Görüş Bildir
Haberler
15 Aralık Vaka Tablosu Açıklandı! İşte Güncel Koronavirüs Vaka Sayısı...

15 Aralık Vaka Tablosu Açıklandı! İşte Güncel Koronavirüs Vaka Sayısı...

Aralık ayını yarıladığımız ve yılın sonuna geldiğimiz günlerde koronavirüs vakaları artışına hızla devam ediyor. Hava durumundaki ani değişiklikler hastalığa yol açarken insanların maskeleri düzgün kullanmayışı koronavirüs hastası sayısının çoğalmasına sebep oluyor. Salgının önüne geçilmesi kapsamında ülkelerin aşırı zorunlu kılmaları yapılan en büyük çalışmalardan biri. Omicron varyantının ortaya çıkması ve ülkemizde de tespit edilmesi vatandaşları telaşlandırdı. İşte 15 Aralık Çarşamba vaka sayısı ve koronavirüs tablosu…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Sağlık Bakanlığı her gün yaptığı düzenli vaka paylaşımlarında 15 Aralık koronavirüs tablosunu yayınladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca her gün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla vakalar hakkında açıklamalarda bulunuyor. Güncel sayı incelendiğinde 357 bin 325 kişinin test yaptırdığı, 19 bin 872 yeni vaka tespit edildiği ve 193 kişinin hayatını kaybettiği, 25 bin 239 kişinin de iyileştiği görüldü.

15 Aralık Çarşamba Vaka Sayısı

15 Aralık Çarşamba Vaka Sayısı

Fahrettin Koca günlük tabloyu sosyal medyasında paylaşırken şu ifadeleri kullandı:

Aşının sonuçlarını biliyoruz: Kişiyi koruma altına alıyor ve hastalığın genelde hafif geçirilmesini sağlıyor. Bu kadar mı? Hepsi sağlıkla mı ilgili? Değil. Aşı, toplumsal hayatın normale dönmesini kolaylaştırıyor, önünü açıyor. HAYATI DESTEKLEMEK için de eksik aşılarınızı olun.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
1
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın