Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

'Khaleesi Rolünden Dolayı Ölümü Sorgulayacak Vaktim Yoktu!' Emilia Clarke'ın Beyin Anevrizması Geçirdikten Sonra Paylaştığı Fotoğrafları

-
Abone ol

Emilia Clarke, 2011'de yaşamını tehdit eden beyin anevrizması geçirdikten sonra, daha önce hiçbir yerde görülmeyen fotoğraflarını paylaştı. Sizler için Ladbible'dan derlediğimiz içeriğimize bir göz atın.

Kaynak: http://www.ladbible.com/entertainment/fi...

Khaleesi'mizin yaşadığı o zorlu sürece buradan da ulaşabilirsiniz 👇

Bir Tanecik Khaleesi'miz Emilia Clarke, Herkesten Gizlediği Hastalığını ve İyileşme Sürecini Anlattı - onedio.com
Bir Tanecik Khaleesi'miz Emilia Clarke, Herkesten Gizlediği Hastalığını ve İyileşme Sürecini Anlattı - onedio.com

O zamanlar 24 yaşında olan Game of Thrones oyuncusunun hasta yatağındaki çelimsiz hali, durumunun ciddiyetini gözler önüne seriyor.

CBS Sunday Morning'e verdiği röportaj sırasında, şu anda 32 yaşında olan Emilia, çok özel fotoğraflarını paylaştı ve iyileşme sürecinde nasıl karamsarlığa düştüğünü anlattı. Geçmişe bakıp hastalığının onu ruhsal olarak nasıl etkilediğini hatırlayan Clarke, "İlk seferki çok zordu, ikinci defa başıma geldiğindeyse iyimser kalabilmek daha da zorlaşmıştı." açıklamasında bulundu.

Sadece 2 sene sonra, yani 2013'te, Emilia onu neredeyse öldüren hastalıktan ikinci defa muzdarip oldu.

"İkinci seferde, beynimin bir kısmı fiilen öldü." diyen Emilia şu sözlerle devam etti: "Beyninizin bir bölümüne sadece 1 dakikalığına kan gitmezse, o bölüm çalışmayı durduruyor. Kısa devre yapıyor gibi düşünün. İşte benim başıma gelen buydu. Doktorlar tam anlamıyla beynime bakıyor ve çalışmayan bölümle alakalı "Çevresel görme olabilir, konsantrasyonu olabilir..." diye tahminlerde bulunuyorlardı."

Daha sonra Emilia, "Ben her zaman o bölümün "erkek zevkim" olduğunu söylerim." diyerek şaka yaptı ve devam etti: "Uzun bir süreliğine oyunculuk yapma yeteneğim kaybolacak diye çok korktum. Bende derin bir paranoya oluşturdu."

Fakat Emilia inanılmaz bir şekilde sete dönmeyi başardı ve son sezon dahil hala dizinin hep var olan karakterlerinden biri oldu.

Doğrusu Emilia, sırrının Daenerys gibi "belalı" bir karakteri oynamanın yoğunluğu ve baskısı olduğunu, ayrıca en nihayetinde hayatını kurtardığını çünkü ölümlülüğünü sorgulayacak zamanının olmadığını açıkladı. "Sete gidiyorsunuz ve gerçekten belalı bir karakteri canlandırıyorsunuz, ateşlerin içinde yürüyorsunuz, binlerce insana sesleniyorsunuz ve istendiği gibi, çalışabildiğiniz kadar sıkı çalışıyorsunuz. İşte bu durum beni, kendi ölümümü göz önüne almaktan kurtardı."

Emilia Clarke, bu ayın 14'ünde Game of Thrones'un yeni sezonunun ilk bölümüyle ekranlara dönüyor!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
chellebi

Dracarys.

Gizli Kullanıcı

Telefon kabı Targaryen bayrağı. Kadın gerçekten rolüne inanmış. Belki onu Daenerys'in gücü ayakta tuttu.

ugur-erol5

8 senede çökmüş kadın. 2011 de makyajsız hali ne kadarda güzel masum ısırmalık

omeravc912gmail.com

aynen çekiciliği kalmadı

mad-chemist

kadın hastalık geçirmiş ölümün eşiğinden dönmüş hala malak gibi ne laf ediyosunuz gerçekten şaşırdım, yazık

rebelgirl

Tanımadığım biri ama gerçekten güçlü biriymiş.

Görüş Bildir