Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Adam Gibi Adamlık Be! Kıvanç Tatlıtuğ Eşi Başak Dizer'e Hakaret Eden Kişiye Fena Patladı!

972PAYLAŞIM

Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer'e hakaret eden takipçisine fena patladı!

Aşk-ı Memnu dizi setinde tanışan Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'in arkadaşlıkları kısa sürede aşka dönüşmüştü.

İki yıllık beraberliklerinin ardından, 19 Şubat 2016'da Paris'te gerçekleşen oldukça romantik bir düğünle hayatlarını birleştirmişlerdi.

Evlendikleri ilk günden itibaren ikili hakkında ayrılacaklarına dair haberler yapılıp durdu.

Kıvanç Tatlıtuğ'un annesinin Dizer'i onaylamaması ve bir türlü sevememesi ikili arasındaki en büyük sıkıntılardan biri olarak gösteriliyordu.

Ancak çift bütün bunlara inat aşklarını doyasıya yaşamaya devam ediyorlardı.

Başak Dizer, dün Instagram hesabında Tatlıtuğ ile oldukça güzel bir fotoğrafını paylaştı.

Altını da duygularına tercüman olacak en mavisinden kalpli emojilerle süsledi.

Pek çok kişi onların aşklarına dair pozitif yorumlar yaptı.

Ancak eleştirenler ve hatta hakaret edenler de her zamanki gibi fotoğraf altındaki yorumlarda yerlerini aldılar.

Onlardan birinin yaptığı yorum ise şu şekildeydi: "Ne işin var senin o yakışıklının yanında, çirkin kadın!"

Uzun süredir sosyal medya hesabını kullanmayan Kıvanç Tatlıtuğ, eşine yapılan bu hakarete dayanamamış olacak ki patladı: "Terbiyesizlik yapma!"

"Terbiyesizlik yapma! Önce senin "bu şahıs" dediğin insanın adı Başak soyadı Tatlıtuğ! Önce bunu bir öğren. Senin değil kimsenin haddine düşmez benim evliliğimle ilgili yorum yapmak. Mutsuzluğunu, kötü kalbini git başka yerlerde bileyle. Oğlum sen ve senin gibi böyle yorumlar yazan arkadaşlar! Siz ne zaman hangi ara bu kadar kötü kalpli insanlar oldunuz?

"Sana tavsiyem sen de git birini sev!"

"Ne kadar saygısız, ne kadar sevimsiz ne kadar şuursuz, ne kadar boş islerle uğrasan bir insansın sen. Sana tavsiyem sen de git birini sev, içinde zerre sevgi yoksa da yine sevmeye çalış, baktın yok olmuyor sen harbi kötü kalpli bir arkadaşsın!"

"O zaman tekrar sevmeye çalış!"

"Yani anlayacağın insanlara saygısızlık yapıp b.. atacağına, onları sevmekten, yaptığı seçimlere saygı duymaktan, hayatına ve aile yaşantısına verdiği özene saygı duymaktan vazgeçme!"

"...benim ailemle ve eşimle ilgili söylenen her söze dikkat edilecek!"

"Ve bana sakın "eleştiriye açık olmuyorsan fotoğraf koyma gibi aptal aptal yorumlar da yapma" ben istediğim fotoğrafı koyarım! Burası benim sayfam! Eleştiriye her zaman açık oldum AMA benim ailemle ve esimle ilgili söylenen her söze dikkat edilecek!"

Tatlıtuğ'un bu şaşırtan cevabı Instagram'da küçük bir deprem etkisi yarattı, ardından pek çok kişi Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'e destek mesajları attı.

Biz de sevdiği kadının arkasında duran Kıvanç Tatlıtuğ'u tebrik ediyoruz. 👏👏👏

Ve aşklarının bütün bu kötülüklere rağmen bir ömür sürmesini diliyoruz! ❤️

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
denisdenis

Arkadaş benim de kız arkadaşıma çıkıp biri laf söylese ben de tepki veririm. Sen de verirsin. Herkes de verir. Olay bu kadar olgun cevap verebilmekte işte. Kaçımız başarır küfürsüz kavgasız tehditsiz bir tepki verebilmeyi. Bu adama hayran olmamak zor.

hemsiree

Beybituğ'um yine konuşmuş :) İşte asil bir erkek

merca

Bazı hemcinslerim gerçekten çok tehlikeli. Özellikle belli yaş grubunda olanlar... Bunlar hep yalnız olmaktan, sevgi ve saygı görmemekten biraz da cahillikten kaynaklı! Görüntüsünü beğenmediğini (ona göre çirkinlik) hayatına almadığı için yalnız ve bu yüzden ona saygı duyulmadığı için saygısız. Bu nedenle tipini beğendiği birinin yanında tipini beğenmediği birini görünce aşağılık kompleksine kapılıp hakaret ediyor önüne gelene. Bunu en belirgin Gupse Özay'a yapıyorlar mesela; sevgilisinden daha yetenekli ve güzel olduğu halde, öyle bir adama sahip olamamalarının tek nedeni kadınmış gibi saldırıyorlar sürekli. Ve bunu da tabii ki müthiş bir cesaret örneği olarak FAKE hesaplar üzerinden yapıyorlar. Sosyal medyada insanların mutlu oldukları anlara limon sıkarak, hakaret ederek düşünce özgürlüğünü uyguladıklarını sanmaları da tamamen cahilliklerinden ve okula, bir üst sınıftaki BERKE'yi kesmeye gitmelerinden kaynaklıdır!

gokyuzu34

KIvanç Tatlıtuğ adamdır, örnek alınız!

kutudakikeci

'Sen kötü kalpli bir arkadaşsın'

Görüş Bildir