'Kimseye Güvenemeyecek miyiz?' Dedirten Güzellik Hileleri ile Herkesi Ufak Çaplı Şoka Sokan Kadınlar

-

Makyajın gücüyle tamamen farklı bir görünüme ulaşan kadınlar, bizi yine şaşırtmaya devam ediyor. Bazıları ise öylesine yetenekli ki, gözlerimize inanamıyoruz!

Sosyal medya üzerinden dönen videoda, sıradan makyaj yapmış bir kadın görüyorduk. Videonun devamında ise aslında sıradan bir makyaj değil de büyük bir hile olduğunu fark ediyorsunuz!

Bu durum biraz abartı olmuş gibi...

Bazı teknikleri kullanarak tamamen farklı bir görünüme ulaşmak mümkün.

Sanki bambaşka biri! 😨

Birkaç işlemle burnunu ufaltan bu kadın da alkışlanası!

Kendini en baştan yaratmış gibi...

Bu ise, işin bambaşka bir boyutu olmuş.

İki insanın aynı kişi olduğuna inanmakta gerçekten güçlük çekiyoruz!

"Makyajın gücü" dedikleri tam olarak bu olsa gerek.

Ama şimdi bu da düpedüz kandırmak be...

Ablacım ne yaptın sen?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
saitama-punch

Böyle ağır makyajlı tipleri görünce yaş tahminim otomatik olarak 40 üstüne çıkıyor. Aha diyorum, yaşla beraber yıpranan cildini saklamak için 2 ton kimyasal kullanmış.

haciemice

Bu ne AMK. Kizlarin defteri benim icin kapanmak üzere gibi. Zaten yakinda duvara asarim malamati. Benzine ve kizlara atesle yaklasma, biri patlar digeri erir :) Hatta seni ERITIR. Cekik gözlülerden katiyyen uzak durmali onu anladim. "Eline veririm" lafi gercek oldu. Gacilarin eli golu burnu elimizde kalabilir, birsey degil kalirsa kötü olan hayalkirikligi degil, Elm sokagi kabusu yasyip ATK TOPUK öbür hayata yelken acariz nallari dikip :)

sena-durna

MAKYAJ YAPNALARDAN NEFRET EDİYORUM AQ BE MAKYASIZ O EN SONUNCU YU GÖREN ABLA DEMEZ 'AŞK' DERDİ TEK FARK BU 'MAKYAJLI OLMAK'LA ' 'MAKYAJSIZ' ARASINDAKİ

mete-han19

evlenmeden önce bi oto-yıkamaya gitmek lazım

pedro-pascal

yalnız gençler;güzel olmayınca bakmıyoruz şimdi dogruya dogru..kezban diyosunuz,çirkin diyosunuz,tipsiz diyip dalga geçiyosunuz,eleştiriyosunuz.kimse güzelleşmek için bunca zorluga,ugraşa keyfinden katlanmaz bence.herkes yüzünü yıkayıp dışarı çıkmak ister ama dışardaki herkes makyajlı,güzel,tvde,internette vs.ne yapsınlar?siz olsanız ne yapardınız?bence size de makyaj yapılsa yapardınız,ki zaten yapıyor artık erkekler.eleştireceksek ikiyüzlü olmamak gerek.herkes dogal güzeli arar ama zor..insan kendi eliyle güzelleşebiliyorken bunu tepmez yani,iç güzellige bakmadıgımızdan oluyor hep bunlar...olmaya da devam edecek.

ahsen_berra

çok haklısın bir de sırf bu yüzden intihar olayları bile son yıllarda çok fazla arttı. oysa bir kadını tanıdıkça aşık olmalı bence erkekler.

pedro-pascal

aynen öyle.sadece erkekler degil aslında herkes öyle olmalı.zaten boşanmalar da bu yüzden gerçekleşiyor.yeterince tanımadan yapılan evlilikler sonucu...

Başlıklar

Sosyal Medyakadınlar
Görüş Bildir