Görüş Bildir
Haberler
2022 Yılbaşı MPİ Bilet Sorgulama: Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçları Nasıl Sorgulanır?

2022 Yılbaşı MPİ Bilet Sorgulama: Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçları Nasıl Sorgulanır?

Bu akşam tüm Türkiye’de yılbaşı heyecanı yaşanacak. Vatandaşlar, sevdikleriyle yeni yılı karşılarken, bir yandan da 120 milyon TL’lik büyük ikramiyesi bulunan Milli Piyango Yılbaşı Özel çekilişini takip edecek. Haftalar öncesinden alınan biletlerle zengin olma hayali kuran vatandaşlar, şimdiden bilet sorgulama ekranını araştırmaya başladı. Yılbaşı çekilişi, bugün saat 17.00’de başlayacak. Peki, 2022 yılbaşı MPİ bilet sorgulama nasıl yapılır? Milli Piyango ikramiye sorgulama ekranı…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Yoksullukla boğuşan Türkiye’de yeni yıl heyecanı kadar Milli Piyango heyecanı da yaşanacak. Çeyrek, yarım ve tam biletlerini haftalar öncesinden alan vatandaşlar, MPİ çekilişini şimdiden beklemeye başladı. Büyük ikramiyesi 120 milyon olan yılbaşı çekilişinde toplam dağıtılacak ikramiye tutarı ise 670 milyona kadar çıkacak.

2022 MPİ İkramiye Sorgulama Nasıl Yapılacak?

2022 MPİ İkramiye Sorgulama Nasıl Yapılacak?

31 Aralık Cuma saat 17.00’de Milli Piyango çekilişi başlayacak. Saat 23.00’e geldiğinde ise büyük ikramiye ve amorti çekilişi yapılacak ve yılbaşı çekilişi tamamlanacak.

Yılbaşı ikramiye sorgulama ekranı, tüm çekiliş tamamlandığında Milli Piyango’nun sayfasına yüklenecek. Vatandaşlar, bilet numarası ile ikramiye isabet edip etmediğini kontrol edecek.

Ayrıca çekiliş, MPİ’nin Youtube sayfasından canlı olarak da yayınlanacak.

2022 Bilet Sorgulama Ekranı

2022 Yılbaşı Çekilişi Canlı İzleme Ekranı

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
11
8
4
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın