Görüş Bildir
Haberler
24 - 30 Nisan 2023 Nisan Haftasının Gökyüzü Enerjileri

etiket 24 - 30 Nisan 2023 Nisan Haftasının Gökyüzü Enerjileri

Dr.Astrolog Şenay Devi
23.04.2023 - 14:02 Son Güncelleme: 24.04.2023 - 08:02

Gökyüzünün bu hafta bizlere mesajı: “SEVMEK sözde değil ÖZDE'dir.”

Özde olan tavrına sözüne yansır kendiliğinden

SEVMEK çok emek ister,

SABIR ister,

KARARLILIK ister,

YÜREK ister,

En ufak rüzgarlarda savrulmaz

Büyük fırtınalarda DAYANIKLILIK ister

Sarsılsa da YIKILMAZ!

Vazgeçişler de değil kalıp mücadele edip

Savaşmak ister SEVMEK

Korkularını alt etmeyi benlikten bencillikten uzaklaşıp

BİZ olmayı gerektirir

Göz yaşıyla beslenir, gülüşlerde çoğalır

SEVMEK

Yarışmayı inatlaşmayı senlik benlik davasını bırakıp

Uzlaşmayı, orta da buluşmayı gerektirir SEVMEK

Süslü sözler de değil, gözlerdedir AŞK SEVGİ

Özdeki, kalpteki yansır GÖZLERE

Ne diyordu Hz. Mevlana

“Yorulacaksan, zorlanacaksan, şikâyetçi olacaksan, keşkelere sığınacaksan,

Söze 'ama' diye başlayacaksan, girme aşk yoluna.”

Aşk yolunda 'U' dönüşü yoktur!

Aşk der ki sana:

... 'Yolumdaysan, başım feda yoluna ama bil ki senin de başını isterim yoluma! Kahır, kapris gelecekse senden amenna. Ama ayağına diken batarsa yolumda, ah edip vahlanma. Aşk bilek gücü değil yürek işidir. Yüreğin yetmiyorsa düşme yollara.'

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Bu hafta, çeşitli olumlu astrolojik yönlerden gelen pek çok yapıcı, iyi hissettiren enerji var.

Bu hafta, çeşitli olumlu astrolojik yönlerden gelen pek çok yapıcı, iyi hissettiren enerji var.

Salı günü, Güneş Satürn ile açı yaparak yeni projeler veya fikirler için şevk ve sakin, sağlam bir yapı sağlıyor. Bu, her birimiz için dayanıklılık gücüdür. Bu yüzden şimdiye kadar durgun hissettiren herhangi bir şeyle ilerlemek için bu enerjiyi kullanın. Perşembe ve Cuma, yüksek enerjili Aslan Ayı aydınlatacak gökyüzünü, bu nedenle haftanın ikinci kısmı eğlenmek, sevdiğiniz insanla vakit geçirmenin ihtişamının tadını çıkarmak için oldukça romantik ve tutkulu enerjileri barındırıyor. Sonra Cumartesi günü, Mars Uranüs açıları ile hayatın herhangi bir alanında beklenmedik atılımlar mümkündür ancak özellikle hayatınızı kolaylaştırmak için en son teknolojiden veya uygulamalardan yararlanabiliyorsanız bunu iyi değerlendirin.

Koç

Salı günü, hayatın bir alanında başka bir alanda başarılı olmak için isteyerek ne tür fedakarlıklar yapabileceğinizi düşünün. Güneş Satürn'ü altmışken, evren sizinle yarı yolda buluşmak istiyor ancak yaşamınızın çeşitli alanlarına öncelik vermeye istekli olmalısınız. Neşeli ve yaratıcı bir Perşembe ve Cuma, flört etmek, eğlenmek veya sadece en sevdiğiniz hobilerinizin tadını çıkarmak için mükemmel zamanlardır. Burada çapkın bir enerji var, bu yüzden zaten mutlu bir şekilde bir beraberliğiniz varsa kıskançlık yaratmamaya dikkat et. Cumartesi günü, fikir alışverişlerine önem verin. Yöneticiniz Mars Uranüs'ü etkileri doğum haritanızın aile bölgesinden, özellikle çözülmesi gereken bir mali durumunuz varsa, en parlak fikirleri tetikleyen aile üyeleri olabilir.

Boğa

Boğa Güneşi Salı günü Satürn enerjisi sizi ve sevdiklerinizi desteklemeye yardımcı olduğundan, bu hafta sosyal yaşamınız için olumlu enerjiler ile başlıyor. Yüksek konumdaki insanlara ulaşmaktan korkma. Perşembe ve Cuma günleri, hakim olan Ay, haritanızın kökünden parlayarak ailevi sorunları ve ev hayatınızı vurgular. Bu, ilişkileri yeniden yapılandırmak veya bir ev tadilatına başlamak için harika bir zaman olabilir, hayatınıza lüks bir dokunuş katın. Ardından Cumartesi günü, büyük bir beyin dalgasına hazırlanın. Mars, Uranüs'ün etkileri Boğa burcunda, Özellikle size zarar veren olaylar ile ilgili beklenmedik çözümler ve sıra dışı fikirleri zorluyor. Bir şeyi 'orada' diyerek göz ardı etmeyin çünkü denemeden asla bilemezsiniz! Özel yaşamınızda ise romantizm duygusal bağınızı güçlendiriyor.

İkizler

Son zamanlarda kariyeriniz için çok fazla fedakarlık yaptığınızı düşünüyorsanız, Salı günü Güneş Satürn'ü açıları yaptığınız hataların farkındalığına eriştirecek sizleri. Hatalarınızı düzeltmeye çalışırsanız, çalışma hayatınızdaki durumu istikrara kavuşturmanıza yardımcı olacak ve ihtiyacınız olduğunda yardım veya destek aramanız için size iyi bir temel sağlayacaktır. Haftanın geri kalanı, özellikle de hakim Ay'ın sonsuz yapılacaklar listenizi tamamlamanıza yardımcı olduğu Perşembe ve Cuma günlerini çok iyi değerlendirin. Cumartesi günü, hayır kurumlarını düşünün. Onlara para bağışlamak dışında katkıda bulunmanın bir yolu var mı? Mars Uranüs'ü altmışken, parlak bir fikir, son derece tatmin edici bir şey yapmanıza yardımcı olabileceği gibi, seçtiğiniz amaca da yardımcı olabilir. Özel yaşamınızda beklenmedik krizler ile karşılaşabilirsiniz.

Yengeç

Bu hafta Salı günü, hayatınızda büyük değişiklikler yapmak istiyorsanız Evren size yardım eli uzatıyor. Güneş Satürn'ü altmış yaptığında, daha büyük resme ilişkin vizyonunuz aracılığıyla değişimi nasıl uygulayacağınız konusunda yönlendirileceksiniz. Vizyonu doğru bir şekilde yakalayabilirseniz, ayrıntılar kendilerini halledecektir. Bu arada, hâkim Ay doğum haritanızın para bölgesinden parladığından, Perşembe ve Cuma günleri mali durumunuz için olumlu günler gibi görünüyor. Bununla birlikte, duygusal olarak yönlendirilen harcamalardan kaçınmaya dikkat edin. Cumartesi günü, Yengeç burcundaki Mars tahmin edilemeyen Uranüs'ü 60'lık açı yapacak haritanızın sosyal bölgesinde bir arkadaşlıkta birleşen tutkunun olası bir göstergesi. Romantik olarak değil ama belki de ikinizi de ileriye götüren harika bir ortak amaç anlamında.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Aslan

Bu haftanın hem başında hem de sonunda kariyerinize odaklanılıyor. Başlangıç olarak, Salı günü, yöneticiniz Güneş ve Satürn arasındaki çok yararlı bir sekstil, kariyer durumunuz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmanıza yardımcı olur özellikle son zamanlarda krizden krize deneyimler yaşıyorsanız yararlıdır. Perşembe ve Cuma günleri, Aslan Ayı sizi en parlak ve en iyi halinizle gösterir, bu nedenle bunlar tadını çıkarmanız gereken günlerdir. Aşktan paraya ve yaratıcılığa kadar, Ay sizin tarafınızdayken aklınıza koyduğunuz her şeyi başarabilirsiniz.  Cumartesi günü, güçlü Mars Uranüs açıları maneviyatın kariyer gelişiminizde oynayacağı bir rol olduğunu ima eder. İhtiyacınız olan kariyer cevaplarını almak için sezgilerinizin sesine kulak vermeyi deneyin.

Başak

Haftaya, Güneş'in Satürn'ü altmış olduğu Salı günü seyahat ve aşk arasındaki güzel bağlantıyla başlıyorsunuz. Uzun mesafeli bir ilişki içindeyseniz, bu çok güçlendirici bir etki olabilir. Değilseniz, seyahatin sizi ve eşinizi çok daha yakınlaştırabilecek enerjileri getiriyor. Perşembe ve Cuma günleri Ay, doğum haritanızın en gizli ve ruhsal bölgesinden parlıyor, bu nedenle bu saatlerde kendinizi pek sosyal hissetmiyorsanız şaşırmayın. Birkaç günlüğüne kendi şirketinizi tercih etmenizde sakınca yok. Cumartesi günü, parlak ve yaratıcı Mars - Uranüs olumlu açıları  haritanızın seyahat bölgesini de aydınlatır. Bu, hayatınızın seyahatini planlamak veya gerçekten seyahat etmek ve ömür boyu sürecek yeni arkadaşlarla tanışmak için harika bir zaman.

Terazi

Salı günü iş yerinde iş arkadaşlarınızla veya müşterilerinizle olan ilişkilerin önemli ölçüde gelişmesini bekleyebilirsiniz. Bu, duyguları dengeleyen ve insanların aynı tarafta olduklarını fark etmelerine yardımcı olan Güneş - Satürn sekstilinin nezaketidir. Perşembe ve Cuma günleri, sosyal bölgenizdeki Ay'ı yönlendirmesiyle bu cana yakın atmosfer devam ediyor. Dışarı çıkmayı seviyorsanız, parti yapmak veya yeni insanlarla tanışmak, eğlenmek ve arkadaşlık kurmak için harika birkaç gün. Cumartesi günü, Mars Uranüs'ü 60'lık açı yapacak kariyer yolunuz etrafında karmaşık ama zorlayıcı bir güç gösterisinde. Bugün karizmatik birinden büyük ölçüde etkilenmiş olabilirsiniz veya belki de kariyer kahramanınızla tanışabilirsiniz. Her iki durumda da ilham serbestçe akar. Siz yeter ki değerlendirmeyi seçin.

Akrep

İlişkinizdeki kıvılcımı yeniden keşfetmeyi umuyorsanız, bu haftanın başları büyülü bir zamandır. Salı günü, Güneş Satürn'ü sekstil yaparak karşıt burcunuzla zevk alanınızı birbirine bağlar ve burada sihirli bir göksel enerji yatıyor! Bu, hala bolca eğlenceye izin veren güzel, dengeleyici, sadık bir etkidir. Perşembe ve Cuma günleri, Ay haritanızın en tepesinden parlayarak hırslarınızı ve kariyer yolunuzu aydınlatır. İş yerinde zorluklarla karşılaşırsanız size yol göstermesi için sezginizi kullanın, çünkü ihtiyacınız olan cevaplar mantıkta olmayabilir. Cumartesi günü, eski yönetici gezegeniniz Mars, Uranüs'ü altmışlık açıyla geçiyor ve seyahat veya eğitimi aşk hayatınızla ilişkilendirir. Siz ve eşiniz bir hayali veya hedefi paylaşıyorsanız, seyahat etmek veya öğrenmeniz gerekenleri öğrenmek için planlar yapın ve uygulayın.

Yay

İş-yaşam dengeniz, Salı günü Güneş'in Satürn'ü sekstilleri ile köklerinizi ve ailenizi günlük çalışma hayatınıza pratik ve pozitif bir şekilde bağladığında hoş bir destek oluşturacak sizler için. Daha iyi bir denge oluşturmak için bu enerjiyi kullanın. Perşembe ve Cuma, sizi özgürlüğü aramaya teşvik eden neşeli bir Ay'ın aydınlattığı, seyahat veya macera için mükemmel günlerdir. İşte sıkışıp kalsanız bile boş zamanınızı heyecanla doldurabilirsiniz. Cumartesi günü, Mars Uranüs'ü 60'lık açı yapacak ve özellikle işte güç dinamikleriyle mücadele ediyorsanız büyük bir destek sağlar. Maddi hiçbir şey değişmez ama duruma ilişkin iç görünüz ve anlayışınız değişir ve bu önemlidir.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Oğlak

Bu haftanın ilk kısmı size sevdiğiniz bir şeyi hobiden çok daha üretken bir şeye dönüştürme şansı sunuyor. Salı günü Güneş, yönetici gezegeniniz Satürn'ü altmış yaptığında, az kullanılan bir yeteneğinizin daha geniş bir ölçekte potansiyel olarak nasıl kazançlı olabileceğini görün. Perşembe ve Cuma günleri, Ay , doğum haritanızın duygusal açıdan en karmaşık alanından parlıyor ve kısa bir süre için güç oyunları veya yakınlık sorunlarıyla ilgili konuşabilir. Aşırı tepki vermeyin sadece sakin olun ve Ay'ın ilerlemesine izin verin. Cumartesi günü, hobiden potansiyele dönüşen geliriniz hala önemli bir odak noktasıdır, ancak bu sefer, Mars Uranüs'ü altmışken, bu projeyi hayata nasıl geçireceğiniz konusunda parlak bir fikri olan partneriniz olabilir.

Kova

Haftaya başlamak için iyi mali haberler var, özellikle Salı günü Güneş, aile bölgenizi ve para bölgenizi birbirine bağlayarak sabit Satürn'ü altmışlık açı yaptığında. Emlak meseleleri burada da hız kazanıyor, bu nedenle bir ev almayı veya satmayı umuyorsanız, şansınız dönüyor olabilir. Perşembe ve Cuma günleri, Ay karşıt burcunuzdan parlarken romantizm sizi çağırır. Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, bunlar bugüne kadarki en şanslı günleriniz olabilir akışta kalın. Cumartesi günü, Mars Uranüs'ü üçgen açı yapacak, yönetici gezegeniniz, bir aile kavgası veya anlaşmazlığı etrafında parlak fikirler getirmek için. Burada af teklif ederek veya bir soruna yenilikçi bir çözüm dinlemeye istekli olarak ruh sağlığınızı iyileştirebilirsiniz.

Balık

Haftanız çok yoğun ama potansiyel olarak stresli bir başlangıç yapıyor. O kadar çok şey oluyor ve ayaklarınızın yerden kesildiğini hissedebilirsiniz. Salı günkü Güneş Satürn altmışlığı, daha yavaş bir titreşim ve biraz dinlenmeniz için bir şans getirdiği için yardımcı olacaktır. Yetki vermekten korkmayın. Perşembe ve Cuma günleri, Ay doğum haritanızın refah bölgesindeyken, bütünsel sağlığınıza dikkat etmeye çalışın. İster fiziksel bedeniniz ister zihinsel sağlığınız veya en çok dikkat gerektiren ruhsal sağlığınız olsun, buna odaklanın ve dengeyi düzeltin. Hafta sonu, özellikle Mars'ın Uranüs'ü 60'lık açı yaptığı Cumartesi günü eğlenceli bir dönemdir.- Bu, flört etmeyi, arkadaşlıkları, adrenalin sporlarını ve eğlenceli bir sosyal yaşamı destekleyen tutkulu bir enerji patlamasıdır.

Instagram 

YouTube

Bu makalede öne sürülen fikir ve yaklaşımlar tamamıyla yazarlarının özgün düşünceleridir ve Onedio'nun editöryal politikasını yansıtmayabilir. ©Onedio

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Davram Bashere

Bu astroloji denen, bilimle uzaktan yakından alakası olmayan falcılık işi çığırından çıktı artık tutabilene aşk olsun.