimle kazandığımı yiyorum, alemcilere takılmadım, düşünce yapıma, ahlak anlayışıma, karakterime ters kişilerle görüşmedim, dayak da yemedim. Rahmetli annem daha küçükken başlamıştı beni eğitmeye: evlenince kocan eve içkili gelirse kesinlikle onunla tartışma, hesap sorma, surat asma. Açsa doyur, acı bir kahve yap kendine gelsin ve uyut. Aç, yorgun, sinirli ve sarhoşken adamın damarına basma derdi rahmetli. Analar ne derse doğru dermiş. Çocuklara ve hayvanlara şiddete kesinlikle HAYIR. Kadınların ise bazısı fazlasıyla hakediyor.

pazartesi

Adamda tırmalama izi var ancak kızın bu yarayı oluşturması için boğulma tecavüz vs olması gerekiyor ancak buna dair bir kanıt yok. Hem kadın hem erkek darp edilmiş. Bildiğin kavga etmişler gibi görünüyor. Kadının gözü mor, adamın kafa mor. Kadının bacakları yara adamın kolları yara.

Gizli Kullanıcı

Ayarsız bi herif olduğu belliydi. Meşhur dalyarak olayından içince sapıttığı da aşikârdı. Yani olay hukuken tıbben falanen filanen kanıtlanırsa hiç şaşırmam. Niye şaşırıyosnuz ki zaten? Bu ülkede her an herkes şiddete başvurabilir. O yapmamıştır, öyle şey olmaz, kemal'im yapmaz demek sadece kendini kandırmaktır.

pinco

Erkeği muktedir kılan enstrümanların (para, mevki, şöhret, fiziki güç vb.) etki alanlarını daraltmak, genç kuşağı bu yönde eğitmek gerekiyor. Ama gel gör ki eğitim zor iştir, kimse bununla uğraşmak istemez. Bu vakaların nedenlerini anlamaya çalışmak uzun , zahmetli ve maliyetlidir. O nedenle biz de toplum olarak elimizdeki tek enstrüman olan çekiçi kullanıp linç ederiz. Linç etmeyenleri de linç ederiz. Zira bizim için her şey çividir.

rickkorick

sağlıkçı olarak bir yorum bırakayım (adli tıpçı değilim ama darp raporu düzenlemişliğim çoktur) bahse konu durumdaki çene, diz, göz çukurunun çevresi gibi sivri bölgelerdeki yaralar örneğin merdivenden düşme gibi kazalar sırasında oluşan darbeye bağlı oluşabilir ama kol içi korunaklı bölgedir, kazayla yara oluşacak bir bölge değildir. yaraların büyüklüğünün yanında yerlerinin de önemli bir kanıt olacağını düşünüyorum.

hellyim

mantıklı merdiven olayı .. o kadar ağır morarmalar falan bildiğin fight clup sahnesi gibi..

Görüş Bildir