Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

18 Yaratıcı Örnekle Montreal Yollarındaki Sokak Sanatı Çalışmaları

 > 
1.8bPAYLAŞIM

Kanadalı sokak sanatçısı Peter Gibson kendine has kalıplarıyla Montreal sokaklarında harika çalışmalara imza atıyor. 2001 yılında kentte daha fazla bisiklet yolu isteğiyle çalışmalarına başlayan sanatçı, halktan da oldukça büyük bir destek gördü. Şimdilerde ise Montreal sokaklarında, caddelerinde sanatçının zekice çalışmalarıyla karşılaşabilirsiniz. Diğer sokak sanatçılarından farkı ise direkt olarak yaya geçitlerine, otoyol çizgilerine, kısacası kentte herkesin her an önünden geçtiği, görmek zorunda olduğu yerlerde harika bir zeka gerektiren çalışmaları diyebiliriz. Tabi ki her sokak sanatçısı zekidir fakat hakkını vermek gerekiyor Gibson biraz daha abartmış işin boyutunu. Ülkemizdeki herhangi bir şehirde böyle bir şey yapmaya kalksanız yüksek ihtimal kamu malına zarar vermekten ya da kabahatler kanunu gereğince ceza alırsınız, yani şehirinizde denemeyin, tehlikelidir. :)

İşte Peter Gibson çalışmalarından 18 tanesi sizlerle....

Kaynak: http://roadsworth.com/

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

yaratcı ve akıllıca olmuş :) çok güzel

remziye28

akılıca olmuş keşke türkiyede de böyle çalişmalara izin verilse

Görüş Bildir