Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

2pac Amaru Shakur'un Ölmediğine Dair 13 Kanıt

586PAYLAŞIM

2Pac Amaru Shakur Efsanesi

2Pac Amaru Shakur Efsanesi

Ünlü Afro-Amerikan rap sanatçısı 2pac'ın ölümü hakkında ki şaibeli içerikler. Peki sizce 2pac öldü mü?

1. I ain't mad at cha

Bu klip ölümünden bir kaç gün sonra çıktı. Bu klipte Pac cennetteki bir melek. Klipte Tupac arkadaşıyla beraber bir tiyatrodan ayrılırken vuruluyor. Bu gerçek yaşantısındaki vuruluşuna çok benziyor.

2. Makaveli

Gariptir ki; 2pac ölmeden önce adını Makaveli olarak değiştirmiştir. Ve bu isim İtalyan filozof Niccolo Machiavelli'den gelmektir ki. Ve bu filozofun fikirlerinden biri de "eğer insan 1 kere dünya'ya geliyorsa tek bir hayat yaşamamalı yaşamının bir noktasından sonra farklı bir isimle farklı bir şekilde farklı insanlarla başka hayatlarda yaşamalı"ydı.

3. Hail Marry Efsanesi

Makaveli adıyla çıkardığı kliplerinden biri olan "Hail Marry" klibinde üzerinde "Hail Marry" yazan bir mezar taşı var ve mezar taşı kırılmış. Sanki "Düşmanlarıım için ölümümden sonra döneceğim" mesajı verilmiş.

4. O gece

Ve 2pac'ın kurşunlandığı o geceye gidelim ve biraz inceleyelim.

  • 2pac nereye giderse gitsin kurşun geçirmez yelek giyerdi. Peki Tyson'ın maçına gittiği tehlikeli bir günde giymedi mi?

  • Herhangi bir durumda failleri yakalayabilen FBI 2pac'ın ölümü gibi bir durumda tek bir şüpheli dahi bulamadı

  • 2pac'ın hiç hastahanede veya yaralı şekilde fotoğrafı çekilemedi.

5. 

Killuminati şarkısında Pac "Now Biggie die/died every time I ride it's for reasons ... I'm coming back like Jesus" diyor. Kendinin Hz. İsa gibi geri geleceğini söylüyor ve Biggie'nin öldüğünü de görebiliyor.  Ve gariptir ki Biggie, Pac 'dan sonra öldü.

6. Life Goes On - Tupac

Life Goes On şarkısında genel olarak Pac kendi cenasini anlattıyor.

7. Bone Thugs N Harmony ft. Tupac - Thug Luv

Pac ın düet olan bu şarkısında Bone, back-vokal de "O ölmedi o ölmedi" diyor.

8. Yaki Khadafi

Vurulma olayının tek tanığı olan Yaki Khadafi apartmanında ölü bulundu.

9. 2pac-Tupac Ain't Hard 2 Find

Burada ise Pac "Öldüğüm dedikodularını duydum, soğukkanlı bir şekilde öldürüldüğümü. Son halimle çekilmiş tramva resimlerim. Annemin ağladığını biliyorsun, ama o bir yalandı. Bir korkak hikayeyi çarptırdı" diyor.

10. Million Dolar Spot şarkısındaki Pac'ın liriği

E-40'ın Million Dolar Spot adlı şarkısında Tupac'ın vokali var. Şarkıda Pac Hayranlarım varoş argomu anlamıyor. O yüzden kurtuluyorum ve daha iyi bir hayat planlıyorum" diyor. Burda planınından bahsettiği aşikar.

11. 2Pac - "Toss It Up" - Featuring Danny Boy, KC & JoJo - Official WIDEawake Death Row Upload

Tupac öldükten sonra yayınlanan bu klip ölümünden önce çektiği söylendi. Fakat burada Pac Penny Hardaway ayakkabıları giymişti. Ve bu ayakkabılar Pac öldükten sonra piyasaya çıkan bir ayakkabıydı. Aynı şekilde "To live and die in L.A. klibinde ölümünden sonra çıkan Jordan ayakkabısı giydiği görünüyor.

12. Vokal Oyununda Pac

Öldüğünden sonra çıkan Hail Mary şarkısına tekrar dönelim. Bu şarkının başında back-vokal de Pac "They say I'm death" diyor. Yani "Onlar öldüğümü söylüyorlar diyor.

13. Vurulduğu yer

Ve çok gariptirki Amerikada sadece Nevada'da ölüm taklidi yapmak yasal. Ve bu yer Pac'ın vurulduğu yerdir

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kurtali1983

Bir konu hakkında dedikodu varsa gerçeklik payı da var demektir. herkes ölünceye dek ünlü kalmak istemeyebilir. Amerika da bir çok ünlünün daha rahat bir hayat yaşamak için ve ünlü olmadan önce ki özgürlüklerine tekrar dönmek için belirli maddi birikime ulaştıktan sonra kendini ölmüş gibi gösterdiklerini tahmin ediyorum. 27ler kulübü tamda bu amaçla kurulmuştur.

Görüş Bildir