52 Tane Dövmesiyle Herkesi Etkilemeyi Başaran Genç Kadının Eski Halleri Görenleri Şaşırtıyor!

-

İnsan vücudu boş bir tuval gibidir. Dövmeler ve çeşitli aksesuarlarla çeşitlendirmekten de keyif alırız. Ama Unilad'dan sizler için derlediğimiz bu içerikte hayatını dövmelere adamış genç kadının hikayesini anlatacağız.

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/viral/woman-wit...

23 yaşındaki Amber Luke, 16 yaşındayken dövmelere tutkuyla yaklaşmaya başladı. İstediği görünüme kavuşmak için 10.000 dolar harcama yaparak çeşitli dövmeler yaptırdı, piercingler taktırdı.

"Arkadaşlarım bana Mavi Gözlü Beyaz Ejderha diyorlar çünkü gözlerim ve dilimle tam bir ejderhaya benziyorum. Önceki halime ve şimdiki halime bakınca kendimi oldukça sade görüyorum. Önceki halimden kesinlikle nefret ediyordum. Sıkıcıydım. 16 yaşıma gelir gelmez etrafımda gördüğüm dövmeli insanlardan etkilendim. Nasıl bir his olduğunu öğrenmek için deliriyordum. O dönemlerde bir dövme tutkum oluştu. 18 yaşıma geldiğimde ise 3 tane dövmem vardı. Ve o zaman ilk büyük dövmemi yaptırmaya karar verdim. Şimdi 50'den fazla dövmem var, artık sayamıyorum bile."

Amber, akıl almaz göz dövmesi konusunda da bir şeyler söylemeden geçmedi.

"Gözlerime dövme yaptırmak yalnızca 40 dakika sürdü. Çok keskin ve acı vericiydi. Her gözüme dört kez şırınga ile enjeksiyon yapıldı ve gözlerim açık tutuldu. Üç hafta boyunca kördüm resmen. Dilim ikiye ayrılırken de aynı derecede rahatsız ediciydi, sonraki hafta yiyemedim ve konuşamadım. Kulaklarım çok daha basit bir süreçten geçti. Silikon bir implant kulaklarımın ucuna yerleştirilerek şu anki şekli verildi."

Bu sırada Amber'in annesi ve arkadaşları da fazlasıyla destekleyici davranmışlar.

"Göz bebeklerime dövme yaptırdığım zaman annem ağlamaya başladı. Ama sonrasında o da alıştı. Yaptığım tercihlerden ötürü moralimi bozmaya çalışan birçok insan oldu ama bu sonuçta benim bedenim. Elbette etrafımda beni bu konuda sonuna kadar destekleyen insanlar da vardı. Genellikle görenler beni başkalarından ayıran bu özelliğime hayran kalıyorlar."

Amber, 40'dan fazla dövmesi olan 21 yaşındaki Aussie Ethan Bramble'ı gördükten sonra çok etkilenmişti.

"Aslında göz bebeklerime siyah dövme yaptıracaktım. Ama dövmecim göz rengimi ortaya çıkarmak için mavi yapmam gerektiğine ikna etti beni. Şimdi ise iki köpek dişimi, vampir dişi gibi şekillendirmeyi düşünüyorum. Bir de sağ bacağıma biraz daha dövme yaptırmak istiyorum yarın. Ayrıca kafama boynuzlar yaptıracaktım ama iyi görünmeyeceğini düşünerek vazgeçtim."

Amber şu an genç arkadaşlara isteklerinin peşinden koşması için cesaret veriyor.

"Bir şey yapmadan önce araştırmanızı iyi yapın. Güvenebileceğiniz birini bulmak zorundasınız. Aynısı dövme için de geçerli. Bir şeyler yaptırmadan önce mutlaka iyice araştırmalı ve karar vermeden evvel biraz düşünmelisiniz."

Kendisini cesaretinden ötürü tebrik ediyoruz! Ee, kolay değil tabii o kadar dövme yaptırmak! 😌

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pedro-pascal

kindisini cisırıtindin dılıyı tibrik idiyırız😒kadın kendine işkence etmiş,cehennemlik damgasını kendi vurmuş sanki resmen!insanların aklı olmadan paraya ve nefse sahip olmaları kadar kötü bişey yok!

yasminkoasg

ya herşeyi anlıyorum da dilini ikiye kestirmek nedir arkadaş ben bile yanlışlıkla ısırınca kaç saat acısını çekiyorum Allah akıl versin bu sapkınlık !

asosyal-hatun

Yalnız göz siyah olsaymış efsane olurmuş..

canancz

diğer tarafa karışmış bu veledizina.

janset-cataltug

"Genç arkadaşlara isteklerinin peşinden koşması için cesaret veriyor" lafı sadece yaptırdığı dövme sayısı itibariyle dikkat çekici olan biri için ne kadar büyük.

Görüş Bildir