Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

80 Yaşına Geldiğin Zaman Nasıl Bir İhtiyar Olacaksın?

625PAYLAŞIM

Nasıl  80'lik ihtiyar olacaksın merak ediyor musun?  Tonton mu, suratsız mı? Bastonla çocuk kovalayan bir çeşit mi yoksa ? Ben merak  ediyorum !

1. Evet ihtiyar haydi başlıyoruz; büyük bir partiye son dakika davet edildin ne yaparsın?

Hemen hazırlanmaya başlarım
Çok yorgun değilsem olabilir
Kanepe keyfi yapıyorum partiye ihtiyacım yok

2. Senin için ideal tatil hangisi olurdu ?

Fransa'da müze gezerdim
Tropikal bir bölge tercih ederdim
Alp Dağlarına giderdim
Sessiz sakin bir dağ kulübesine gider mangal yapardım

3. Evet için yandı senin sorulardan; içeceğini seç bakalım!

Sangria
Votka
Çay
Kahve
Limonata
Sadece su

4. Senin için hangisi daha önemli?

Arkadaşlarım ve ailem
Macera ve yeni heyecanlar
Barış ve sükunet
Bencilim çevremi de umursamam

5. Alışverişe çıktın. Satış elemanlarında iki kişi yardım için geldi, ne yaparsın?

Teşekkürler, sadece bakıyorum der, bakmaya devam ederim
Yardıma ihtiyacım olursa size haber veririm, derim
Beni daha fit gösterecek bir şeye ihtiyacım var derim
Tersleyebilirim başımda durmalarından nefret ediyorum çünkü
Mağazalarda her işimi kendim hallederim
Ooo hemen sohbet kurarım ki

6. Mahallende çocuklar evinin önünde top oynuyorlar, ne yaparsın?

Top benim bahçeme geldikçe onlara bir kaç taktik gösterirdim
Ahaaa en sevdiğim "KESERİM LANN TOPUNUZU" derim
Onları izlemekten büyük keyif alırdım
Çocuk sevmem ben

7. Yan komşun ilginç bir yaza veda partisi yapıyor nasıl karşılarsın?

Saçma sapan icatlar bunlar ya
Beleş yemek değil mi ya giderim tabii
Ne kadar ince bir düşünce

8. Ve son sorun; markettesin; ürünlerini alırken alacağın malzemeleri çok yoklar mısın?

Onlarla karnımı doyururum
Hiç oralı bile olmam
Alacaksam tadına bakabilirim

Çılgın bir ihtiyar olacaksın!

Dünya umrunda değil zaten bir ayağım çukurda, ne takarım kolestrolü diyorsun.Sen zaten oldum olası sınırları zorlamayı seven bir oldun. Bu yüzden adrenalin, çılgınlık ve delilikle hep en yakın arkadşın oldular. Yaşlandığında da bu durum değişmeyecek. Geldi bizim deli diyecekler seni görünce. Vücudun/sağlığın elverdiği ölçüde sınırları zorlamaya devam edeceksin.Kim tutar seni beee! Bıraksak seni pazara kaykay ile gidersin emin ol.  Yani yıllar senin deliliğinden hiçbir şey götüremeyecek! Rock'n Roll büyükanne :)

Daima genç!

Senin en temel özelliğin, çocuksu bir ruha sahip olman. Bir büyüyemedin gitti; zaten büyüyüp napcan ya? Hayatında uyguladığın yegane silahın bu oldu ve vizyonun da! "Hızlı yaşa, genç öl!". Bu yüzden sadece istediklerini yapıyor, arzularını takip ediyorsun. Yani biz diğer insanların yaşamını, senin yaşamınla karşılaştırırsak, boşuna yaşıyor, popomuzu kaşıyoruz nazar boncukları yolluyoruz sana kuzum :) Kısaca: Ne güzel şeysin sen, hep yaşın 19!

Kedili teyzem / amcam mısın be!

Senin ilerideki yıllarda tamamen kedilerle dolu bir hayatın olacak. Denemedin değil, hayvanları seviyorsun ve ilerde tamamen kendini onlar adayacaksın . Halin vaktin de yerinde ha, laf aramızda hesaplarını konrtol et dolandırıcılardan uzak dur. İnsanlardan gördüğün ihanetlerden neticesinde, yavaş yavaş onlardan soğuyacaksın, ki şimdi bile hepsinden nefret ediyorsun. Sonunda kedilere kalacaksın yani. Çevrendekilerse bu bağlığı biraz fazla bulsa da, onları kim takar? Miyav sesine bir ömür verilmez de ne yapılır;)

Dilim varmıyor ama "Azgın Tekesin" sen!;)

0ooo galiba bir üstatla karşı karşıyayız. Üstadım senin güzel şeylere karşı net bir zaafın var. Sen gençken de böyleydin ! Açık açık konuşalım şimdi, sen gayet çapkın birisin ve biliyor musun can çıkıyor huy çıkmıyor; işte tam da bu yüzden yaşlandığında, pek tabii ki bu çapkınlığına devam edeceksin. Hatta daha da tecrübe kazandığın için, çapkınlığının derecesi artacak. Saygıyla eğiliyoruz önünde üstad!  Bir kitap yaz da, aydınlat gençleri :) Aman ha birinin üzerinde yıkılır kalırsın, töbeeler olsun rezil olursun. Aman ha buna dikkat lütfen üstadım.  Bizden sana küçük bir nasihat Onedio'ya düşüverirsin inan ki öyle bir durumda;) S.K (83) otel odasında ölü bulundu, kalp dediler:)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hasan-yilmaz52

Dilim varmıyor ama "Azgın Tekesin" sen!;)0ooo galiba bir üstatla karşı karşıyayız. Üstadım senin güzel şeylere karşı net bir zaafın var. Sen gençken de böyleydin ! Açık açık konuşalım şimdi, sen gayet çapkın birisin ve biliyor musun can çıkıyor huy çıkmıyor; işte tam da bu yüzden yaşlandığında, pek tabii ki bu çapkınlığına devam edeceksin. Hatta daha da tecrübe kazandığın için, çapkınlığının derecesi artacak. Saygıyla eğiliyoruz önünde üstad! Bir kitap yaz da, aydınlat gençleri :) Aman ha birinin üzerinde yıkılır kalırsın, töbeeler olsun rezil olursun. Aman ha buna dikkat lütfen üstadım. Bizden sana küçük bir nasihat Onedio'ya düşüverirsin inan ki öyle bir durumda;) S.K (83) otel odasında ölü bulundu, kalp dediler:)

melisa40

Daima genç! Senin en temel özelliğin, çocuksu bir ruha sahip olman. Bir büyüyemedin gitti; zaten büyüyüp napcan ya? Hayatında uyguladığın yegane silahın bu oldu ve vizyonun da! "Hızlı yaşa, genç öl!". Bu yüzden sadece istediklerini yapıyor, arzularını takip ediyorsun. Yani biz diğer insanların yaşamını, senin yaşamınla karşılaştırırsak, boşuna yaşıyor, popomuzu kaşıyoruz nazar boncukları yolluyoruz sana kuzum :) Kısaca: Ne güzel şeysin sen, hep yaşın 19!

buketazra

kedili teyze 😇

durmus-berk-canseven

Azgın Tekesin sen

c10

Dilim varmıyor ama "Azgın Tekesin" sen!;) Onedio beni sürekli ifşalamaktan vazgeç.

Görüş Bildir