Görüş Bildir
Haberler
24 Ekim Koronavirüs Tablosu Açıklandı! İşte Güncel Vaka Sayısı…

24 Ekim Koronavirüs Tablosu Açıklandı! İşte Güncel Vaka Sayısı…

GNS
24.10.2021 - 19:47

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını hayatımızın en büyük faktörü haline geldi. Ülkelerin yaptıkları aşılama çalışmalarının hızla devam etmesi ve hükümetlerin aşıyı zorunlu kılması salgının önüne geçmek ve ilerlemeyi durdurmak adına yapılan en büyük çalışmalardan biri. Kapanma ve aşılamalar sonrası gelinen durumda yüz yüze eğitime geçen okullar, başlayan sosyal etkinlikler düşen vakaların yine yükselmesine sebebiyet oldu. Paylaşılan tablolarda ise vaka sayılarının bugün düşüşte olduğu görüldü. İşte 24 Ekim vaka sayısı ve koronavirüs tablosu…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sağlık Bakanlığı her gün yaptığı düzenli vaka paylaşımlarında 24 Ekim Corona virüs tablosunu paylaştı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca her gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla vakalar hakkında açıklamalarda bulunuyor. Güncel sayı incelendiğinde 338 bin 536 kişinin test yaptırdığı, 24 bin 792 yeni vaka tespit edildiği ve 195 kişinin hayatını kaybettiği, 24 bin 403 kişinin de iyileştiği görüldü.

24 Ekim Koronavirüs Tablosu

24 Ekim Koronavirüs Tablosu

Fahrettin Koca günlük tabloyu sosyal medyasında paylaşırken şu ifadeleri kullandı:

Tablo, belirtileri ciddi veya hafif, aramızdan 24.792 kişiye daha virüs bulaştığını söylüyor. Aşılı olanların hastalığı genellikle hafif geçirdiğini biliyoruz. Aşı vücudu önceden korumaya alıyor. Risklere karşı dikkatli, aşınızı yaptırarak da hastalığa karşı baştan güçlü olun.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın