Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Acun Ilıcalı, Eski Eşi Şeyma Subaşı Hakkında Yaptığı Bomba Açıklamalarla Herkesi Şaşırttı!

14PAYLAŞIM

Acun Ilıcalı, ayrıldığı eşi Şeyma Subaşı ile ilgili konuştu. Şeyma Subaşı ile çok iyi iki arkadaş olduklarını söyleyen Ilıcalı, “Şeyma’nın yaşadığı sorunlarda da yanında oluyorum” dedi. Hürriyet'ten Orkun Ün'ün sorularını yanıtlayan Ilıcalı'nın açıklamalarının bir kısmını sizin için derledik!

Kaynak: https://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ork...

Son günlerde Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile olan ilişkisi yüzünden gündemden bir türlü düşmüyor Şeyma Subaşı.

Dolandırıcı muhabbetiydi, bebek kaybetmeleriydi, ayrılıklarıydı, barışmalarıydı derken üstüne bir de Meedo'nun röportajı çıktı; ortalığı epeyce karıştırdı!

Size burada da bahsetmiştik.

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı Sevgilisi Mohammed Alsaloussi Ayrılıkları Hakkında Bomba Gibi Açıklamalarda Bulundu! - onedio.com
Şeyma Subaşı’nın Mısırlı Sevgilisi Mohammed Alsaloussi Ayrılıkları Hakkında Bomba Gibi Açıklamalarda Bulundu! - onedio.com

Daha Meedo'nun bu açıklamasının yankıları sürerken Acun Ilıcalı'nın Hürriyet'e verdiği röportaj, bugünün en çok konuşulan konusu oldu.

Eski eşi Şeyma Subaşı hakkında bomba açıklamalarda bulundu Acun Ilıcalı.

İşte röportajın bazı kısımları...

"Eski eşiniz Şeyma Subaşı gündemden hiç düşmüyor. Sevgilisiyle ayrılması haber, barışması ayrı haber. Siz neresindesiniz bu olayların?"

"Olanlardan bilgim oluyor. Şeyma’yla çok iyi iki arkadaşız. Çocuğumuz var. Açık söyleyeyim, hatalarımdan kaynaklanan özel hayattaki başarısızlıkların faturasını ilk olarak kendime kestim. Bunun sonuçlarını da göğüslemek zorundayım. Bende şu yok: “İlişki yaşadık bitti, bir daha görüşmeyelim.” Şeyma’nın yaşadığı sorunlarda da yanında oluyorum."

Şeyma Subaşı hakkında son çıkan ayrılık haberlerinin ardından sizin ona İbiza’dan ev tuttuğunuz söylendi...

"Ben maddi konuları hiçbir zaman konuşmadım, konuşmam. Ben nasıl kendi dostlarımı destekliyorsam, çocuklarımın annelerini de destekliyorum. İbiza’dan ev alma falan, bu detaylara girmeye gerek yok. Konu, bilinenin çok dışında. Bizim aramızda “Şu kadar para yattı, şu kadar yatmadı” diye bir durum da yok. Şeyma’yı ihtiyacı olduğu her zaman desteklerim. Şeyma maddi durumu yerinde olduğu ilk gün, hakkı olmasına rağmen nafaka almayı bıraktı. Yani ilişkisi başladı ve bana “Şu an paraya ihtiyacım yok” dedi. Zaten onun kafasında “Acun’dan şu kadar para alayım” diye bir düşüncesi, planı hiç olmamıştır."

"Ben sizi 4 yıldır tanıyorum. Son 2 yıldır çok mutlu olduğunuzu görüyorum. Sebebi Çağla Altunkaya mı?"

"Öyleyim. Çağla’yla çok güzel bir ilişkimiz var. 2 yılı devirdik. Çok üretken bir dönem geçiriyorum ve bunda Çağla ile yakaladığım huzurun önemli olduğunu düşünüyorum. Ben kafa olarak 25 yaşımda kaldım. Belki annemleri kaybettiğim dönemi yaşıyorum hep. Çünkü çocukluğum, yani o dönemlerim çok mutlu geçti. Çağla da kafa olarak çok olgun. Bu sayede aramızdaki yaş farkını pozitife çeviriyoruz."

Kaynak

Siz ne diyorsunuz Acun Ilıcalı'nın bu açıklamalarına?

Gelin konuşalım!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zehra-ozcelik1

Midem bulaniyor bunlarin familyasindan

canbaz67

Alan razı veren razı. Bize laf düşmez. Şeymaya yedirsede yedirmesede ben bayrama cebimde 200 lira ile girdim.

suslu-sukulent

Şeyma'yı çocuk yaşta kendine bağlayıp sadece dış güzellikten ibaret bir erkeğin parasına mahkum eğitimsiz ve niteliksiz bir kadına dönüştürdün. Umarım bu second Şeyma o kadar talihsiz olmaz, yanında çanta gibi gezip paranı harcamaktan öte meziyetler de kazanabilir.

roxanna

Sen çok görmüş geçirmiş bi insansın sanırım. Bu açıdan bakmamıştım hiç

eastking

Aynen kanki sen 25 yaşındasın, çağla da olgun.

Görüş Bildir